"Szachy dla debili" Korwin o paraolimpiadzie

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Zanim go ocenisz przeczytaj kilka jego artykułów na http://www.blog.gwiazdowski.pl/ (główny blog, reszta to klony). O wielu ważnych problemach dowiedziałem się właśnie od niego.

No nie jest tragiczny, ale nie rozumiem, czemu uznaje się go za eksperta ekonomicznego. Facet się miota między metodologiami, przeczy sobie pięć razy w tym samym zdaniu itp. Sam nie wie, czy jest raczej Austriakiem, czy może monetarystą. Raz mówi, że dług jest nawet gorszy niż podatki, a za chwilę wychwala Reagana. Nie mówię już o tym, że rzuca anegdotami na poziomie Korwina. Tutaj orze go Szczuka (od 2:31):

 
M

Matrix

Guest
Korwin powiedział na swoim blogu, że paraolimpiada nie ma nic wspólnego ze sportem, przedmiotem tej imprezy sa zawody na
których dochodzi do takich absurdów, że o wyniku, medalu nie decyduje kto jest najlepszy, ale ten kto ma wiekszą niepelnosprawność osiagajac przytym wcale nienajlepszy rezultat. Są tak zwane przeliczniki i to jest niesprawiedliwe.
Po za tym jak prawdziwy mężczyzna powiedział twardo, że nie da się tego oglądać, że to kojarzy mu się z upadkiem cywilizacji.
Ten kto to wymyślił jest faszystą segregujacym ludzi na niepełnosprawnych, ktorym się raczej współczuje, ale nie podziwia. Nie rozumiem jak libertarianie tego mogą nie rozumieć. Odwaga Korwina polegająca na ogloszeniu tak niepopularnej opini jest imponujaca.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
No i Kel'Thuz zaorał wszystkich słusznie. Brawa!
:cool::cool::cool:



A czego chcesz Kawi, żeby każdy bawił się w słodkie pierdololo i unikał tykania świętych krów?

Ja sam nie powiedziałbym nawet o Grodzkiej "Grodzkie" bo nie nie lubię nikomu sprawiać przykrości, ale k***wa! Jak wszyscy będą się certolić i bawić w kurtuazję to...

Masz rację. Tyle że od polityka mamy prawo wymagać czegoś więcej niż od żurnalisty. Mamy prawo oczekiwać w każdym jego politycznym działaniu dyplomacji. Niech wali pięścią w stół mocno, nawet tak aż go rozwali. Ale tak by dla debili przesłanie było to jednoznaczne i by żaden jełop nie zarzucał mu bzdur nie na temat. Skoro bogowie szczodrze obdarowali go wysokim IQ i szumnymi jajami, to niech się stara.
Zauważyłem ostatnio, że nie ma już dawnej błyskotliwości... :(



a Gwiazdowski wielu ludziom otworzył oczy na problemy wywoływane przez współczesny socjalizm.

To że ktoś jest wielce użyteczny, bo coś tam ważnego zrobił, to za mało.
Dla mnie to jest człowiek ONYCH. Tym bardziej, że jest wiele innych poszlak na to wskazujących. I tyle w temacie.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
No i Kel'Thuz zaorał wszystkich słusznie. Brawa!
:cool::cool::cool:
Masz rację. Tyle że od polityka mamy prawo wymagać czegoś więcej niż od żurnalisty.

Skoro Korwin to monarchista, to co mi z tego za problem, że nie wejdzie do Sejmu? Kibicuję libertarianom a nie kolibrom (może jedynie mechakolibrom ;) )

Nie widzę też, żeby ta mydlana opera rzucała jakiś cień na libertarianizm. Korwin to nie jest żaden libertarianin. Niech gada, Michalkiewicz też niech gada. A korwin-piotrowskie, farbowane lisy i inne stokroty niech się oburzają na te świętokradztwa ile dadzą rady. Nie lubię reżyserowanych tabu.
 

Mirasz

Member
105
24
@Matrix
Najtrafniejszy wpis w tym wątku. Jeszcze może zweryfikuję moją tezę dotyczącą zakazu udziału kobiet w wyborach :D choć pierwsza jaskółka wiosny nie czyni.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
@Maciej Dudek

Libertarianin czy nie, ale to bardzo bliski ideowo sojusznik. Środowiska Lib i KoLib często są wymieszane. I należy pamiętać, że welu libertarian trafiło do idei dzięki niemu. Więc lepiej on niż kto inny.
 
OP
OP
MaxStirner

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694
że to kojarzy mu się z upadkiem cywilizacji
a czyjej cywilizacji ten "prawdziwy mężczyzna" upadek opłakuje?
Bo jeśli "LEWAKÓW" to powinien się chyba cieszyć i event paraolimpiady wspierać jako znak "zepsucia rasy" . To by bowiem oznaczało że słabe geny szybko wyginą i wkrótce rezimowa TV nie bedzie już tak rezimowa bo zobaczymy samych zdrowych silnych prawdziwych mężczyzn aryjczyków w typie Korwina. Takich co da sie oglądać naturalnie.

Więc w czym ogólnie problem jest?
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Matrix, o jakiej odwadze mówisz? Czym Korwin ryzykuje, że dostanie w łeb od jakiegoś inwalidy? Że nie wejdzie do sejmu? XD Za to coś zyskał. Wystąpił w prime-time i musiał zgarnąć za to niemałą sumkę. Był też w TVN, ale nie puścili nagrania (i tu nie wiem czy kasę dostaje się, gdy program nie zostanie wyświetlony).

To co napisał na blogu to jedno. Pisał tam ogólnie i nic ponad zwykły poziom. A w programie zachowywał się jak cham, pytał się baby co robi z pryszczem, jakieś dowcipy o odmarzających nogach do tego chłopaczka bez nogi, ciągłe powtarzanie, że ktoś jest "debilem", chyba to wziął ten termin z jakichś przedwojennych książek m.in. o lobotomi i elektro-wstrząsach.
 

Mirasz

Member
105
24
Mam pomysł dla Korwina na nowe konstruktywne obelgi.

Niech w programie swojej partii zamieści propozycję realnego wolnego wyboru. Chcąc obalić istniejący system nie zdaje sobie sprawy, że dla większości ludzi to mrzonka ponieważ nie mają "know how" i stąd te 3% poparcia.

Niech nic nie zmienia w systemie emerytalnym, edukacji i opieki zdrowotnej. Niech jedynie policzy ile to jest w podatkach i te pieniądze zostaną w kieszeni tym ludziom, którzy będą chcieli sobie te sprawy sami załatwić na wolnym rynku. Każdemu oponentowi (od emeryta, nauczyciela, lekarza do polityka) może zarzucić, że jest rabusiem, który innych chce zmusić do korzystania z jego usług. Najlepsze jest to, że miałby rację i lewactwo miałoby problem jak to ludziom wytłumaczyć.
 
D

Deleted member 427

Guest
lol, Matrix, jaka odwaga? Odwaga to jest strzelić w ryj psu z 9mm, który cię w środku nocy zatrzymuje i chce aresztować za brak ważnego OC. Odwaga to jest forsować od 15 lat pomysł rozwalenia amerykańskiego banku centralnego. A nie pisać o paraolimpiadzie.

Cywilizacja rzeczywiście upadła, skoro dzisiaj wyczyny Korwina nazywane są odwagą.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Ja też się dziwię co tu czytam. Zrobię sobie chyba przerwę od tego forum, bo mi zaszkodzi.
 
D

Deleted member 427

Guest
Nie zza węgła tylko z tylnego siedzenia prosto w twarz - i zrobił to cywil.

W każdym razie Korwin nie jest dla mnie synonimem odwagi cywilnej ani żadnej innej. Ot coś mu znowu pierdyknęło pod kopułą, dioda analityczna się przepaliła i postanowił zmiażdżyć swoją logiką lewaków. Didn't work out, maybe next time.
 

Caleb

The Chosen
511
271
Motłoch po raz kolejny nie zrozumiał istoty problemu - uprzywilejowania kolejnej grupy i zmuszania całego społeczeństwa do lewackiej empatii. A jak komuś dajmy na to podoba się kobieta po amputacji kończyn to przylepi mu się etykietkę jakiegoś akrotomofila, albo innego "zboczeńca". Kolejny seans obłudy.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Skoro bogowie szczodrze obdarowali go wysokim IQ i szumnymi jajami, to niech się stara.
Zauważyłem ostatnio, że nie ma już dawnej błyskotliwości... :(

No ja nie wiem właśnie - wszyscy trąbią, że on taki inteligentny. Może w brydża grać umie, ale jakoś nigdy nie trafiłem w jego wpisach na żadną błyskotliwą myśl.
 
OP
OP
MaxStirner

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694
Zastanawiające że skoro nie chce w tv paraolimpiady za swoją kasę w zamian od lat bez przerwy stęka że nie pokazują jego za moją kasę i że "telewizja ma obowiązek" to robić. Poza tym skoro twierdzi że TV powinna pokazywać to co ludzie chcą oglądać - po co sie do cholery wpycha gdzie go nie chcą???
 
Do góry Bottom