"Szachy dla debili" Korwin o paraolimpiadzie

A

Aeger

Guest
Co za koleje losu... KNP dostał lokal w budynku. Siedziba będzie się mieścić nad biurami Związku INWALIDÓW Wojennych.
 
M

Matrix

Guest
Co za koleje losu... KNP dostał lokal w budynku. Siedziba będzie się mieścić nad biurami Związku INWALIDÓW Wojennych.
Co za ironia losu się mówi. Jak to dostał ? Komu na tym zależy, aby jego poglądy się rozpowszechniały, chyba jednak nieprzypadkowe to sąsiedztwo. Aby ośmieszyć prawicę.
 
D

Deleted member 427

Guest
margines, zajebiste - więcej tego typu głosów, zwłaszcza że to są głosy (niedawnych) sympatyków JKMa, którzy byli mega zaangazowani w ten syf o nazwie KNP.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Cóż, stwierdzenie faktów. Abstrahując od paraafery, KNP pod względem organizacji to jest parapartia. Co mnie specjalnie nie martwi zresztą.
 
M

Matrix

Guest
JKM nie jest od organizowania, to tak jakby powiedzieć jest wspaniałym inżynierem, tylko ma straszny bałagan w domu. Inżynier nie umie sprzątać, za to jest świetnym wynalazcą, a więc trzeba mu wszystko zorganizować, aby mógł pracować nad wynalazkami. My Polacy tego nie rozumiemy i dlatego przepada tyle wspaniałych talentów.
Śmieszne jest ględzenie w tym filmiku. o tym jaka to zła organizacja w partii. a nie jaki świetny jest przywódca.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Czy Matrix nie jest tym botem co jakaś uczelnia się nim chwaliła? Był tu na forum jakiś wątek o takim bocie, co przeszukuje fora, potrafi skopiować styl czyjejś wypowiedzi i napisać posta.
 
M

MichalD

Guest
Genialna strategia wyborcza Korwina, oparta na głoszeniu "tego co ludzie myślą naprawdę" działa. Sondaże pokazują całe 1%, co jest najniższym wynikiem spośród wszystkich..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,ti...wany,wid,14933388,wiadomosc.html?ticaid=1f2fd

W takiej sytuacji, mogę tylko zachęcić korwinistycznych pretorian, do jeszcze częstszego wypisywania komentarzy typu "Nowa Prawica !!!1111" , "Tylko Korwin Lewaki j....e!!!!!111" , "Stop d***kracji 1111!!!" pod każdym filmikiem na YouTube. W ten sposób na pewno zmienimy Polskę na normalny kraj.
 

pawelooss

Member
31
12
Siema, oto praktyczny wynik tej całej szopki JKM. Właśnie opublikowano pierwszy uliczny sondaż po programie u Lisa. :)

KNP spada z 3,1% do swoich betonowych 2,1% oraz jednocześnie o prawie połowę rośnie PJN z 1,6% do 2,3%, po raz pierwszy w historii na wybory.xaa.pl poprawiając swój wyborczy wynik i jednocześnie przeskakując KNP!

Dodatkowo trend ten potwierdza badanie CBOS-u (tak, tak, wiem, to parasondażownia z "rządowych" pieniędzy, ale mimo wszystko przytoczę): http://stronapjn.pl/partia/aktualnosci/pjn-trzecia-najpopularniejsza-partia-w-grupie-18-24/

Korwin pojechał całkiem po bandzie i zagrał va banque (w imię zasady: w tym szaleństwie jest metoda).
Rezultat? Ostateczny polityczny pogrzeb oraz masowy exodus znacznej części elektoratu KNP do PJN. :)
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
ChomikImage.aspx
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Aha, a ja kombinowałem "shut the cośtam cośtam". To w ogóle nie jest śmieszne dla kogoś kto nie zna wcześniejszych memów, a i wtedy wątpię.
 
Do góry Bottom