"Szachy dla debili" Korwin o paraolimpiadzie

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694
Highlights:
Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego – równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili - lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa
Cywilizacja europejska, która panowała nad światem, stawiała na najmądrzejszych, najsilniejszych, najinteligentniejszych, najszybszych – a obecna anty-cywilizacja za najważniejsze uważa forowanie biednych, głupich, niezaradnych – i również inwalidów. W efekcie to nie my dziś kolonizujemy świat – to nas kolonizują
Ludzie z defektami odruchowo starają się je ukrywać. Inni starają się takich ludzi unikać. Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami. I nie chodzi tu o względy estetyczne...
Mało kto chce tę para-olimpiadę oglądać – i słusznie. I nie chodzi o estetykę: w społeczeństwie obowiązuje zasada: „Z kim przestajesz, takim się stajesz”, więc i oglądanie – godnych podziwu skądinąd - wysiłków para-sportowców może przynieść - przejściowe, na szczęście - zaburzenia w motoryce!
Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinnismy ogladac ludzi zdrowych, pieknych, silnych, uczciwych, madrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety. Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała - oczywiście

http://jkm.nowyekran.pl/post/73028,para-olimpiada-czyli-paranoja
Tekst po chwili zniknął ze strony ale za chwilę pojawił się znowu.
Potem Korwin "wycofał się" z tych słów a uzasadnił to tak:
Po krytyce przyjaznych mi osób – po 25 minutach zdjąłem go (tekst) z portalu. Czułem się jak ostatnia szmata. Gorzej: jak polityk-d***krata. Ludzie mi od 20 lat ściskają ręce mówiąc: „Niech Pan będzie taki, jaki Pan jest. Niech Pan będzie sobą, niech Pan nigdy nie podlizuje się głupcom”. Istotnie: „Od kiedy to Wiara Prawdziwa lęka się prześmiewek pogan i heretyków?”. No więc, ja to wycofałem. Po raz pierwszy w życiu zaparłem się Prawdy – w imię nie drażnienia części tzw. elektoratu
Korwin nie do końca wierny sobie? Niemożliwe! Wycofuje się z własnych poglądów dla politycznego zysku?! Toż to przecie koniec świata! Panie Korwin schodzisz pan na psy!
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Powinien poprzestać na:
Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody.
Reszta jego wypowiedzi jest zbędna, głupia i szkodliwa. Pomijam już to, że nie ma nic wspólnego, ani z liberalizmem, ani konserwatyzmem... :rolleyes:
 
A

Aeger

Guest
Korwina jadą po równi wszędzie gdzie się da, a my w dodatku obrywamy, jako pokrewni Korwinowi.

Korwinie, wont z polityki!
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Nie oglądam ani para, ani zwykłej, tak samo jak piłki... w ogóle nie jara mnie patrzenie na sport, chyba, że taniec.
Korwin tym razem dowalił, chociaż mógł dodać cos o Hitlerze, w tym temacie by pasowało :D
 
S

stormtrooper

Guest
Normalnej raczej nie oglądałem, tej nie oglądam z dwóch powodów:
1. nie transmitują w telewizji (a w necie mi się nie chce szukać)
2. nie mam tyle czasu, ile miałem w czasie olimpiady.

A ponadto i tak nie ma to znaczenia, kto ogląda, bo Korwin pierdoli.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Prawda jest taka, że polit-poprawne media robią ściemę i sztucznie nadymają imprezę, która zwykłego szaraka nie tylko nie emocjonuje a najczęściej zapewne odpycha. Mocno irytujące jest to, że jak ktoś uczciwie wyrazi swoje odczucia to robi się ogólnonarodowa histeria. Skoro można skrytykować to, co się nie podoba w zwykłej olimpiadzie, to można krytykować to, co nie podoba się w paraolimpiadzie.

Jak komuś nie podoba się tekst na blogu Korwina to niech na niego nie wchodzi i niech nie czyta. Zawsze zostają relacje z paraolimpiady na gazeta.pl.
 
OP
OP
MaxStirner

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694
Jest w necie legalnie:
http://www.paralympic.org/
Też nie wiedzialem ze jest - dopieero dziś rano znalazłem.
Polecam obejrzec final Natalii Partyki ciekawy mecz
Pooglądałem tez pierwszy raz w życiu kosza na wózkach - ciekawe spotkania choć sama gra mniej zacięta niż zwykła koszykówka ze względu na mało zasłon i gry balansem ciała. Brak zbiórek spod kosza i kontry wolniejsze są. Generalnie nie jestem kibicem zawodowym i na sport para jak i zwykły tylko zerkam. Ogólnie są emocje jeśli przyjmiesz konwencje. Akurat w koszu na wózkach który by mnie ciekawil najbardziej nasi juz chyba odpadli..
 
D

Deleted member 427

Guest
Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety.

Dlatego w telewizji nie powinni pokazywać Korwina, bo od 22 lat nie potrafi przekroczyć 3% w wyborach i to żyjąc w państwie, które nie ma nic na swoją obronę - a to oznacza, że Korwin jest słabeuszem, nieudacznikiem, kiepskim, idiotą i inwalidą.

W ogóle co to za pierdolenie "powinniśmy pokazywać w telewizji'? Sprywatyzować media i niech se każdy pokazuje co chce i kłamie, w którą stronę chce.

Maciej Dudek napisał:
Prawda jest taka, że polit-poprawne media robią ściemę i sztucznie nadymają imprezę, która zwykłego szaraka nie tylko nie emocjonuje a najczęściej zapewne odpycha.

Tutaj zgoda. Przynajmniej w moim wypadku to jest prawda.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Widziałem część meczu USA - Niemcy. Bywało ostro i nie było żadnej taryfy ulgowej. Widać było, że dawali z siebie wszystko, więc jak dla mnie - to jest sport.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Emocjonuję się nią w takim samym stopniu jak olimpiadą.
Ja też. W ogóle.

Btw, wchodzę na korwin-mikke.pl a tam reklamy Google Ads! :D Korwin narobił namieszania a teraz kase ściąga z reklam hahahah
Chyba, że wcześniej też tam były (mam AdBlocka w drugiej przeglądarce), co nie zmienia faktu, że trochę wieś...
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Mi tam zupełnie nie przeszkadza, że Korwin lubi przekłuwać politpoprawne balony nadymane pracowicie przez mainstream, to zdrowe. Ma chłop cojones :)
 

crack

Active Member
784
110
Korwin to głupi starzec. Gdybym był murzynem i fanem korwina , po tekście "murzyni nas wyrżną" na pewno więcej na niego bym nie zagłosował. Niepoparta niczym opinia że ktoś będzie zarzynał tylko z powodu koloru skóry jest rasistowska, wrzuca tym stwierdzeniem wszystkich czarnych do jednego worka, a rasizm jest najniższą formą kolektywizmu, czyli zaprzeczeniem liberalizmu). Z drugiej strony powstaje dygresja po co murzyni mieliby zarzynać białych, przecież wtedy Europa i USA by zbiedniały a ich stopa życiowa by się zmniejszyła, poza tym część z nich ma białe żony, białych przyjaciół, część to mulaci (bo chyba nie chodzi mu o czarnych z Afryki, gdyż ich siła militarna jest znikoma). Niech sobie ma swoje zdanie na temat paraolimpiady, w jednym się nawet zgadzam (chodzi mi o te przeliczniki punktowe), ale polityk nie powinien wyskakiwać ze swoimi osobistymi schizami. Jednak jemu nie zależy na poparciu, zarabia na pisaniu, jest celebrytą, tylko szkoda że robiąc to ośmiesza wolnościowe idee (mimo, że nie jest wolnościowcem ale część poglądów jest zbieżna i jak się w towarzystwie dyskutuje i poda się jakiś wolnorynkowy pomysł to często porównują do Korwina).

Co do koszykówki to widać, że JKM to laik. Zdarzają się koszykarze grający w NBA mierzący poniżej 180 cm, Muggsy Bogues miał ok.158-160 cm i dobrze sobie radził. Rozgrywający przeważnie są niscy i mają często 180-185 cm.
 
D

Deleted member 427

Guest
tylko szkoda że robiąc to ośmiesza wolnościowe idee

No to jest najgorsze w tym wszystkim. Że też nam, Polakom, musiał się przytrafić taki debil. "Odium Korwina" - trudno będzie się tego pozbyć. Poza tym on jeszcze może żyć 20 lat...
 
Do góry Bottom