"Szachy dla debili" Korwin o paraolimpiadzie

M

MichalD

Guest
Na wejście KNP do sejmu, liczy już chyba tylko JKM i garstka jego eunuchów. "promujących" partię poprzez pisanie "Precz z lewakami tylko JKM i KNP!!!!!!!!!!!!11111111" w komentarzach na YouTube.

W Polsce trzeba stworzyć nową partię liberalną, porządnie sfinansowany ruch z dobrze ugruntowanym merytorycznie programem , zorganizowanymi strukturami i poważnymi liderami, a nie jednym wodzem-oszołomem i wyznawcami nie potrafiącymi powiedzieć mu słowa nie.

I stanowczo odciąć ten ruch od Pana JKM i jego kolejnych prawic , upeerów, a najlepiej całkowicie nie nawiązywać do idei prawicowych.
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Na wejście KNP do sejmu, liczy już chyba tylko JKM i garstka jego eunuchów. "promujących" partię poprzez pisanie "Precz z lewakami tylko JKM i KNP!!!!!!!!!!!!11111111" w komentarzach na YouTube.

W Polsce trzeba stworzyć nową partię liberalną, porządnie sfinansowany ruch z dobrze ugruntowanym merytorycznie programem , zorganizowanymi strukturami i poważnymi liderami, a nie jednym wodzem-oszołomem i wyznawcami nie potrafiącymi powiedzieć mu słowa nie.

I stanowczo odciąć ten ruch od Pana JKM i jego kolejnych prawic , upeerów, a najlepiej całkowicie nie nawiązywać do idei prawicowych.

Już był taki co partię "lyberalną" założył i teraz świniojebca premierem został. Taki wielki liberał ,a podatki podnosi ,ACTA podpisuje z dopalaczami walczy ,afery robi i ogólnie jest zakichanym złodziejem. Oby ścierwo umierało w cierpieniu. Co masz na myśli mówiąc liberalną? Kolejna partia POjebów czy raczej coś a'la palichuj z Grodzkiem jako atrakcją partii? Już było w chuj liberałów w Polsce i na świecie co dużo zrobili ... na szkodę obywateli. Potrzeba radykalnych zmian ,a nie kolejnych liberałów.
 

friter

Active Member
213
47
Jak partia będzie się nazywać "Partia Libertariańska", to raczej trudno będzie jej posłom przekonywać, że socjalizacja państwa jest zgodna z założeniami partii.
 
M

MichalD

Guest
Już był taki co partię "lyberalną" założył i teraz świniojebca premierem został. Taki wielki liberał ,a podatki podnosi ,ACTA podpisuje z dopalaczami walczy ,afery robi i ogólnie jest zakichanym złodziejem. Oby ścierwo umierało w cierpieniu. Co masz na myśli mówiąc liberalną? Kolejna partia POjebów czy raczej coś a'la palichuj z Grodzkiem jako atrakcją partii? Już było w chuj liberałów w Polsce i na świecie co dużo zrobili ... na szkodę obywateli. Potrzeba radykalnych zmian ,a nie kolejnych liberałów.
My potrzebujemy partię, która będzie liberalna PO wyborach, a nie przed wyborami. ;) Donald głosił tezy prorynkowe, a po wygranej ustawił socjalnego Jacka Rostowskiego, w miejsce liberalnej Zyty Gilowskiej i zaczął głosić postulaty "społecznie solidarne".
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 142
Ja ostatnio coraz bardziej jestem przekonany, że za nim stoi jakaś grupa, która wydaje mu polecenie - no, Janusz, trzeba przyjebać z grubej rury. I Janusz wykonuje.

Albo jest robotem i ma tak zjebany firmware, że od czasu do czasu wyrzuca mu wyjątek i wali takim tekstem.

Choć dopuszczam, że jest wyrachowanym sukinsynem i jest to wyłącznie zabieg marketingowy mający na celu sprzedaż tego, co on tam sprzedaje. Brzytwa Ockhama mówi, że to najbardziej prawdopodobny wariant, choć ja tam lubię spiskowe teorie, bo są ciekawsze.

Albo pozazdrościł Palikotowi sławy.

Wiem jedno, nie zależy mu na promowaniu wolności, czy sukcesów w zdobywaniu władzy.
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
My potrzebujemy partię, która będzie liberalna PO wyborach, a nie przed wyborami. ;) Donald głosił tezy prorynkowe, a po wygranej ustawił socjalnego Jacka Rostowskiego, w miejsce liberalnej Zyty Gilowskiej i zaczął głosić postulaty "społecznie solidarne".

A jaką masz pewność ,że ludzie którzy dostaną się do koryta ,nie zmienią w nim poglądów? Popatrz na przykład na palichuja z wielkiego katolika stał się wielkim antyklerykałem. Jak to powiedział Acton "każda władza deprawuje". Ja tym wszystkim "lyberałom" nie wierzę. Poza tym ,żeby cokolwiek zmienić taka partia potrzebowałaby co najmniej 50% głosów i prezydenta ,albo 67% bez prezydenta. Powodzenia. Poza tym "liberał" to dla ciebie klasyczny liberał czy socjaldemokrata (państwowa edukacja ,szpitale etc) ? Różnica między liberałem (nie klasycznym liberałem) ,a socjalistą jak dla mnie jest zbyt mała ,by traktować to jako alternatywę. Ja tam czekam ,aż to wszystko pieprznie zamiast się bawić w demokrację.
 

military

FNG
1 766
4 727
A jaką masz pewność ,że ludzie którzy dostaną się do koryta ,nie zmienią w nim poglądów?

Szczerze mówiąc, wkurza mnie takie podejście. Najlepiej nic nie robić i nic nie zmieniać, bo i tak będzie źle. Rozumiem, że do pracy idziesz tylko wtedy, kiedy ktoś oferuje ci 300 zł za godzinę, bo za mniej nie opłaca się kiwnąć palcem. Do sukcesu dochodzi się małymi krokami. Chyba że oczekujesz rewolucji - w takim razie czekaj dalej.
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Szczerze mówiąc, wkurza mnie takie podejście. Najlepiej nic nie robić i nic nie zmieniać, bo i tak będzie źle. Rozumiem, że do pracy idziesz tylko wtedy, kiedy ktoś oferuje ci 300 zł za godzinę, bo za mniej nie opłaca się kiwnąć palcem. Do sukcesu dochodzi się małymi krokami. Chyba że oczekujesz rewolucji - w takim razie czekaj dalej.

Na wybory nie chodzę ,bo uznaję je za niemoralne ,a to ,że demokratyczne zmiany są nieskuteczne to sprawa drugorzędna. Dlaczego mam akceptować wolę większości? W czym miliony osób jest lepszych ode mnie? Prawo liczniejszego pochodzi od prawa silniejszego (10 mięczaków może pokonać jednego osiłka). Wybory są jak wyścig na wózku inwalidzkim z najlepszymi sprinterami na świecie. Szanse na zwycięstwo są minimalne. Poza tym idąc na wybory akceptujesz zasady jakimi rządzi się demokracja. To ,że będziesz mógł wybrać dyktatorów nie znaczy ,że przestaną być dyktatorami. Jestem realistą (może nie zawsze) więc skąd wniosek ,że pracy za mniej niż 300 zł/h nie przyjmę? Nie idąc na wybory mam przynajmniej satysfakcję ,że nie za legitymizowałem władzy okupantów.Co do tych małych kroczków ludzi nie żyją wiecznie.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Z ręką na sercu - emocjonuje się ktoś paraolimpiadą? Ogląda ktoś te zawody?
Czasem ludzie lubią pooglądać może nie inwalidów, ale ludzi równie głupich lub głupszych od siebie. Wiele popularnych teleturniejów to właśnie takie "szachy dla debili".
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
A ja się tam zgadzam z Korwinem w kwestii samej oceny zjawiska (reszta to bełkot). Pomijając to, że jest skończonym chamem, to rzeczywiście jak słyszę ten płacz, że tvp nie realizuje misji i tego nie pokazuje albo, że "Tusk się gdzieś tam nie pojawił" to aż się chce zapytać: kogo to tak szczerze interesuje (a nie dlatego, że tak wypada)? Oczywiście te igrzyska, a raczej ich rozdmuchiwanie to produkt czasów poprawności politycznej i nie ma co udawać, że jest inaczej.
 

military

FNG
1 766
4 727
To ,że będziesz mógł wybrać dyktatorów nie znaczy ,że przestaną być dyktatorami.

Ale zwrot o 180 stopni jest totalnie nierealny, a właśnie tego oczekujesz. Jeśli mam wybór: spróbować uzyskać obniżenie kosztów pracy albo spróbować zmienić system panujący z grubsza na całym kontynencie, to przy moich możliwościach czy funduszach spróbuję jednak z kosztami pracy. Co nie znaczy, że nie będę wspierał żadnych konkretnych inicjatyw zmiany systemu.

Co do głosowania: zapoznałem się z kandydatami, napisałem na karcie że to tylko pozorny wybór (sama lewizna), tak skończył się mój udział. Ale jakby tam był jakiś chociażby umiarkowany liberał, którego poglądy w jakimś tam stopniu odzwierciedlają moje, zagłosowałbym. Nawet gdyby chciał np. likwidacji ZUS-u, ale pozostawienia listy zamkniętych zawodów w niezmienionym stanie. Zawsze to byłoby coś - krok we właściwym kierunku.
 

Lukasevic

Member
145
4
Co do koszykówki to widać, że JKM to laik. Zdarzają się koszykarze grający w NBA mierzący poniżej 180 cm, Muggsy Bogues miał ok.158-160 cm i dobrze sobie radził. Rozgrywający przeważnie są niscy i mają często 180-185 cm.

Bardzo rzadko w NBA zdarzają się rozgrywający poniżej 180 cm a zawodnik poniżej 190 może grać praktycznie tylko na rozegraniu bo nie będzie w stanie w obronie grać przeciw swingmanom którzy zwykle mają 190 cm i więcej. Biały bez wzrostu to nie ma czego szukać w NBA bo grają tam fizyczne freaki do tego praktycznie bez kontroli antydopingowych. Europejska mniej atletyczna koszykówka to już inna historia.
 
D

Deleted member 427

Guest
Obrona Pana Janusza:​
Rozważmy dla przykładu wyrwaną z kontekstu tezę JKM-a: "powinniśmy oglądać ludzi zdrowych i pięknych, a nie zboczeńców, morderców i inwalidów".
Rozumiem, że uważacie tę tezę za błędną, złą, niemoralną, głupią, nieprawidłową, szkodliwą czy jakoś negatywną. OK. On jest zły, bo to powiedział. To, że ma 3% poparcia to skandal. Ale czy równie intensywnie oburzacie się na prasę, radio, telewizję i wszystkich swoich znajomych, w tym samych inwalidów, za to, że 97% z nich tę tezę popiera i realizuje w praktyce? A sami na siebie się nie oburzacie, gdy ukrywacie jakąś swoją ułomność czy wadę, czy to fizyczną, czy psychiczną, czy moralną? Oburzacie się na siebie, gdy pudrujecie sobie pryszcz, zamiast go odsłaniać, uwypuklać i publicznie prezentować? Oburzacie się na siebie, gdy ukrywacie ślad po operacji na swoim ciele? Proponuję, byście krytykę skłonności ukrywania ułomności i prezentowania zdrowia zaczęli od siebie.

Dlaczego wypowiedzenie jakiejś tezy spotkało się z dużym oburzeniem, a powszechne praktykowanie tej tezy mało kogo oburza?

[Korwin Mikke o paraolimpiadzie]
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
No i słusznie napisane, pomału flaczeje ten balon świętego oburzenia dmuchany przez szarżujący tłum z Kubusiem Wojewódzkim na czele. A libertarianie dali się ponieść tsunami, w sumie Korwin też, skoro miał chwilę wahania :)
 
D

Deleted member 427

Guest
W kwestii oburzania się na JKM ciekawa jest jeszcze taka sprawa: JKM stwierdził kiedyś, że lepiej jest, gdy dzieci w szkole na WF-ie podzieli się na dwie osobne grupy: jedną dla pełnosprawnych, a osobną dla inwalidów. Ta jego wypowiedź spotkała się z powszechnym oburzeniem, że to jest dyskryminacja, nietolerancja i segregacja rasowa, czyli ogólnie jest to złe, niesłuszne i faszystowskie. Lepsze są szkoły integracyjne, gdzie na WF-ie grają i ćwiczą zdrowi razem z inwalidami, czy chorymi umysłowo.
Ale gdy się urządza dwa osobne igrzyska olimpijskie: jedne dla zdrowych i sprawnych, oraz osobną paraolimpiadę dla inwalidów, to to jest jak najbardziej poprawne politycznie, chlubne i tolerancyjne, ogólnie dobre i słuszne, tak? To nie jest segregacja?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Zaraz zaraz. Po kolei:

Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego – równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili - lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa

No ale to jest prawda. Tyle że politycznie niepoprawna.

Cywilizacja europejska, która panowała nad światem, stawiała na najmądrzejszych, najsilniejszych, najinteligentniejszych, najszybszych – a obecna anty-cywilizacja za najważniejsze uważa forowanie biednych, głupich, niezaradnych – i również inwalidów. W efekcie to nie my dziś kolonizujemy świat – to nas kolonizują

To też jest prawda. Dziś mamy do czynienia z bastardyzacją narodów przez lewactwo, które pełni role piątej kolumny. Tak, lewactwo to zdrajcy białej rasy.

Ludzie z defektami odruchowo starają się je ukrywać. Inni starają się takich ludzi unikać. Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami. I nie chodzi tu o względy estetyczne...

No i znów prawda.
To lewactwo promuje nachalnie popapraństwo i brzydotę. Ja dla tego przestałem oglądać tv, jakieś 15 lat temu, bo nie mogłem tego ścierpieć. Spikerka czy prezenter mają być ładni i godni pożądania seksualnego. Postacie w filmach również. I publika w teleturniejach też. A te lewackie bękarty pokazują 7/24 ładnie opakowane popapraństwo. To stara komuna w latach 70-tych nie była tak popaprana.

Mało kto chce tę para-olimpiadę oglądać – i słusznie. I nie chodzi o estetykę: w społeczeństwie obowiązuje zasada: „Z kim przestajesz, takim się stajesz”, więc i oglądanie – godnych podziwu skądinąd - wysiłków para-sportowców może przynieść - przejściowe, na szczęście - zaburzenia w motoryce!

Oglądałbym to jedynie, gdybym miał dzieciaka z downem i on by grał tam w te szachy.

Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinnismy ogladac ludzi zdrowych, pieknych, silnych, uczciwych, madrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety. Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała - oczywiście

Znów słuszna uwaga. Matoły bawiące się Barbie mają lepszą przyszłość, niż Szwedki bawiące się upośledzonymi lalkami.

Problem jest inny. Albo się głosi rzeczy słuszne, wtedy kiedy się ma taki kaprys, albo się bawi w politykę.

Gdybym był murzynem i fanem korwina , po tekście "murzyni nas wyrżną" na pewno więcej na niego bym nie zagłosował.

Ja też. ;)
Ale należy pamiętać, że tam u murzynów również ichnie lewactwo, zawczasu wyhodowane przez białych lewusów, bastardyzuje murzyńską rasę. Więc drogą dedukcji, podbijać nas mogą pokorni wyznawcy proroka, Chińczycy lub Hindusi. Kogoś pominąłem?

Btw, wchodzę na korwin-mikke.pl a tam reklamy Google Ads! :D Korwin narobił namieszania a teraz kase ściąga z reklam hahahah

Reklamy to żenada, ale to pół biedy (ja mam ABP ze wspomaganiem, NS, R.I.P. odpalarkę własnych skryptów i proxy - więc praktycznie nie mam żadnych reklam). Cała ta strona jest do dupy. Jakieś googleapis, tak jakby sami nie potrafili napisać kilku linijek w JS. A jak już się ktoś mieni prawicą, to się mu nie daje nic od Googla tylko od Yahoo. By ta strona wyglądała jak na prawicowców przystało.
Nie wiem jakim palantom to zlecał. Ta strona to taki "sprawny inaczej" i "piękny inaczej" w jednym. ;) Michalkiewicz jakoś potrafi mieć dobrą technicznie stronę.

W Polsce trzeba stworzyć nową partię liberalną, porządnie sfinansowany ruch z dobrze ugruntowanym merytorycznie programem , zorganizowanymi strukturami i poważnymi liderami,

A ilu znasz liderów?
Takich powszechnie znanych, z słusznymi poglądami i na których ktoś zagłosuje. No i takich co się nie dadzą zastraszyć seryjnemu samobójcy, który grasuje nie tylko w Polsce, ale między innymi w Austrii.

...i wyznawcami nie potrafiącymi powiedzieć mu słowa nie.

Tu masz rację. W UPR nie było nikogo, kto by powiedział JKM-owi NIE i go powstrzymał w jakiejś głupocie politycznej! Ale to wina struktur, które umożliwiają agenturalnym miernotom i popaprańcom jakikolwiek awans. I muszą też być zapasowi liderzy z prawdziwego zdarzenia.

Ja ostatnio coraz bardziej jestem przekonany, że za nim stoi jakaś grupa...

Albo jest robotem i ma tak zjebany firmware...

Choć dopuszczam, że jest wyrachowanym sukinsynem...

Jest jeszcze strach. Choć ja myślę, że ze wszystkiego co wymieniłeś jest po trochu...
 
OP
OP
MaxStirner

MaxStirner

Well-Known Member
2 734
4 694
No i znów prawda.
Prawda jednych jest fałszem drugich (i na odwrót). Czasy jedynie słusznych prawd się skończyły i mam nadzieję że już nie wrócą.

Dla mnie cały ten tekst jest zwykłym rasistowskim pseudo-eugenicznym bełkotem jakiego JKM zawsze miał pełno na gembie:
Nowa Prawica wierzy, że w wyniku selekcji naturalnej naród się ulepsza, a nie marnieje. Żydzi zawdzięczają swoją siłę temu, że przez lata podlegali w wyniku prześladowań takiej właśnie selekcji. Sarny, na które polują wilki i myśliwi, są coraz szybsze, zgrabniejsze i zdrowsze – natomiast będące pod ochroną żubry w Puszczy Białowieskiej marnieją
I tak dalej I tak dalej...
Lewactwo ma tu g* do rzeczy - jak ktoś jest rasistą i przede wszystkim jak jest sfrustrowany tak że sra ze złości bo inni nie bawią sie w takie klocki jak by on sam chciał - inaczej mówiąc jak do rasizmu dodamy narcyzm i cholernie wybujałe ego to nawet jakby ostatni lewak na świecie zginął od zarazy taki natychmiast by znalzł nowego wroga bo
a) jakiegoś wroga zawsze trzeba mieć na nim buduje się własne ego
b) nigdy nie wolno pozwolić żeby reszta myślała że stracił kontrole nad rzeczywistością - dopóki zgrywa maczo co przejrzał świat nie musi bać się o własne błędy i głupotę.
Dzis inwalidzi, jutro lewacy, pojutrze Żydzi, a za miesiąc Eskimosi - kto to jest konkretnie nie ma absolutnie znaczenia.
 
Do góry Bottom