1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
  2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Wygryw challenge Ciek vs aluzci vs mikioli

Dyskusja w 'Inicjatywy wolnościowe' zaczęta przez mikioli, 12 Luty 2017.

1. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Otrzymane Polubienia:
    4 298
    W ogóle zróbcie sobie jakiś porządny challenge typu: "kto przepierdoli więcej kasy w jeden wieczór" zamiast tej bieda-gejozy z odchudzaniem

ultimate likes this.
  2. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Obsługa Forum

Otrzymane Polubienia:
    10 302
    To to rzuć im wyzwanie!

3. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Otrzymane Polubienia:
    1 136
    Czyli kto wyciągnie więcej kasy w providencie? Nie dziekuję...

4. Politolog przyszly

Politolog przyszly Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    358
    Ok forumowicze o co się zakładamy? Obrót? Przychód czy zysk? Myślę że fajne by to było bo każdego motywuje to do działania "między innymi", bo motywację każdy ma inne i każdy pracuje w innej branży ale jak ustalić o co się.zskaldamy i na jakich zasadach? Bo w sumie jeśli prowadzisz dobra księgowość to ciężko będzie ustalić kto wygrał?
    Ale mimo wszytko gdybyśmy zrobili coś na zasadzie challenge największy zysk roczny to czy nie było by to zdrowo libertariańska zabawa?

5. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Otrzymane Polubienia:
    1 136
    2/10 bo odpisałem. Nikt nie będzie na tyle głupi by spowiadać się tutaj niczym u fiskusa.

6. Politolog przyszly

Politolog przyszly Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    358
    Masz rację.Pisanie postów po alko to nie jest najlepszy pomysł :(

7. Wujaszek Ilicz

Wujaszek Ilicz Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    374
    150 wczoraj przejebalem w klubie bo promocja byla i kupilem dwie flachy a dostalem 4. liczy sie?

osman and ultimate like this.
  8. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Otrzymane Polubienia:
    8 888
    Miałeś rację. Nie działa. Pierwsze dni to była autosugestia (+ efekt modafinilu który brałem równocześnie)
    Nie zechciałbyś mi napisac 200-250 znaków po angielsku, na uzytek komentarza do transakcji? Chce gościa obsmarować ale tak żeby to wygladało naprawdę solidnie

9. aluzci

aluzci Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    5 932
    85,1

Po pół roku schudłem 900 gram :)
    Do zlotu może zrzucę ze 2 kilo.

Nie wiem czy coś ugotuję, na obecną chwilę nie mam pomysłu i nie mam siły nad tym myśleć.

10. mikioli

mikioli Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    2 433
    Daj spokój... powiedzmy, że był remis ;) Tosi nie będzie więc i tak nie będzie miał kto wyegzekwować :p

11. Wujaszek Ilicz

Wujaszek Ilicz Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    374
    wazylem sie dzis w robocie na wadze przemyslowej:D 75,5 w ubraniu roboczym i buciorach z blachami. jeszcze troche i znikne

lernakow and piezol like this.
  12. NoahWatson

NoahWatson The Internet is serious business.

Otrzymane Polubienia:
    1 225
    W zasadzie i ja mogę swoje podsumowanie napisać po pół roku.
    Ja co prawda nie uczestniczyłem w tym wyzwaniu, bo nie mam czego zrzucać, ale też starałem się poprawiać swoje ciało. Ćwiczę regularnie na siłowni, by zwiększyć siłę i wytrzymałość. To jest mój mały wygryw.
    Czego natomiast nie zrobiłem, a miałem: nie wykonałem mobilizacji niektórych stawów, rozciąganiu mięśni i dalej przez to nie mogę wykonywać pewnych ćwiczeń i to jest moja mała osobista porażka.

lernakow, ultimate and aluzci like this.
  13. aluzci

aluzci Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    5 932
    Trochę zacząłem znowu chudnąć, aktualny wynik 81,8 kg

14. Doman

Doman Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    1 219
    żona mówi mi, że fajniej było jak miałem kaloryfer. Odchudzanie nie jest gejowe. :D

osman, ultimate and aluzci like this.
  15. bombardier

bombardier Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    1 669
    Gejowe są tylko próby niezakończone sukcesem.
    A propos, gdzie ta zapowiadana masakracja, Panie @tolep ? Na vasta wszystkiego nie zrzucisz.

16. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Otrzymane Polubienia:
    8 888
    108-109 ważę. To 20 kg mniej niż rok temu w szczycie. Do końca roku chce zejść do 100

17. tomky

tomky Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    1 665
    Podczas odchudzania trzeba uważać, żeby nie przesadzić z treningiem :)

osman, nuri and lernakow like this.
  18. ultimate

ultimate Well-Known Member

Otrzymane Polubienia:
    4 786
    Wskaźnik BMI bywa zwodniczy. Zapoznaj się z tą tabelą.

Wzrost: 160 cm, waga przy budowie drobnokościstej: 57 kg, waga przy budowie grubokościstej: 64 kg

Wzrost: 165 cm, waga przy budowie drobnokościstej: 61 kg, waga przy budowie grubokościstej: 68 kg

Wzrost: 170 cm, waga przy budowie drobnokościstej: 63 kg, waga przy budowie grubokościstej: 72 kg

Wzrost: 175 cm, waga przy budowie drobnokościstej: 67 kg, waga przy budowie grubokościstej: 76 kg

Wzrost: 180 cm, waga przy budowie drobnokościstej: 71 kg, waga przy budowie grubokościstej: 81 kg

Wzrost: 185 cm, waga przy budowie drobnokościstej: 75 kg, waga przy budowie grubokościstej: 85 kg

Wzrost: 190 cm, waga przy budowie drobnokościstej: 81 kg, waga przy budowie grubokościstej: 90 kg

Mężczyzna w wieku 20 lat – odejmij 3 kg od wskazanych wartości, 40 lat – dodaj 3 kg, 50 lat – dodaj 5 kg.

https://www.papilot.pl/odchudzanie/...iek-sprawdz-czy-miescisz-sie-w-normie,32726,6

;)

Udostępnij Tą Stronę