1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez dataskin, 30 Listopad 2013.

1. Szynka

Szynka Złota szynka wolnego rynku.

Polubienia:
    1 856
    Niestety nie, wyedytowałem posta.

2. Gość niedzielny

Gość niedzielny Well-Known Member

Polubienia:
    2 012
    http://natemat.pl/358,skarbowka-przeszuka-aukcje-na-allegro-beda-kontrole

iwona sługocka, wrocławska izba skarbowa:

3. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 219
    Kurwa, wiadomo, Polacy-podludzie. W innych (zagramanicznych) krajach nikt nigdy nie stara się uniknąć podatku tylko posłusznie wystawia dupę urzędasowi ze skarbówki. Tylko Polacy nie przestrzegają przepisów - w takich cywilizowanych krajach jak Grecja czy Włochy takich "problemów" przecież nie ma. Wszyscy są posłuszni jak w obozie koncentracyjnym, a kapo-urzędasy są szanowane, bo muszą być szanowane! Bo ludzie muszą czuć się kontrolowani! Muszą - bo inaczej dupa zbita!

4. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 843
    Bez znacznia. I tak go nienawidzę!! Dżizas, w normalnym kraju za takie gadanie (o ile to prawda), dostałby bana na jakąś wyspę zamieszkałą przez warany albo krokodyle różańcowe. W cywilizowanym kraju ludzie by go na widłach w częściach wynieśli na kompost. W samoobronie, podkreślę: w samoobronie. Takie teksty wygłaszane publicznie stwarzają większe zagrożenie, niż najlepsze przemówienie Adolfa albo Józefa.

Ostatnia edycja: 27 Maj 2017
    Xynoslav lubi to.
  5. dataskin

dataskin Secesyjny Panarchista

Polubienia:
    5 835
    Olejniczak przypomniał o sobie i..

6. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 583
    Wyjątkowo sroga orka związkowego bonza: :D

7. Szynka

Szynka Złota szynka wolnego rynku.

Polubienia:
    1 856
    Niestety, taka jest prawda, bo zdanie tej iwony sługockiej podziela ogromna część Polaków.
    http://www.wykop.pl/link/1851740/po...du-skarbowego-komuna-nigdy-z-nas-nie-wyjdzie/
    Polecam komentarze. Niestety posty autora znaleziska, który ładnie po libertariańsku argumentował, zostały skasowane (zdążyli go jeszcze zaminusować wcześniej).

8. military

military FNG

Polubienia:
    4 567
    Niech ten antropomorficzny lewak umrze. Niech to umrze i nie psuje życia innym ludziom. Niech umrze. Choćby lekko, przyjemnie i z poczuciem spełnienia, ale niech umrze.

9. Gość niedzielny

Polubienia:
    2 012
    Może gdyby MEN przestał nabijać kabzę wydawnictwom zmieniając nieustannie obowiązujący spis podręczników, to byłoby łatwiej kupić za grosze używane lub odziedziczyć je po starszym rodzeństwie?

10. dataskin

Polubienia:
    5 835
    Piękne!

Problem z zakupem podręczników to jeden z wielu skutków obecnej sytuacji, a nie jej przyczyna

11. Gość niedzielny

Polubienia:
    2 012
    ?

12. Gość niedzielny

Polubienia:
    2 012
    Perfekcja. Chociaż to pierdolenie o Rumunii i Szwecji aż prosiło się o bardziej spektakularne zaoranie.

military lubi to.
  13. Brehon

Brehon Well-Known Member

Polubienia:
    1 310
    Skąd on wziął pomysł, że po zwiększeniu progresji podatkowej, przedsiębiorcy będą zostawiać więcej pieniędzy w firmie? Na mój chłopski rozum to w firmę inwestuje się nie z dobroci serca albo dla funu, tylko by mieć jakiś zwrot z inwestycji. A więc to dla przedsiębiorcy bez różnicy, czy wyciągnie dla siebie teraz mniejszy zysk opodatkowany stopą 50%, czy późniejszy, większy zysk, opodatkowany dokładnie tą samą stopą, a raczej różnica jest dokładnie taka sama, jak przy stopie 30, 20 czy 10%. Rozumowanie Guza byłoby prawidłowe tylko w przypadku, gdyby przedsiębiorcy byli opodatkowani teraz na poziomie 50%, ale spodziewaliby się, że w przyszłości stopa podatku będzie obniżona. Oczywiście jeżeli inwestycja w firmę sprawi, że firma będzie opodatkowana jeszcze wyższą stawką, bo przyniesie większe zyski, to będzie dokładnie odwrotnie, bo przedsiębiorcom będzie się opłacało większość zysku wypłacać na bieżąco, a nie inwestować.

Nie rozumiem, czemu Gwiazdowski nie skupił się na takich krzaczkach logicznych, tylko zaczął się z nim przekrzykiwać. Jak dla mnie to tam nie było srogiej orki.

Ostatnia edycja: 6 Luty 2014
  14. dataskin

Polubienia:
    5 835
    67% łączny koszt podatkowy w porównaniu do 6.25% np. w Anglii, jeden z najniższych progów podatkowych na świecie, porównywalny do państw typu Ghana

Brak prywatnej edukacji, praktyczny brak możliwości homeschooling'u, ramy programowe o których decyduje państwo a nie rynek, wybór podręczników o którym decyduje państwowy urzędnik (nauczyciel) a nie - rodzice... itp itd

Ostatnia edycja: 6 Luty 2014
  15. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 803
    Nie wiem z czego to wynika, ale wszyscy działacze związków zawodowych mnie strasznie mierżą. To chyba jakieś bezpodstawne uprzedzenie czy inna homofobia:D

16. dataskin

Polubienia:
    5 835
    Antysemityzm :)

Xynoslav, Gekon i Till lubią to.
  17. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 786
    Postawa zoologicznie antycywilizacyjna.

18. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 843
    Dziś w trójcie, u Strzyczkowskiego (w "Za, a nawet przeciw") było o wywaleniu przez Lidla na zbity pysk bonzów związków zawodowych. Pasibrzuchy dostały dyscyplinarkę :) Chodziło też o organizację bojkotu zakupów w Lidlu.

Najpierw mi japa opadła, bo pierwszy raz byłem świadkiem takiej zjeby związkowców w radiu publicznym i to między 12:00 a 13:00. Telefony z orką były przepuszczane, wszystko jak wbrew logice mainstreamowej. Oprzytomniałem później, kiedy zorientowałem się, że Lidl jest jednym z największych reklamodawców dla PR3, stąd pewnie takie, a nie inne stanowisko.
    Co by nie było, to jednak radocha :)

19. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 219
    Do tej pory raczej nie kupowałem w Lidlu, ale w tym miesiącu na pewno będę zaglądał tam częściej.

20. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 199
    Ja się głównie w Lidlu zaopatruję.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.