1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez dataskin, 30 Listopad 2013.

1. pawel-l

pawel-l Ⓐ hultaj

Polubienia:
    6 473
    Miszcz odejmowania

2. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 592
    Gdyby był fizykiem odkryłby na pewno perpetuum mobile.

3. military

military FNG

Polubienia:
    4 567
    To jest logika typu: "daj człowiekowi pieniądze za nic, a wyda je w twoim sklepie - będziesz zarabiał więcej!". Kotlina intelektualna.

4. dataskin

dataskin Secesyjny Panarchista

Polubienia:
    5 835
  5. military

military FNG

Polubienia:
    4 567
    Dziś w cyklu "Szumlewicz myśli"...

6. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 809

7. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 359
    Szkoda, że przypadkiem sobie nie owinął tego krawatu na szyi i się na nim nie powiesił...

noother lubi to.
  8. military

military FNG

Polubienia:
    4 567
    K. Bratkowska, czyli ta tępa dzida, która stała się sławna, bo zapowiedziała wigilijną aborcję:

Jak to mówią etatyści-socjaliści: "nie podoba się? To wyjedź!"

9. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 790
    Ciąg dalszy:

Zbrodniczym ustrojem jest kapitalizm i wcale nie ma mniej ofiar. Jeśli policzy pan wszystkie możliwe ofiary tego, że żyjemy w takim a nie innym systemie, to okaże się, że kapitalizm ma ich więcej. (...) Oczywiście, że wypadki drogowe mają z tym związek! Pan nie widzi tego, jak reklamy nakręcają konsumpcję i już każdy musi mieć samochód, każdy pędzi nieprzytomnie, bo musi gdzieś zdążyć?

10. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 220
    Ona musi być strasznie nieszczęśliwa. Jej wyskoki to nic innego jak błaganie, by ktoś zwrócił na nią choćby odrobinę uwagi. Przespała moment na znalezienie sobie chłopa i teraz jej odpierdala.

11. nowy.świt

nowy.świt Well-Known Member

Polubienia:
    1 080

Pan Janusz masakruje kolejnego lewaka [​IMG]

Zbyszek_Z i military lubią to.
  12. military

military FNG

Polubienia:
    4 567
    Ależ ten facet od narkotyków jest niewypowiedzianie głupi.

Aż musiałem to napisać, a nie chce mi się bardziej argumentować - po prostu może to się wypozycjonuje, facet wpisze kiedyś swoje nazwisko i dowie się, że jest głupi.

BTW:
    I znowu: to alkohol (i marihuana) zabiły te dzieci w Kamieniu Pomorskim, a nie człowiek.

Taki wykształcony, a taki głupi. Głupi, głupi, głupi.

"Z marihuaną eksperymentuje ileśtam młodych ludzi" - co to za język? Jak eksperymentuje? W dupę sobie wsadzają? Wredna próba przedstawienia narkotyku jako czegoś tajemniczego, nieprzewidywalnego.

"Spotykam osoby, które używają marychy i mają trudności w życiu, marycha niszczy ludzi" - a ja spotykam ludzi, którzy jedzą chleb i nie radzą sobie w życiu. No do kurwy nędzy!

I jeszcze dwie rzeczy:

"Potrzebna jest debata między zwolennikami a przeciwnikami narkotyków" - debata? A po jakiego chuja? Lewaki przez debatę mają na myśli indoktrynację; większość chce legalizacji przecież, debatuje cały czas całe społeczeństwo, a oni "nie, zakazać i już", jak ta jedna babka z ankiety. "Ja się nie znam, ale myślę, że to niezdrowe, więc zakazać". Debata? Tylko jeśli my w niej wygramy!

"Nie ma wystarczającej edukacji o marihuanie" - może kurwa dlatego, że to zakazany produkt i przeciętny Polak z wypranym mózgiem nie wie o nim niczego, a co najwyżej to, co powiedzą mu w telewizji - czyli że marycha niszczy życia? A ja znam ludzi, którzy radzą sobie doskonale i palą marychę! Radzą sobie idealnie i piją alkohol! Może, do kurwy jebanej stukrotnie w osraną dupę, narkotyk nie kieruje ludzkim życiem, tylko CZŁOWIEK kieruje swoim życiem? Czy kiedyś jakiemuś pierdolonemu lewakowi taka myśl prześlizgnęła się przez pustą czachę?

Ostatnia edycja: 4 Styczeń 2014
  13. Gekon

Gekon Libertariański Reptilianin

Polubienia:
    564
    Dawno nie słyszałem tyle pseudo-naukowego bełkotu na sekundę. Myślę ,że jak bym go posłuchał jeszcze trochę dłużej mój organizm był by
    bardziej zniszczony niż po marihuanie.
    P.S. Wytrzymałem 10 min

Till lubi to.
  14. Zbyszek_Z

Zbyszek_Z Well-Known Member

Polubienia:
    2 167
    @2,15, poznajecie go? Ten sam 'autorytet', który się wypowiadał o szkodliwości gier.

No i właśnie z tego powodu dajmy ludziom przeżyć je jak chcą.

Ale wcześniej mówił, że:
    A także:
    Może niech się zdecyduje czy legalizacja pomaga czy nie. A może znowu jesteśmy krajem podludzi, którym nic nie wychodzi?
    Oczywiście Polska jest świetnym przykładem, gdzie legalizacja narkotyków nie zlikwidowała świata przestępczego, co Korwin trafnie mu wytknął.

Wystąpienie Korwina niezłe pomijając te dane z czapy i urban legendy o darmowych działkach. ;)

15. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 583
    Z Bratkowskiej nabijała się nawet posłanka Senyszyn. Czaicie? Ta wstrętna, pezetpeerowska wiedźma. Nawet dla niej Bratkowska to przypał.

16. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 275
    Urban legendy o "darmowych działkach" rozpierdalają i psują niemal wszystko słuszne co prawił.

17. pawel-l

pawel-l Ⓐ hultaj

Polubienia:
    6 473
    A mnie irytują teksty o głowie rodziny i kobiecie w domu. Co ta kobita we współczesnym świecie ma robić w domu ?

18. Hornblower

Hornblower Guest

Bez dzieci niewiele może robić w domu... Ale jak już będzie sześcioro czy siedmioro, to jest trochę roboty. Korwin ma szóstkę dzieci, o ile pamiętam.

19. pawel-l

pawel-l Ⓐ hultaj

Polubienia:
    6 473
    Po troje z dwoma żonami

20. Gekon

Gekon Libertariański Reptilianin

Polubienia:
    564

Ikonowicz się nakrzyczał ale jak zwykle nie powiedział nic sensownego.
    Uwaga: podczas seansu polecam trzymać od siebie z dala wszystkie ostre pzedmioty....

Taki Owaki lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.