1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez dataskin, 30 Listopad 2013.

1. Taki Owaki

Taki Owaki Libertyn mimo woli

Polubienia:
    1 249
    Jest jeszcze nagranie po programie

2. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 360
    Ale bydło zaplute.

R0beRt, Gekon i Till lubią to.
  3. nowy.świt

nowy.świt Well-Known Member

Polubienia:
    1 080
  4. dataskin

dataskin Secesyjny Panarchista

Polubienia:
    5 838
    "Póki jest zysk kapitał nie odchodzi"
    Pan Ikonowicz, jak każdy lewak - jest oderwany od rzeczywistości.

Weźmy na ten przykład, Szwecję: SAAB - bankrut, Volvo - kupione przez chińczyków, Ikea - zarejestrowana w Luksemburgu/Holandii/Antylach/Curacao/Liechtensteinie

Swoją drogą - struktura tej firmy to majstersztyk optymalizacji podatkowej

Ostatnia edycja: 9 Styczeń 2014
  5. Racibor

Racibor Well-Known Member

Polubienia:
    1 888
    Hitch, workingclass i military lubią to.
  6. dataskin

Polubienia:
    5 838
  7. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 831
    http://www.polskieradio.pl/9/2413/Artykul/1028210,Komunizm-zasluguje-na-druga-szanse
    Audycji nie przesłuchałem ale teks ze strony trojki mi wystarczy.

Till i Taki Owaki lubią to.
  8. Taki Owaki

Taki Owaki Libertyn mimo woli

Polubienia:
    1 249
    Szumlewicz na swoim profilu

9. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 850
    Ostrzeżenie!
    Absolutnie tylko dla osób o nerwach z liny alpinistycznej.

http://www.polskieradio.pl/9/2413/Artykul/1028210,Komunizm-zasluguje-na-druga-szanse

Sam charakter tego pytania mnie drażni. Czemu zatem nikt nie zapyta, czy faszyzm (mniej ofiar niż komunizm, choć dla mnie jedno i drugie to bracia bliźniacy) powinien dostać kolejną szansę?

Xynoslav i Taki Owaki lubią to.
  10. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 831
    ja jakoś odruchowo dodałem "Czy".:)
    Właśnie odsłuchałem audycji :confused:

Ostatnia edycja: 19 Styczeń 2014
  11. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    19 112
    Komunizm zasługuje na nieskończenie wiele szans a kapitalizm ani jedną więcej. To przecież oczywiste. Każdy humanista to powie...

12. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 596
    "Wolność do realizowania siebie" - czytam akurat jakąś książeczkę o historii (k)Raju Rad i wynika z niej, że w 1940 r., po zajęciu krajów bałtyckich, NKWD otrzymało rozkaz wysłania do obozów koncentracyjnych, między innymi, "esperantystów i filatelistów" :D Niektórzy z tych wrogów lud pracującego miast i wsi siedzieli jeszcze w więzieniach na zachodzie (k)Raju 22 czerwca 1941 r. i w związku z faktem, że trudno było ich przetransportować na wschód, zostali rozstrzelani.

Tutaj piękna fotka poglądowa jak wygląda wolność realizowania siebie od strony praktycznej:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Victims_of_Soviet_NKVD_in_Lvov_,June_1941.jpg

Oczywiście, oczekiwanie pozytywnych skutków z wprowadzenia systemu, który zawsze kończył się masowymi odjebkami nie jest żadnym zdebileniem, tylko, wicie - rozumicie, nowoczesnym i optymistycznym myśleniem postępowym :)

13. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 201
    Postępowiec by Ci odpowiedział: komunizm - tak, wypaczenia - nie!

14. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 523
    Rok 2054 okiem socjalisty - gdyby teraz uwolniono system

edytka: Jeszcze cytat z Szumlewicza "obalającego" krzywą Laffera itp: ;)

"Jednym z głupszych konstruktów ekonomii liberalnej jest tzw. krzywa Laffera. Jej obrońcy przy każdej podwyżce podatków mówią, że spadną wpływy do budżetu. Krótko mówiąc, podwyżka podatków oznacza ich.. obniżkę - spadają wpływy, czyli ludzie mniej płacą do budżetu. Gdyby ta zasada była prawdziwa, przedsiębiorcy powinni domagać się wyższych podatków, aby mieć niższe obciążenia. Na czym więc opiera się wiara w krzywą Laffera? Na przekonaniu, że przy wyższych podatkach ludzie będą oszukiwać. Innymi słowy liberałowie opierają się na wsparciu działalności przestępczej. Skądinąd również empirycznie zasada ta nie działa. W krajach o najwyższych podatkach, takich jak Szwecja czy Dania, ściągalność podatków jest najwyższa. Znacznie większa skala szarej strefy jest w Rosji czy Bułgarii, w których obowiązuje niski podatek liniowy."

Ostatnia edycja: 21 Styczeń 2014
  15. dataskin

Polubienia:
    5 838
    Wypowiedź wysokiego rangą urzędnika rosyjskiego (potwierdzone, robił nawet AMA na reddit) na temat rewolucji na Ukrainie

Alu, Mad.lock, MvL oraz 11 uzytkowników lubi to.
  16. dataskin

Polubienia:
    5 838

"Wicemarszałek sejmiku Roman Ciepiela przypomniał, że to rząd Jarosława Kaczyńskiego w 2006 r. przyjął dokument o programie „Kapitał ludzki”, w którym jest sformułowanie: „w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zasada gender mainstreaming będzie wdrażana na każdym etapie realizacji programu”."

http://www.tvn24.pl/krakow,50/radni...e-dla-promowania-ideologii-gender,391820.html

Podstawowym dokumentem krajowym jest „Strategia rozwoju kraju"
    2007–2015”, która opiera się m.in. na „Programie działania Rządu RP »So-
    lidarne państwo«”, „Krajowym programie reform 2005–2008”, „Programie
    konwergencji”, „Strategii bezpieczeństwa narodowego RP”, „Programie za-
    pobiegania przestępczości i antyspołecznym zachowaniom”, „Krajowym pro-
    gramie rozwoju wsi”, „Strategii rozwoju transportu”, „Programie operacyj-
    nym »Innowacyjna gospodarka«”, „Programie rozwoju obszarów wiejskich”,
    „Programie »Infrastruktura i środowisko«”, Programie »Kapitał ludzki«” oraz
    innych sektorowych programach operacyjnych"

http://www.pis.org.pl/download.php?g=mmedia&f=program_samorzadowy_lubelskie.pdf

"PiS wspiera aktywne formy zwalczania bezrobocia i biedy

Na realizację programu „Kapitał Ludzki” na lata 2007 – 2013 mamy ok. 9.7 mld zł, które muszą być wykorzystane w sposób efektywny, sprzyjający wzrostowi zatrudnienia, wykształcenia, wspierający aktywnie osoby długotrwale bezrobotne, zagrożone ubóstwem. Bez zmian w podejściu do realizacji polityki społecznej państwa nie będzie to możliwe. – podkreślił Poseł PiS Krzysztof Michałkiewicz."

http://www.pis.org.pl/article.php?id=5830

"- Politycy PiS wprowadzają swoich wyborców w błąd, ukrywając prawdziwych ojców chrzestnych gender mainstreaming - napisał na swoim blogu ks. Kazimierz Sowa. Duchowny przekonuje, że to właśnie za czasów rządów PiS gender wprowadzono do polskiej polityki.
    Zdaniem ks. Kazimierza Sowy politycy PiS są "prawdziwymi ojcami chrzestnymi genderyzmu". - Dziś Jarosław Kaczyński i jego akolici zarówno z PiS, jak i Solidarnej Polski pewnie chcieliby o tym zapomnieć albo jakoś to wytłumaczyć, ale mam nadzieję, mało kto da się na to już nabrać - napisał ks. Sowa na swoim blogu. - Mają bowiem do wyboru albo blamaż (że nie czytają przyjmowanych dokumentów), albo odważne przyznanie się, że za czasów rządów PiS nawet gender było dobre i słuszne - dodał."

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,15346113,Ks__Sowa__Politycy_PiS_to_ojcowie_chrzestni_gender.html

Ostatnia edycja: 27 Styczeń 2014
  17. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 855
  18. military

military FNG

Polubienia:
    4 567

Jak słucham Ikonowicza, mną fizycznie telepie, po prostu nienawidzę tego człowieka i życzę mu bolesnej śmierci. Rozwaliła mnie jego wypowiedź, że mały biznes to nie biznes i tacy jak ja to lepiej niech na zasiłek idą. No kurwa, czemu nie? Wygoda, laba, kasa sama wpada do kieszeni. Ikonowicz - WYGRAŁEŚ MNIE. Teraz dawaj forsę, spasiony chuju.

P.S.
    Fakt, że nawet prowadząca nie zrozumiała prostej analogii Korwina z końcówki, świadczy o tym, wśród jakich ludzi żyjemy i czemu jest jak jest.

19. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 343
    Ja po prostu mam ochotę takim zasrańcom jak ta czerwona świnia, zrobić taki srogi wołyniec, że najtwardsi banderowcy jak to zobaczą na pusty żołądek, to będą rzygać przez żółcią przez nos, weźmie ich ot tak znienacka, na wieloryba.

20. nowy.świt

nowy.świt Well-Known Member

Polubienia:
    1 080
    A ten znowu z pompowaniem Swojego nasienia w inne byty.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.