Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 267
19 811
pampalini napisał:
Haha. Mam czasem wrażenie, że Zizek celowo trolluje i sam nie wierzy w to, co mówi.
Akurat ten fragment to parafraza Ernsta Jungera, który w 1944 roku z dachu paryskiego hotelu Raphael miał obserwować alianckie bombowce:

Za drugim razem, o zachodzie słońca, trzymałem w dłoni kieliszek burgunda, w którym pływały truskawki. Miasto ze swymi czerwonymi wieżami i kopułami tchnęło potężnym pięknem, podobne do kielicha wystawionego na śmiertelne zapłodnienie z powietrza. Wszystko było spektaklem, było czystą mocą potwierdzoną i wywyższoną przez ból.

Krzysiu napisał:
Przy okazji, wyszło szydło z Gowina.
Wyszło już dawno: http://sierp.libertarianizm.pl/?p=1193

kr2y510

konfederata targowicki
12 137
20 402
Swoją drogą, to Szumlewicz ma twarz, którą chciałoby się butem wmontować w chodnik.
Ja jakoś do wszystkich lewicowych szmat czuję wpierw jakieś fizyczne obrzydzenie. Nie wiem z czego to się bierze. Jeszcze się nie odezwała, ja już czuję obrzydzenie, potem się odzywa i wychodzi z takiej lewicowa czy marksistowska kurew, a ja mówię - no tak.
Ciekawe są czy laski, co w stosunku do czerwonych smroli odczuwają to samo?

OP
dataskin

dataskin

Secesyjny Panarchista
2 055
5 838

Mnie ciekawi - co to znaczy "dostać w limo" ? Ktoś Wiplerowi podbił oko, po czym - policjant "poprawił", uderzając w to samo miejsce?
No i pierwsze słyszę o "naprutym jak kuter"

Urojenia Kurskiego co do języka polskiego, hehe

Ostatnia edycja:

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 837
6 553
A myślałem już że jest tylko cynikiem, ale to idiota. i jeszcze chce przywrócić 49 województw i stworzyć tam centra administracyjne. Brak słów.

Do góry Bottom