Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Miszcz odejmowania
1454737_588203147917039_1809734488_n.jpg
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
sekretarz generalny SLD Krzysztof Gawkowski, który zachęcał, by zdejmować marynarki, krawaty, podwijać rękawy i zebrać się razem po to, by pracować na rzecz przyszłego zwycięstwa.

Wstańmy i odśpiewajmy hymn światowej lewicy! Do Międzynarodówki! Razem zwyciężyć z polską lewicą!

- wezwał sekretarz SLD.
 

military

FNG
1 766
4 727
K. Bratkowska, czyli ta tępa dzida, która stała się sławna, bo zapowiedziała wigilijną aborcję:

Jestem komunistką, bo wierzę, że to najbardziej proludzki, humanitarny ustrój. Wolałabym żyć na Kubie niż w USA

Jak to mówią etatyści-socjaliści: "nie podoba się? To wyjedź!"
 
D

Deleted member 427

Guest
Ciąg dalszy:

Zbrodniczym ustrojem jest kapitalizm i wcale nie ma mniej ofiar. Jeśli policzy pan wszystkie możliwe ofiary tego, że żyjemy w takim a nie innym systemie, to okaże się, że kapitalizm ma ich więcej. (...) Oczywiście, że wypadki drogowe mają z tym związek! Pan nie widzi tego, jak reklamy nakręcają konsumpcję i już każdy musi mieć samochód, każdy pędzi nieprzytomnie, bo musi gdzieś zdążyć?
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Ona musi być strasznie nieszczęśliwa. Jej wyskoki to nic innego jak błaganie, by ktoś zwrócił na nią choćby odrobinę uwagi. Przespała moment na znalezienie sobie chłopa i teraz jej odpierdala.
 

military

FNG
1 766
4 727
Ależ ten facet od narkotyków jest niewypowiedzianie głupi.

Aż musiałem to napisać, a nie chce mi się bardziej argumentować - po prostu może to się wypozycjonuje, facet wpisze kiedyś swoje nazwisko i dowie się, że jest głupi.

BTW:
I znowu: to alkohol (i marihuana) zabiły te dzieci w Kamieniu Pomorskim, a nie człowiek.

Taki wykształcony, a taki głupi. Głupi, głupi, głupi.

"Z marihuaną eksperymentuje ileśtam młodych ludzi" - co to za język? Jak eksperymentuje? W dupę sobie wsadzają? Wredna próba przedstawienia narkotyku jako czegoś tajemniczego, nieprzewidywalnego.

"Spotykam osoby, które używają marychy i mają trudności w życiu, marycha niszczy ludzi" - a ja spotykam ludzi, którzy jedzą chleb i nie radzą sobie w życiu. No do kurwy nędzy!

I jeszcze dwie rzeczy:

"Potrzebna jest debata między zwolennikami a przeciwnikami narkotyków" - debata? A po jakiego chuja? Lewaki przez debatę mają na myśli indoktrynację; większość chce legalizacji przecież, debatuje cały czas całe społeczeństwo, a oni "nie, zakazać i już", jak ta jedna babka z ankiety. "Ja się nie znam, ale myślę, że to niezdrowe, więc zakazać". Debata? Tylko jeśli my w niej wygramy!

"Nie ma wystarczającej edukacji o marihuanie" - może kurwa dlatego, że to zakazany produkt i przeciętny Polak z wypranym mózgiem nie wie o nim niczego, a co najwyżej to, co powiedzą mu w telewizji - czyli że marycha niszczy życia? A ja znam ludzi, którzy radzą sobie doskonale i palą marychę! Radzą sobie idealnie i piją alkohol! Może, do kurwy jebanej stukrotnie w osraną dupę, narkotyk nie kieruje ludzkim życiem, tylko CZŁOWIEK kieruje swoim życiem? Czy kiedyś jakiemuś pierdolonemu lewakowi taka myśl prześlizgnęła się przez pustą czachę?
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 4151

Guest
Dawno nie słyszałem tyle pseudo-naukowego bełkotu na sekundę. Myślę ,że jak bym go posłuchał jeszcze trochę dłużej mój organizm był by
bardziej zniszczony niż po marihuanie.
P.S. Wytrzymałem 10 min
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
@2,15, poznajecie go? Ten sam 'autorytet', który się wypowiadał o szkodliwości gier.

Życie jest wartością nieprzekraczalną.
No i właśnie z tego powodu dajmy ludziom przeżyć je jak chcą.

Urugwaj kraj leżący w ogromnej sferze działania narkotyków, przede wszystkim przemysłu kokainowego, ale ostatnio także narkotyków syntetycznych. Kraj, który ma ogromne problemy i ja się władzom urugwajskim nie dziwie...
Ale wcześniej mówił, że:
Za tą quasi-legalizacją niewielkich ilości amfetaminy i innych narkotyków poszło ogromne rozbudowanie świata przestępczego. I nie możemy sobie robić złudzeń, że to nie będzie rynek tylko rynek legalny, (...), ale świat przestępczy tego nie przepuści, tak jak nie przepuścił tego w Holandii, gdzie obok takiej lekko zalegalizowanej marihuany pojawiła się ogromna ilość amfetaminy, ogromna ilość heroiny.
A także:
Nigdzie tam gdzie zalegalizowano narkotyki nie zlikwidowano świata przestępczego. Proszę zwrócić uwagę, że głównym producentem amfetaminy w europie pozostają 2 kraje: Holandia i Polska. Holandia, gdzie rzekomo narkotyki są zalegalizowane i i to widzimy... (...) U nas są zakazane i niestety jesteśmy problemem dla europy, ponieważ nasze narkotyki zalewają całą północną Europę.
Może niech się zdecyduje czy legalizacja pomaga czy nie. A może znowu jesteśmy krajem podludzi, którym nic nie wychodzi?
Oczywiście Polska jest świetnym przykładem, gdzie legalizacja narkotyków nie zlikwidowała świata przestępczego, co Korwin trafnie mu wytknął.

Wystąpienie Korwina niezłe pomijając te dane z czapy i urban legendy o darmowych działkach. ;)
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Z Bratkowskiej nabijała się nawet posłanka Senyszyn. Czaicie? Ta wstrętna, pezetpeerowska wiedźma. Nawet dla niej Bratkowska to przypał.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
A mnie irytują teksty o głowie rodziny i kobiecie w domu. Co ta kobita we współczesnym świecie ma robić w domu ?
 
H

Hornblower

Guest
Bez dzieci niewiele może robić w domu... Ale jak już będzie sześcioro czy siedmioro, to jest trochę roboty. Korwin ma szóstkę dzieci, o ile pamiętam.
 
D

Deleted member 4151

Guest

Ikonowicz się nakrzyczał ale jak zwykle nie powiedział nic sensownego.
Uwaga: podczas seansu polecam trzymać od siebie z dala wszystkie ostre pzedmioty....
 
Do góry Bottom