Ploty

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172

tolep

five miles out
8 555
15 441
Wpuszczenie Niemiec do projektu Trójmorza w roli obserwatora (co w praktyce udupia ten projekt w zarodku)

Niekoniecznie. Myślisz, że gdyby Niemcy nie zostali "wpuszczeni" to zablokowałoby im mozliwość działania? Nie wiadomo co ten rząd (i reszta Trójmorza) chce osiągnąć tak naprawdę.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Łobuz kocha najmocniej. Artykuł SE wygląda na akcję wyprzedzająco-ocieplającą.

Robert Biedroń znęcał się nad mamą?

Już w czwartek w „Super Expressie” prawdziwa sensacja. Nad Robertem Biedroniem (43 l.) zbierają się czarne chmury! Wraca sprawa sprzed lat, o której lider Wiosny chciałby na zawsze zapomnieć. Okazuje się bowiem, że 19 lat temu Helena Biedroń, matka Roberta oskarżyła go o to, że znęcał się nad nią i swoim młodszym o 6 lat bratem Krzysztofem. Spotkali się w sądzie.

Plotka, że sprawy z przeszłości mogą przekreślić wyborcze szanse Biedronia krąży wśród polityków i dziennikarzy już od kilku dni. Jako jej inspiratora wskazuje się znanego adwokata związanego ze środowiskiem PO i Koalicji Europejskiej. O co chodzi? Z ustaleń „SE” wynika, że blisko 20 lat temu na wokandę sądu rejonowego w Krośnie trafił akt oskarżenia przeciwko synowi Heleny Biedroń. Prokuratura postawiła mu zarzuty z art. 157 i art. 207 kodeksu karnego dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu i znęcania. Szczegóły tego dramatu w czwartkowym „Super Expressie”. Dziś Helena Biedroń broni swojego syna. - Nie chcę do tego wracać, to był straszny czas... nasz dom przypominał wtedy piekło. Robiłam wtedy co musiałam, żeby chronić siebie, Roberta i resztę naszej rodziny przed mężem– mówi w rozmowie z SE. Lider Wiosny nie przyznaje się do winy. - Zawsze kochałem i kocham moja mamę i nigdy bym jej nie skrzywdził. To najważniejsza osoba w moim życiu – mówi w rozmowie z SE Robert Biedroń. - Przykro mi, że razem z mamą musimy teraz publicznie rozgrzebywać najtrudniejsze wspomnienia, o tym kiedy żyliśmy w wiecznym strachu przed ojcem.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
@up
Ja nie wiem czy to co mówi ten gość służy temu, by ośmieszyć teorie spiskowe.
Ale ploty są spoko.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
@up
Ja nie wiem czy to co mówi ten gość służy temu, by ośmieszyć teorie spiskowe.
Ale ploty są spoko.
Ten gość to Pol Lechicki, dla mnie ewidentna wtyka służb. Zresztą większość Turbo-Lechitów to są TWulce... Ja ich nie słucham, nie śledzę i nie marnuje nawet minuty swojego czasu na ich wywody, co polecam i Libom do rozwagi...
 

szeryf17

"No reason it's a good reason"
797
2 745
Marsjańskich... o_O:cool:

Turbo-Lechitów ogarnia Razwiedka, ale polskie ss wrzucają TWulców do tych środowisk, aby ci "wszechsłowianie" nie robili głupich rzeczy. Poza tym bywają też podwójnie prowadzeni TWulce. Pan Pol Lechicki wygląda mi na polskiego TW...
To kurna są w Polsce jakieś polskie służby
Co do ruskich agentów to takie coś:
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
To kurna są w Polsce jakieś polskie służby
To są służby, które się uwłaszczyły i okupują administrację i spółki skarbu państwa. Nie piszę "dawne PRL-owskie służby", bo z służb się nie wychodzi jak się raz do nich weszło. I to one robią takie wrzuty, jako tematy zastępcze.
Natomiast obecne służby wrzucają do takich środowisk swoich TW i oficerów, by monitorować każde środowisko i by legendować swoich agentów.
Co do Franca Zalewskiego, to nie wiem czy on jest ruskim agentem czy nie. Mówi z sensem i tyle. Ruskim agentem wpływu raczej nie jest.
 
Do góry Bottom