Ploty

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 069
no ja widziałem wiele oficjalnych niemieckich pism i tak by nie wyglądały...
poza tym ważny urzędnik nie pisze tekstu ino dyktuje a pani co zna polski radkowi po polsku by napisała...
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 741
12 092
wygląda na fejka...
data wpisana ręcznie???
pod podpisem generalnie niemcy piszą też drukowanymi imie i nazwisko...
brak znaku sprawy/pisma...
poza tym dziwnie sformułowane to całe pismo... no i zawiero błędy...

Ręcznie wpisana data czasem się przytrafia, a imię i nazwisko jest wskazane w nagłówku. U nas (wiem, wiem ....) czasem też tak robią, ostatnio dostałem jakieś pismo z któregoś ministerstwa i było dokładnie tak samo; na górze imię i nazwisko, na dole zamiast w miarę czytelnego podpisu była jakaś parafka, bez pieczątki ani niczego.

Brak znaku sprawy faktycznie dziwny, to by świadczyło o braku systemu obiegu dokumentów, czego raczej nie łykam, bo "ordnung muss sein" :) Z drugiej strony pewnych rzeczy nie przepuszcza się przez system, no ale takie sprawy to się chyba załatwia przez telefon, albo jeszcze lepiej w jakieś restauracji przy ośmiorniczkach i winie na koszt podatnika :)

Błędy to już Krzysio skomentował :)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 069
ręcznie wpisana data w niemieckim oficjalnym piśmie? nie ma cegoś takiego...
no i w miejscu podpisu czytelnie wydrukowane nazwisko musi być...
oraz jesli nie jest sie pomysłodawcą ino urzędnikiem wykonującym rozkazy powinno być że działa na polecenie (i.A.)...
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 903
Odjebka wraz z potomstwem?
Podobno motzno narażał się "węglowej mafii". Ponoć przed wybuchem dostawał pogróżki. A teraz pospieszna wywózka gruzu, chyba żadnego śledztwa. I jeszcze orderykurwazaco, żeby zadymić sprawę?

6911e8ee-5b8a-11e4-aa23-0025b511229e.jpg
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 584
Odjebka wraz z potomstwem?
Podobno motzno narażał się "węglowej mafii". Ponoć przed wybuchem dostawał pogróżki.
To jest prawdopodobne.
Węglowa mafia ma swoje korzenie z czasów początków PRL-u. W początkach PRL-u zsyłano do kopalń ludzi "za karę", był to odpowiednik sowieckiego łagru. Strażnicy i kaci zesłańców przeszli potem do Ministerstwa Górnictwa (tak naprawdę były to różne ministerstwa, ale zawsze z siedzibą na G.Śląsku) i różnych instytucji górniczych. Potem obsadzili potomstwem różne dyrekcje kopalń i instytucje górnicze (tego na G.Śląsku jest od zajebania i nikt nie wie po jakiego huja), a gdy upadł PRL to spółki węglowe (chyba tylko po to stworzono ten zbyteczny twór). Tak naprawdę mafia węglowa ma komunistyczno-kryminalne korzenie i jest niebezpieczna. Zlikwidować ją można jedynie przez odjebkę bp. Zimonia wraz z jego świtą i odjebkę całej tej zarazy, wraz z potomstwem. Inaczej ten bękart PRL-u będzie trwać w nieskończoność.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 560
Szkoda, że nie ma żadnego anarchistycznego bóstwa, które by spuszczało na największych zamordystów jakichś chorób. Oh, wait...

Władimir Putin ma raka trzustki? Szokujące doniesienia
Wczoraj, 27 października (21:37)
Wszystko wskazuje na to, że Władimir Putin walczy z nowotworem - donosi "New York Post". Według dziennikarza tego pisma, choroba miała zaatakować trzustkę rosyjskiego prezydenta.

Jak podaje "NYP", Władimir Putin ma być leczony przez niemieckiego doktora, którego poznał przed laty, gdy pracował w Dreźnie jako agent KGB. Medyk próbował podobno różnych kuracji, m. in. wykorzystując sterydy. Podawanie ich ma według "NYP" tłumaczyć zmiany w wyglądzie rosyjskiego przywódcy - chodzi o widoczne od jakiegoś czasu opuchlizny.

Autor artykułu w amerykańskim piśmie twierdzi - nie podając konkretnego źródła - że według niektórych informacji Władimirowi Putinowi zostały najwyżej 3 lata życia. To miałoby tłumaczyć z jednej strony jego imperialne zapędy i chęć poszerzania rosyjskiego terytorium, a z drugiej gesty takie jak ułaskawienie Michaiła Chodorkowskiego.
(mn)

Z drugiej strony, takie bóstwo wyręczałoby ludzi z ich obowiązku dbania o swoje i by ich zrurkowcowało. Zaraziłem grypą sołtysa - ma ktoś większe zasługi w walce z etatyzmem bronią biologiczną?
 

tolep

five miles out
8 478
15 270
Suchar. Patrzcie na datę. (Z drugiej strony kto przeczytał "Generation P" Pielewina, ten wie, że już od drugiej kadencji Jelcyna Rosją rządzą avatary generowane komputerowo :D )
http://www.kavkazcenter.com/eng/content/2012/11/23/17016.shtml

Putin may have spinal cancer. New defense minister prepares to replace him
Publication time: 23 November 2012, 17:28
Activists of Russia's White Revolution hold online discussions on Putin's doubles. So, Pavel Shelkov, activists of Moscow opposition rallies, postedon a Russian social network information with reference to unnamed sources in the Kremlin that Putin might have spinal cancer.

This topic sparked heated debates.

- Today I learned from a source in the presidential administration, that our alpha dog is not simply sick but he is sick with spine sarcoma (spinal cancer,) and 3 months are left for the life of this guy. The cancer cannot be treated, and there is already a struggle inside the KGB for powerful positions.

A probable successor will actually be the shaman Shoigu (Russia's new defense minister), and soon there will be a lot of interesting events, in particular, before the next special operation to transfer the throne from one thief to another; half of the of weapons are planned to be confiscated from the population. So, in 2013 there will be fun. We must prevent a new thief from the Putin's gang to move to the Kremlin.In turn, a Russian nationalists' news agency, Ari.ru, in its radio program, "Propaganda in Russia, as unfair advertising", says (at minute 42:42):

- Putin was shown on TV with brown eyes, stunned, earlier he had always light gray or blue eyes. They do not even hide the doubles now. Do they consider us as idiots?
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 472
Co do ostatnio załyszanych plot, to mam kumpla który chodził do podstawówki z Jarosławem i Jackiem Kurskimi. I o ile Jarosław był normalny, to Jacuś regularnie okradał młodsze dzieci z drobnych. No a jako dorosły poszedł do polityki, żeby działać hurtowo ;)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 584
Pamiętacie niedawną aferę, z obrazami, z Pałacu Prezydenckiego?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114871,18925897.html?i=1
http://www.tygodniksolidarnosc.com/...ajacych-z-palacu-prezydenckiego-obrazach.html
http://www.tygodniksolidarnosc.com/...waly-dziela-sztuki--co-na-to-komorowski-.html

O kradzież "Gęsiarki" i jeszcze jednego obrazu, oskarżano Komorowskiego, lub kogoś z jego ekipy. Zniknęła też jedna rzeźba. Potem okazało się, że obraz "Gęsiarka" został sprzedany na licytacji za 10.000 zł. I nagle cyk! Sprawa ucichła.
Ploty mówią, że za tym stała Martusia, siostrzenica Kaczyńskiego. Po prostu obrazy trafiły do niej jeszcze za panowania jej tatuśka. A że potrzebowała kasy, to się nie pierdniczyła.
 

Alu

Well-Known Member
4 602
9 595
I nagle cyk! Sprawa ucichła.
Ploty mówią, że za tym stała Martusia, siostrzenica Kaczyńskiego. Po prostu obrazy trafiły do niej jeszcze za panowania jej tatuśka. A że potrzebowała kasy, to się nie pierdniczyła.

Jak ucichła? Aktualnie toczy się śledztwo. Kilka dni temu pisał o gęsiarce Fakt, na TVN24 też była informacja.

A w ogóle to nie wiedziałem, że na libnecie istnieje wątek na konfabulacje. Zajebiście.
 
Ostatnia edycja:

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 472
Z "dobrze poinformowanego źródła" wiem, że po trójmiejskich kancelariach prawnych od kilku dni chodzi ekipa "monterów" Orange naprawiających "usterki". Nawet jeżeli dana kancelaria nie wykupiła żadnej usługi od Orange, ani żadnej usterki nie było... IV RP kontratakuje
 

Imperator

Generalissimus
1 565
3 548
Z "dobrze poinformowanego źródła" wiem, że po trójmiejskich kancelariach prawnych od kilku dni chodzi ekipa "monterów" Orange naprawiających "usterki". Nawet jeżeli dana kancelaria nie wykupiła żadnej usługi od Orange, ani żadnej usterki nie było... IV RP kontratakuje

No tam, to w końcu oni wykupili TP S. A., widać nie za darmo...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 584
chodzi ekipa "monterów" Orange naprawiających "usterki". Nawet jeżeli dana kancelaria nie wykupiła żadnej usługi od Orange, ani żadnej usterki nie było...
Bo są właścicielami tzw. łącz abonenckich. Inne firmy świadczące usługi (np. Netia) je jedynie dzierżawią. Nawet jak ktoś w ogóle nie korzysta z łącza (mają komórki i modemy), to też mogą łazić, bo to jest ich infrastruktura.
 
Do góry Bottom