Ploty

Claude mOnet

Well-Known Member
914
1 571
Na koniec taki tips dla niekumających naszej rzeczywistości: jesli widzisz najbardziej antysytemową partię, która ma szansę na zrobienie wyłomu w tym systemie, jest z zewnątrz logiczna, sensowna i uczciwa, to na 100% przed wyborami (1-2 miesiące) uaktywnią się TWulce i agenty co będa w nią uderzać z całą siła. Uderz w stół, a nożyce się odezwą...

Kto najbardziej krytykuje Konfederację z szurostwa??? Pol Lechicki (TW pol-ss) oraz Leszek Bubel (agent Mossadu)... Przypadek???

Claude mOnet

Well-Known Member
914
1 571
A jakieś dowody może?
Bubel jeździ bez problemu do Izraela, nawet z rodziną. Ba, sam się tym chwali. Nie jest to możliwe, aby "największy antysemita w Polsce" jak się sam określa mógł jeździć do Izraela i być wpuszczonym bez problemów. Nawet Żyd, antysyjonista Norman Filkenstein ma zakaz wjazdu do Izraela. Ja w ogóle nie jestem antysemitą, a jedynie antysyjonistą i to mocno niszowym, i co? 4h spędzone na lotnisku z przesłuchaniem przez oficera Shin Betu - fakt faktem wpuszczono mnie i nic nie skonfiskowano, ale już nigdy tam nie pojadę, po co mi taki stres - czy wpuszczą mnie czy nie? Tym bardziej że pojechałem tam turystycznie... A Bubel jedzi do dziś, i ktoś inny zawija te sreberka...

Ps. Poza tym po chuj antysemita jeździ do Izraela? Po instrukcje to rozumiem...

Alu

Well-Known Member
4 048
7 237
Bubel jeździ bez problemu do Izraela, nawet z rodziną. Ba, sam się tym chwali. Nie jest to możliwe, aby "największy antysemita w Polsce" jak się sam określa mógł jeździć do Izraela i być wpuszczonym bez problemów. Nawet Żyd, antysyjonista Norman Filkenstein ma zakaz wjazdu do Izraela. Ja w ogóle nie jestem antysemitą, a jedynie antysyjonistą i to mocno niszowym, i co? 4h spędzone na lotnisku z przesłuchaniem przez oficera Shin Betu - fakt faktem wpuszczono mnie i nic nie skonfiskowano, ale już nigdy tam nie pojadę, po co mi taki stres - czy wpuszczą mnie czy nie? Tym bardziej że pojechałem tam turystycznie... A Bubel jedzi do dziś, i ktoś inny zawija te sreberka...

Ps. Poza tym po chuj antysemita jeździ do Izraela? Po instrukcje to rozumiem...
Bubel twierdzi, że był w 200 krajach.
Ile razy był w Izraelu?
Wycieczka z rodziną to dowód, że jest agentem Mossadu? Nigga please.

A Ty po co jechałeś do Izraela? Od kogo instrukcje brałeś? Problemy na lotnisku, lol. Niezła przykrywka. Też bym zainscenizował takie "problemy" przecwelonemu agentowi, gdybym był szefem Mossadu.

Ostatnia edycja:

Claude mOnet

Well-Known Member
914
1 571
To nie ploty, a teorie spiskowe.
To nie są teorie spiskowe! To są histeryczne spekulacje pana Lalaka np. że Aleksander Wielki i Juliusz Cezar to ta sama osoba (+inne jeszcze wcielenia, chyba nawet Cyrusa Wielkiego z Persji jeszcze dodał - brakuje tylko Czyngis Chana i Karola Młota). Dziwię się, że masowo lud tubylczy łyka te bzdury to jak aspirynę... To są "teorie" podobne do teorii płaskiej Ziemi tyle że w głoszone w historii... No i potem dziwić się, że biorą mnie za świra...

kr2y510

konfederata targowicki
12 150
20 455
Prawda. Jak już Lalak zaczął o kalendarzu koptyjskim, to jebłem. Przecież te wszystkie wschodnie kalendarze nie starują od Jezusa, a od innych lokalnych wydarzeń. Lalakowi należy zapodać grzybki w małej ilości i jednego baka ziela, a potem dać mu gadać. Wtedy wszyscy zrozumieją o co mu chodzi.

szeryf17

"No reason it's a good reason"
623
1 809
Prawda. Jak już Lalak zaczął o kalendarzu koptyjskim, to jebłem. Przecież te wszystkie wschodnie kalendarze nie starują od Jezusa, a od innych lokalnych wydarzeń. Lalakowi należy zapodać grzybki w małej ilości i jednego baka ziela, a potem dać mu gadać. Wtedy wszyscy zrozumieją o co mu chodzi.
"Kalendarz – umowna, przyjęta w danej społeczności bądź kulturze, rachuba czasu."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz

kr2y510

konfederata targowicki
12 150
20 455
"Kalendarz – umowna, przyjęta w danej społeczności bądź kulturze, rachuba czasu."
Przecież tu nie chodzi o kalendarz, a o argumenty Lalaka, który odwołując się do różnych kalendarzy zrównuje fakty historyczne powołując się na te same daty w różnych kalendarzach, które mają spory offset czasowy. W ten sposób to można "udowodnić", że Budda, Kriszna, Mazda Hu, Zaratustra, Nergal Szarra Usur i Mojżesz to ta sama osoba.

Do góry Bottom