Ploty

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Na koniec taki tips dla niekumających naszej rzeczywistości: jesli widzisz najbardziej antysytemową partię, która ma szansę na zrobienie wyłomu w tym systemie, jest z zewnątrz logiczna, sensowna i uczciwa, to na 100% przed wyborami (1-2 miesiące) uaktywnią się TWulce i agenty co będa w nią uderzać z całą siła. Uderz w stół, a nożyce się odezwą...

Kto najbardziej krytykuje Konfederację z szurostwa??? Pol Lechicki (TW pol-ss) oraz Leszek Bubel (agent Mossadu)... Przypadek???
 
D

Deleted member 6492

Guest
Jedna Polska się wycofuje.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
A jakieś dowody może?
Bubel jeździ bez problemu do Izraela, nawet z rodziną. Ba, sam się tym chwali. Nie jest to możliwe, aby "największy antysemita w Polsce" jak się sam określa mógł jeździć do Izraela i być wpuszczonym bez problemów. Nawet Żyd, antysyjonista Norman Filkenstein ma zakaz wjazdu do Izraela. Ja w ogóle nie jestem antysemitą, a jedynie antysyjonistą i to mocno niszowym, i co? 4h spędzone na lotnisku z przesłuchaniem przez oficera Shin Betu - fakt faktem wpuszczono mnie i nic nie skonfiskowano, ale już nigdy tam nie pojadę, po co mi taki stres - czy wpuszczą mnie czy nie? Tym bardziej że pojechałem tam turystycznie... A Bubel jedzi do dziś, i ktoś inny zawija te sreberka...

Ps. Poza tym po chuj antysemita jeździ do Izraela? Po instrukcje to rozumiem...
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Bubel jeździ bez problemu do Izraela, nawet z rodziną. Ba, sam się tym chwali. Nie jest to możliwe, aby "największy antysemita w Polsce" jak się sam określa mógł jeździć do Izraela i być wpuszczonym bez problemów. Nawet Żyd, antysyjonista Norman Filkenstein ma zakaz wjazdu do Izraela. Ja w ogóle nie jestem antysemitą, a jedynie antysyjonistą i to mocno niszowym, i co? 4h spędzone na lotnisku z przesłuchaniem przez oficera Shin Betu - fakt faktem wpuszczono mnie i nic nie skonfiskowano, ale już nigdy tam nie pojadę, po co mi taki stres - czy wpuszczą mnie czy nie? Tym bardziej że pojechałem tam turystycznie... A Bubel jedzi do dziś, i ktoś inny zawija te sreberka...

Ps. Poza tym po chuj antysemita jeździ do Izraela? Po instrukcje to rozumiem...

Bubel twierdzi, że był w 200 krajach.
Ile razy był w Izraelu?
Wycieczka z rodziną to dowód, że jest agentem Mossadu? Nigga please.

A Ty po co jechałeś do Izraela? Od kogo instrukcje brałeś? Problemy na lotnisku, lol. Niezła przykrywka. Też bym zainscenizował takie "problemy" przecwelonemu agentowi, gdybym był szefem Mossadu.
 
Ostatnia edycja:

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
To nie ploty, a teorie spiskowe.
To nie są teorie spiskowe! To są histeryczne spekulacje pana Lalaka np. że Aleksander Wielki i Juliusz Cezar to ta sama osoba (+inne jeszcze wcielenia, chyba nawet Cyrusa Wielkiego z Persji jeszcze dodał - brakuje tylko Czyngis Chana i Karola Młota). Dziwię się, że masowo lud tubylczy łyka te bzdury to jak aspirynę... To są "teorie" podobne do teorii płaskiej Ziemi tyle że w głoszone w historii... No i potem dziwić się, że biorą mnie za świra...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Prawda. Jak już Lalak zaczął o kalendarzu koptyjskim, to jebłem. Przecież te wszystkie wschodnie kalendarze nie starują od Jezusa, a od innych lokalnych wydarzeń. Lalakowi należy zapodać grzybki w małej ilości i jednego baka ziela, a potem dać mu gadać. Wtedy wszyscy zrozumieją o co mu chodzi.
 

szeryf17

"No reason it's a good reason"
797
2 745
Prawda. Jak już Lalak zaczął o kalendarzu koptyjskim, to jebłem. Przecież te wszystkie wschodnie kalendarze nie starują od Jezusa, a od innych lokalnych wydarzeń. Lalakowi należy zapodać grzybki w małej ilości i jednego baka ziela, a potem dać mu gadać. Wtedy wszyscy zrozumieją o co mu chodzi.
"Kalendarz – umowna, przyjęta w danej społeczności bądź kulturze, rachuba czasu."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
"Kalendarz – umowna, przyjęta w danej społeczności bądź kulturze, rachuba czasu."
Przecież tu nie chodzi o kalendarz, a o argumenty Lalaka, który odwołując się do różnych kalendarzy zrównuje fakty historyczne powołując się na te same daty w różnych kalendarzach, które mają spory offset czasowy. W ten sposób to można "udowodnić", że Budda, Kriszna, Mazda Hu, Zaratustra, Nergal Szarra Usur i Mojżesz to ta sama osoba.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Technika zakładania nogi na kark, która doprowadziła do śmierci George Floyda, była uczona policjantów z Minneapolis przez policjantów z Izraela. Izraelska policja uczy policję amerykańską technik wypróbowanych na Palestyńczykach.
 

ukos

Well-Known Member
505
971
To koniec Władimira Putina?


To już kolejna informacja jakoby Władimir Putin, z powodu złego stanu zdrowia. miał ustąpić ze stanowiska po ponad 20 latach. Informator twierdzi, że prezydent Rosji ma raka, oraz postępującą chorobę Parkinsona. Tą informacje podał brytyjski „The Sun”, powołując się na prof. Walerija Sołowieja.

Przypomnijmy, że informacje o tym, że Władimir Putin ma chorować na Parkinsona, były podawane już dużo wcześniej. Eksperci, przeanalizowali ostatnie nagrania wideo z prezydentem Rosji i stwierdzili, że nogi Putina wydawały się być w ciągłym ruchu, a on sam trzymał się podłokietnika krzesła i było widać jak cierpi z bólu.

Dalej eksperci zwracają uwagę, że palce Putina również wydawały się drgać, gdy trzymał długopis i chwytał za filiżankę, która miała zawierać zestaw środków przeciwbólowych.

“The Sun” podaje także informacje jakoby w lutym br. Putin podjął się leczenia raka żołądka i miał przejść operację.
„Jedna przypadłość ma charakter psycho-neurologiczny, a druga to rak. Druga diagnoza jest o wiele, wiele bardziej niebezpieczna niż pierwsza. Choroba Parkinsona nie zagraża kondycji fizycznej, może być jedynie przeszkodą przy wystąpieniach publicznych. Druga diagnoza jest śmiertelna” – cytuje Sołowieja „The Sun”.

Brytyjskie media na potwierdzenie swoich tez podają fakt o mniejszej aktywność Władimira Putina w rosyjskich mediach. Jego rzecznik Dmitrij Pieskow tłumaczy to ograniczeniami wynikającymi z pandemii.

„The Sun” twierdzi natomiast, że Putin ustąpi z funkcji prezydenta Rosji po Nowym Roku. Podobno ma także przygotowywać na to stanowisko swoją córkę – 34-letnią Katerinę Tichonową.


Źródło:https://korwin24.pl/

Parkinson? A może zastrzyk covidowy ze szczepionki Sputnik?
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
To koniec Władimira Putina?


To już kolejna informacja jakoby Władimir Putin, z powodu złego stanu zdrowia. miał ustąpić ze stanowiska po ponad 20 latach. Informator twierdzi, że prezydent Rosji ma raka, oraz postępującą chorobę Parkinsona. Tą informacje podał brytyjski „The Sun”, powołując się na prof. Walerija Sołowieja.

Przypomnijmy, że informacje o tym, że Władimir Putin ma chorować na Parkinsona, były podawane już dużo wcześniej. Eksperci, przeanalizowali ostatnie nagrania wideo z prezydentem Rosji i stwierdzili, że nogi Putina wydawały się być w ciągłym ruchu, a on sam trzymał się podłokietnika krzesła i było widać jak cierpi z bólu.

Dalej eksperci zwracają uwagę, że palce Putina również wydawały się drgać, gdy trzymał długopis i chwytał za filiżankę, która miała zawierać zestaw środków przeciwbólowych.

“The Sun” podaje także informacje jakoby w lutym br. Putin podjął się leczenia raka żołądka i miał przejść operację.
„Jedna przypadłość ma charakter psycho-neurologiczny, a druga to rak. Druga diagnoza jest o wiele, wiele bardziej niebezpieczna niż pierwsza. Choroba Parkinsona nie zagraża kondycji fizycznej, może być jedynie przeszkodą przy wystąpieniach publicznych. Druga diagnoza jest śmiertelna” – cytuje Sołowieja „The Sun”.

Brytyjskie media na potwierdzenie swoich tez podają fakt o mniejszej aktywność Władimira Putina w rosyjskich mediach. Jego rzecznik Dmitrij Pieskow tłumaczy to ograniczeniami wynikającymi z pandemii.

„The Sun” twierdzi natomiast, że Putin ustąpi z funkcji prezydenta Rosji po Nowym Roku. Podobno ma także przygotowywać na to stanowisko swoją córkę – 34-letnią Katerinę Tichonową.


Źródło:https://korwin24.pl/

Parkinson? A może zastrzyk covidowy ze szczepionki Sputnik?
Lenina i Stalina otruto (Lenina podtruwał sam Stalin!), więc kto wie jak mogło być w tej sprawie. Niektórzy wręcz wiedzą, że obecny Putin to Matrioszka, dawny gadał po niemiecku perfect obecny duka. Nawet była żona twierdzi, że "Putin" nie Putin. Jak jest czas pokaże...

Ludmila Putin: Wladimir Putin nie żyje!
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Plota którą wrzuciłem 3 lata temu, staje się coraz bardziej wiarygodna.

Chronologicznie
1. Merkelowa wprasza się do Polski. Normalnie to kraj gość stosuje wcześniej zaproszenie.
2. Duda unika spotkania z kanclerzycą i wyjeżdża w Polskę.
3. Morawiecki gada z Merkelową swobodnie. Nikt tego nie kontroluje.
 
Do góry Bottom