1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Ploty

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez military, 5 Styczeń 2014.

1. alfacentauri

alfacentauri Well-Known Member

Polubienia:
    1 222
    sabat i wah lubią to.
  2. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 121
    Niekoniecznie. Myślisz, że gdyby Niemcy nie zostali "wpuszczeni" to zablokowałoby im mozliwość działania? Nie wiadomo co ten rząd (i reszta Trójmorza) chce osiągnąć tak naprawdę.

3. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 254
    Serio, ktoś tu Trójmorze traktuje poważnie?

snajper i Jaranek lubią to.
  4. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 121
    Niemcy.

wah, kr2y510 i Claude mOnet lubią to.
  5. szeryf17

szeryf17 "No reason it's a good reason"

Polubienia:
    1 614
  6. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 667
  7. Staszek Alcatraz

Polubienia:
    6 667

Nikt nie wierzył, ja wierzyłem od początku.

wah, pawlis i FatBantha lubią to.
  8. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 121
  9. Staszek Alcatraz

Polubienia:
    6 667
    Łobuz kocha najmocniej. Artykuł SE wygląda na akcję wyprzedzająco-ocieplającą.

Robert Biedroń znęcał się nad mamą?

Już w czwartek w „Super Expressie” prawdziwa sensacja. Nad Robertem Biedroniem (43 l.) zbierają się czarne chmury! Wraca sprawa sprzed lat, o której lider Wiosny chciałby na zawsze zapomnieć. Okazuje się bowiem, że 19 lat temu Helena Biedroń, matka Roberta oskarżyła go o to, że znęcał się nad nią i swoim młodszym o 6 lat bratem Krzysztofem. Spotkali się w sądzie.

Plotka, że sprawy z przeszłości mogą przekreślić wyborcze szanse Biedronia krąży wśród polityków i dziennikarzy już od kilku dni. Jako jej inspiratora wskazuje się znanego adwokata związanego ze środowiskiem PO i Koalicji Europejskiej. O co chodzi? Z ustaleń „SE” wynika, że blisko 20 lat temu na wokandę sądu rejonowego w Krośnie trafił akt oskarżenia przeciwko synowi Heleny Biedroń. Prokuratura postawiła mu zarzuty z art. 157 i art. 207 kodeksu karnego dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu i znęcania. Szczegóły tego dramatu w czwartkowym „Super Expressie”. Dziś Helena Biedroń broni swojego syna. - Nie chcę do tego wracać, to był straszny czas... nasz dom przypominał wtedy piekło. Robiłam wtedy co musiałam, żeby chronić siebie, Roberta i resztę naszej rodziny przed mężem– mówi w rozmowie z SE. Lider Wiosny nie przyznaje się do winy. - Zawsze kochałem i kocham moja mamę i nigdy bym jej nie skrzywdził. To najważniejsza osoba w moim życiu – mówi w rozmowie z SE Robert Biedroń. - Przykro mi, że razem z mamą musimy teraz publicznie rozgrzebywać najtrudniejsze wspomnienia, o tym kiedy żyliśmy w wiecznym strachu przed ojcem.

Ostatnia edycja: 17 Kwiecień 2019
    kr2y510 i Eli-minator lubią to.
  10. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 558
    głupoty gada
    słowianie to nie ariowie
    dalej nie słucham go

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.