Ploty

D

Deleted member 427

Guest
Ech ci etatyści. Ot, siedzą sobie i podejmują decyzje o wybuchu III wojny światowej.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 227
23 131
Nie no... przesadzają. Przecież wojna miała być fundowana na Kickstarterze... Znowu wybiorą taką, która się nam nie spodoba. Wojna towarem, a nie prawem!
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 503
23 431
Lider nacjonalistycznej Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji (LDPR) Władimir Żyrinowski ostrzegł...
Władimir Wolfowicz Żyrinowski (tak na prawdę Ejdelsztejn) na rosyjskiej scenie politycznej pełni rolę dyżurnego pajaca. Do zadań dyżurnego pajaca (czynownika) należy przekazywanie światu tego, czego nie da się przekazać innymi kanałami politycznymi, z przyczyn obiektywnych.
 

Cptkap

Well-Known Member
689
3 038
Czy więc jest to już dobry czas do spieprzania na zachód, bądź przynajmniej z dala od dużych ośrodków przemysłowych?
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 633
11 662
Tylko akurat każdy przy zdrowych zmysłach sobie z tego zdaje sprawę, więc ciężko mówić o jakimś przekazie. Ja bym to traktował jako przypomnienie kierowane do naszych umiłowanych przywódców, których najwyraźniej nie tylko u nas w kraju traktuje się jako niespełna rozumu.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 587
6 577
Władimir Wolfowicz Żyrinowski (tak na prawdę Ejdelsztejn) na rosyjskiej scenie politycznej pełni rolę dyżurnego pajaca. Do zadań dyżurnego pajaca (czynownika) należy przekazywanie światu tego, czego nie da się przekazać innymi kanałami politycznymi, z przyczyn obiektywnych.
"Władimir Żyrinowski, lider partii z nazwy liberalnej, a w istocie emanacji proreżimowego faszyzmu, to pajac i błazen, którego jednak warto słuchać uważnie i traktować serio. Mówi głośno to, co o Rosji i jej miejscu w świecie myśli wielkorosyjski szowinistyczny kremlowski beton."
Adam Michnik

Kurcze, skoro Krzysiu mówi jak Michnik, to chyba coś jest na rzeczy i czas spierdalać. :(
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 633
11 662
E, jak Krzysztof mówi to co Szechter, to nie ma już sensu uciekać, bo koniec świata idzie.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 503
23 431
@pampalini, @Ciek
Nie idzie koniec świata, bo skoro ruskie szykują się do wojny, to będzie pokój. Strasznie to może być wtedy, jak ruskie na poważnie zaczną planować pokój.
 

Piter1489

libnetoholik
2 074
1 927
Takie gadki mają na celu zastraszenie ludzi, a szczególnie Polaków, wizja zrównania z ziemią naszych domów działa na wyobraźnię i już się wtedy tak ochoczo nie popiera polityki zagranicznej umiłowanych przywódców.

Żyrinowski przypomina tylko Polakom, że pełnią funkcję "zderzaka" NATO.
 

Cptkap

Well-Known Member
689
3 038
Jeszcze parę takich wypowiedzi i przekonywanie ludzi do broni palnej będzie łatwiejsze niż przekonywanie lewaka, że trzeba opodatkować bogatych :)
Genetyczne komuchy wtedy Ci powiedzą że trzeba armie z poboru wprowadzić, obowiązkowe szkolenia itd. itp. a broń i tak musi być tylko dla wojskowych a jak już coś to zamknięta w arsenałach, bo się ludzie na weselach pozabijajo.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 503
23 431
Plotki mówią, że do pierdla (za podważanie holokaustu) trafił Jerzy Ulicki-Rek.
Bezpośrednio nie mógł trafić do pierdla za sam rewizjonizm holokaustu. W krajach anglosaskich jest oficjalnie wolność słowa. Trafił do pierdla za "posiadanie broni". Przy czym nie była to normalna broń palna, tylko pistolety hukowe/gazowe i jakieś narzędzia do samoobrony. Nie znam prawa w Australii w tej materii. W każdym razie trafił do więzienia w Bathurst, jak jakiś ostatni wyrzutek społeczny. Nie jest to wprawdzie więzienie najbardziej strzeżone, ale jest to podobno najcięższe więzienie w Australii.
Według mnie wszystko wskazuje na prowokację.
Albo ktoś go śledził i podkablował, albo ktoś go skłonił do handlu takimi rzeczami, po czym podkablował, albo ktoś wiedząc czym on handluje, sprowokował go do nieświadomego przekroczenia prawa.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 782
12 420
Krzysio, powiem Ci jedno: na miejscu Jerzego szerokim łukiem omijałbym takie miejsca jak forum prawda2. Roi się tam od wszelkiej maści ściemniaczy, socjaluchów i myślę też, że delatorów. Chyba nie bez przyczyny spieprzył stamtąd Voltar.
Główna cecha tamtego nieszczęsnego forum to mieszanie faktów i prawdopodobnych hipotez z wartko płynącym strumieniem gówna. A mówiajo słusznie: NIE MIESZAĆ!
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 503
23 431
Udzielanie się na forum Prawda2 nie ma nic do rzeczy. Zresztą on tam się za bardzo nie udzielał, był jedynie zarejestrowanym użytkownikiem. On się udzielał na Polska Walcząca. Poza tym jak ktoś jest poza jurysdykcją tego państwa i nie łamie prawa państwa w którym przebywa, to trudno mu zaszkodzić. Potrzeba uruchomić jakąś agenturę lub grupę interesu.

Post Hubala z Polska Walcząca - http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=23574&start=15#p52233
To ze handlowal pistolemi gazowymi nie upowaznia do zatrzymia sczegolnie ze Jerzy prowadzil firme i mogl handlowac,
Jak wiemy mial kilkakrotnie wezwania do Polskiej Ambasady,aby wyjasnic sprawy z wiazane z holoreligia.
W Australi nie moga skazac za pisanie o prawdy o holobajkach wiec znalezli inny sposob aby go zamknac.

Mnie interesuje jedno. Jakim prawem Ambasada Polska w Australii wzywała Pana Jerzego Ulickiego-Reka? Kto lub co uruchomiło ten mechanizm? Poza jurysdykcją Polski głoszenie czegokolwiek nie jest przestępstwem, więc żaden mechanizm prawny nie powinien zostać uruchomiony.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 503
23 431
Źródłem ploty jest serwis CyberGuerrilla.org, a po polsku opisała plotę Zaufana Trzecia Strona.
plota po angielsku: https://www.cyberguerrilla.org/blog/?p=20222
plota po polsku: http://zaufanatrzeciastrona.pl/post...espondencja-do-radka-sikorskiego-dot-ukrainy/
Plota ujawnia szczegóły polityki Niemiec. Niemcy nakłaniają Polskę i inne kraje do zakupu ukraińskiej stali, po zawyżonych cenach. Oczywiście nie za darmo. Sługi muszą dostać jakieś polityczne ochłapy.
W liście z 25 sierpnia, po kurtuazyjnych komplementach, niemiecki polityk nakłania Polskę do realizacji wcześniejszych obietnic i dokonania zakupu stali od ukraińskich dostawców przed 4 września. Jednocześnie list zawiera informację, że zakup ukraińskiej stali jest warunkiem udzielenia przez Kanclerz Merkel poparcia polskiej inicjatywie dodania do rezolucji NATO przy okazji najbliższego jego szczytu (w dniach 4-5 września) postanowienia o użyciu europejskich systemów rakietowych w przypadku zagrożenia integralności terytorium Polski. Dodatkowo Niemcy obiecują, że jeżeli Polska przekroczy co najmniej o 20% swoje zobowiązanie do zakupu 800 000 ton stali w cenie 600 EUR/tonę, to Niemcy pomogą Polsce w promowaniu naszych produktów rolniczych na rynkach europejskich.
Drugi ujawniony list, autorstwa Christopha Heusgena, doradcy w sprawie polityki zagranicznej, skierowany jest do Borysa Łożkina, szefa administracji prezydenta Ukrainy Petra Proszenki. Niemcy informują, że z różnych powodów plan zakupu 4 milionów ton ukraińskiej stali z magazynów na terenie Ukrainy nie wypali, jednak zamiast tego Polska, Bułgaria, Włochy i Węgry zakupią – po cenach wyższych od rynkowych – stal produkowaną na swoim terytorium w zakładach, będących własnością Serhija Taruty oraz Rinata Achmetowa.
Z tej ploty wiemy jeszcze jedno. Wiemy którzy to oligarchowie są przy grupie sprawującej władzę na Ukrainie i którędy są kierowane strumienie pieniędzy. Nazwisko Rinata Achmetowa (widać że Tatarzyn ci to - nie ma chuja) obiło mi się wielokrotnie o uszy, ale o Serhiju Tarucie słyszę pierwszy raz.

A tu "rzekome" pismo Petera Altmaiera do Radka Sikorskiego:
EicNq1c.png
 

GAZDA

EL GAZDA
7 694
10 541
wygląda na fejka...
data wpisana ręcznie???
pod podpisem generalnie niemcy piszą też drukowanymi imie i nazwisko...
brak znaku sprawy/pisma...
poza tym dziwnie sformułowane to całe pismo... no i zawiero błędy...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 503
23 431
wygląda na fejka...
Dlatego dałem do plot.

data wpisana ręcznie???
pod podpisem generalnie niemcy piszą też drukowanymi imie i nazwisko...
brak znaku sprawy/pisma...
Trzeba porównać z innymi pismami, wychodzącymi z tego samego źródła i wysyłanymi faksem. Mi podpada coś innego, Niemcy faksy wysyłają zazwyczaj z komputera.

poza tym dziwnie sformułowane to całe pismo... no i zawiero błędy...
To jest normalne. Jak pisze Komorowski? :p
Gdybyś widział oficjalne pisma wysyłane z kancelarii prezydenta Kwaśniewskiego, to byś się załamał. Oni je pisali po polskiemu, tak jakby polski był ich drugim językiem.

Ja przypuszczam, że pojawienie się tych pism, to kontrolowany wyciek.
 
Do góry Bottom