Ploty

U

ultimate

Guest
Na facebookowym profilu Jarosława Kuźniara późnym wieczorem pojawił się kolejny wpis na temat "hejtu" - tym razem politycznego. Dziennikarz Dzień Dobry TVN udostępnił post użytkowniczki, która opisuje proceder "zatrudniania hejterów". W kampanii wyborczej miało to robić Prawo i Sprawiedliwość - w szczytowym jej okresie płacąc 3 tysiącom ludzi od 1 do 4 złotych za wpis krytyczny wobec Platformy Obywatelskiej.
Na przełomie 2014/15 r. sztab wyborczy Dudy, wówczas PIS-owskiego kandydata w wyborach prezydenckich, zatrudnił ponad 800 hejterów do szerzenia w Internecie proPISowskiej propagandy. Stawka wynosiła od 1,5 zł (za umieszczanie w sieci dostarczanego przez sztab PIS-u) do nawet 3,5 zł za wpis autorski. Po zwycięstwie Dudy przekonanie wśród PIS-owców o skuteczności takiego PR wzrosło niepomiernie! A dokładnie 3-krotnie! Bo już w czerwcu zatrudniono kolejnych niemal 2000 hejterów. Ich stawki pozostały na niezmienionym poziomie, ale za szczególna aktywność zaczęto niektórych wynagradzać w dodatkowy sposób - pisze na Facebooku Monika Szymańska, której wpis udostępnił Kuźniar.
Niedawno jeden z ministrów w kancelarii Dudy przyznał, że w szczytowym okresie kampanii wyborczej dla PIS-u pracowało ponad 3000 hejterów! Z częścią z nich zakończono. Jednak do dziś jest ona kontynuowana z niemal 800 osobami. Stawki nieco spadły, dziś jest to od 1 zł do 3-4 zł za wpis samodzielny i zamieszczany tylko 1 raz w sieci.

http://www.pudelek.pl/artykul/87935...terow_stawka_wynosila_od_15_do_35_zl_za_wpis/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

szeryf17

"No reason it's a good reason"
797
2 745
Na facebookowym profilu Jarosława Kuźniara późnym wieczorem pojawił się kolejny wpis na temat "hejtu" - tym razem politycznego. Dziennikarz Dzień Dobry TVN udostępnił post użytkowniczki, która opisuje proceder "zatrudniania hejterów". W kampanii wyborczej miało to robić Prawo i Sprawiedliwość - w szczytowym jej okresie płacąc 3 tysiącom ludzi od 1 do 4 złotych za wpis krytyczny wobec Platformy Obywatelskiej.
Na przełomie 2014/15 r. sztab wyborczy Dudy, wówczas PIS-owskiego kandydata w wyborach prezydenckich, zatrudnił ponad 800 hejterów do szerzenia w Internecie proPISowskiej propagandy. Stawka wynosiła od 1,5 zł (za umieszczanie w sieci dostarczanego przez sztab PIS-u) do nawet 3,5 zł za wpis autorski. Po zwycięstwie Dudy przekonanie wśród PIS-owców o skuteczności takiego PR wzrosło niepomiernie! A dokładnie 3-krotnie! Bo już w czerwcu zatrudniono kolejnych niemal 2000 hejterów. Ich stawki pozostały na niezmienionym poziomie, ale za szczególna aktywność zaczęto niektórych wynagradzać w dodatkowy sposób - pisze na Facebooku Monika Szymańska, której wpis udostępnił Kuźniar.
Niedawno jeden z ministrów w kancelarii Dudy przyznał, że w szczytowym okresie kampanii wyborczej dla PIS-u pracowało ponad 3000 hejterów! Z częścią z nich zakończono. Jednak do dziś jest ona kontynuowana z niemal 800 osobami. Stawki nieco spadły, dziś jest to od 1 zł do 3-4 zł za wpis samodzielny i zamieszczany tylko 1 raz w sieci.

http://www.pudelek.pl/artykul/87935...terow_stawka_wynosila_od_15_do_35_zl_za_wpis/
Słabo im idzie i za co im kurwa zapłacili ? Do mnie nie dotarło HIHI
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
159px-Kornel_Morawiecki_portrait_2010.jpg

Wszyscy znają tutaj Kornela Morawieckiego, opozycjonisty antykomunistycznego a teraz posła od Kukiza.
Swoją legendę buduje na swojej działalności podziemnej, jednak usłyszałem wersję (i to nie od byle kogo) że nie ważnym celem dla służb, tylko przed paroma kobietami, którym obiecał małżeństwo.:D
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Jakiś czas temu pisałem w tym wątku o Panu Ulickim-Reku.

Bezpośrednio nie mógł trafić do pierdla za sam rewizjonizm holokaustu. W krajach anglosaskich jest oficjalnie wolność słowa. Trafił do pierdla za "posiadanie broni". Przy czym nie była to normalna broń palna, tylko pistolety hukowe/gazowe i jakieś narzędzia do samoobrony. Nie znam prawa w Australii w tej materii. W każdym razie trafił do więzienia w Bathurst, jak jakiś ostatni wyrzutek społeczny. Nie jest to wprawdzie więzienie najbardziej strzeżone, ale jest to podobno najcięższe więzienie w Australii.
Według mnie wszystko wskazuje na prowokację.
Albo ktoś go śledził i podkablował, albo ktoś go skłonił do handlu takimi rzeczami, po czym podkablował, albo ktoś wiedząc czym on handluje, sprowokował go do nieświadomego przekroczenia prawa.

Sprawa się wyjaśniła, wyszedł na wolność już jakiś czas temu, a ja dopiero teraz trafiłem na finał.
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=26150

Poniewaz lamy tego forum byly miejscem gdzie spotkalem mase fajnych ludzi (idiotow tez ale ci nie zasluguja na uwage.jest ich tak wielu ,ze spotkanie jednego z nich to nic specjalneg) dlatego tutaj wlasnie chcialbym napisac kilka slow wyjasnienia o przyczynach mojego aresztowania.
Bylo ich kilka oczywiscie ale przyczyna bezposrednia,ktora pozwolila gnojom zrobic to na co mieli od dawna ochote byla jedna:
w polowie 2013 na jednym z marketow gdzie sprzedawlem z ona elektorniczne papierosy i inne tego typu narzdzia zostalem zaczepiony przez faceta,ktory zaproponowal mi kupno kilkunastu pistoletow-zabawek .
Strzelaly 6-cio milimetrowym plastikowym grochem.


Poniewaz nie czytam zydowskich gazet od lat prawie 30-tu i przez taki sam mniej wiecj okres nie ogladam tel-aviv-zji nie mialem pojecia ,ze nawet zabawki to teraz "nielegalna bron" palna
icon_smile.gif

A plastykowy groch to :"amunicja"
icon_smile.gif

Nie zartuje.

W jakies dwa tygodnie pozniej zglosil sie nastepny pacjent ,ktory oferowal mi 250 tysiecy dolarow za pomoc w sprowadzeniu do Australii 20 kilogramow heroiny.
pomimo tego ,ze pogonilem gnoja z miejsca przychodzil uparcie co tydzien az do mojego aresztowania.
Wtedy nie wiedzialem jeszcze .ze w "wolnej' Australii istnieje stalinowski kodeks karny w mysl ,ktorego mozna zostac skazanym za zamiar zrobienia czegos nielegalnego nic kompletnie nie robiac w rzeczywistosci.

Gdybym w jakims momencie powiedzial prowokatorowi:"Wiesz Asha,moze to dobry pomysl..Jak chcialbys to zrobic.." to lezalbym jak dzika swinia bo bralem udzial w konspiraji majacej na celu import -w tym przypadku- narkotykow.
Za zamiar importu 20 kg -15 lat.
Spotkalem w kiciu takich ,ktorzy za "zamiar " odsiadywali wyroki po 8-12 lat.
Gdyby do tego jeszcze sedzia uslyszal ,ze znaleziono u mnie"bron palna"
icon_smile.gif

Strach pomyslec.
icon_smile.gif


Moja wina ,ze przez mysl mi nie przeszlo,ze zabawki,ktore kupilem od prowokatora,u ktore kilkanascie lat wczesniej kupowalo sie w K-mart moga byc grozne.
Dla mnie:)
A skad wiem ,ze od prowokatora?
Bo po wyjsciu z wiezienia zgodnie z "prawem do informacji" wystapilem do policji z zadaniem dostepu do wszystkich dokumentow,ktore moglyby wyjasnic mi te czesc afery a konkretnie z pytaniem:czy sa dokumenty mowiace o tym,ze policja yla zamieszana w prowokacje ,ktorej wynikiem bylo moje resztowanie.
Dwukrotnie odmowiono mi dostepu do tych materilaow zaslaniajac sie "ochrona prywatnosci "
icon_smile.gif

Na moje uwagi,ze ja przeciez nie prosze o adres kapusiow a jedynie o role policji w tejsprawie otrzymalem ponownie odpowiedz odmowna.

Po raz 3-ci juz nie probowalem bo ich reakcja byla odpowiedzia sama w sobie.

Zgodnie ze stalinowskim kodeksem uzywanym obecnie w Australii policyjne prowokacje sa legalne i to ,ze padlo sie ich ofiara nie jest argumentem na obrone wtedy gdy sprawa trafi do sadu.

cdn

Jerzy​

Czyli policyjni prowokatorzy zrobią wszystko, by udupić każdego. W Australii także. Wiemy też że lobby żydowskie jest wszędzie.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Znam twórczość Ulickiego Recka. Nieźle sobie nagrabił zakładając gdzie się da wątki o holoka$cie. Trochę nawet czytałem, ale przytłaczała mnie ilość materiałów i generalnie "nieoszlifowana" forma w jakiej to prezentował.

Gdybym w jakims momencie powiedzial prowokatorowi:"Wiesz Asha,moze to dobry pomysl..Jak chcialbys to zrobic.." to lezalbym jak dzika swinia bo bralem udzial w konspiraji majacej na celu import -w tym przypadku- narkotykow.

Czyli jeśli praworządny obywatel narobi nadzieje oferentowi tylko po to by go podkablować i ułatwić prace policji, to może się okazać , że zanim praworządny podpierdoli prowokatora, prowokator doniesie, że praworządny złapał przynętę. Wniosek płynie z tego prosty, że nie można z oferentem prowadzić gry, trzeba mu głośno i wyraźnie powiedzieć: TOWARZYSZU, TO JEST NIELEGALNE, UZNAJĘ TO ZA NIEUDANY ŻART.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Tym razem plotki z chanu "po_polsku" (beamstat.com/chan/po_polsku) w sieci Bitmessage.
Plota pierwsza.
Agentem STASI/BND o ksywie "Oskar" jest Morawiecki. Jedni twierdzą że to junior a inni, że senior.
Czyżby płemiełem Polin zawsze miałby być agent STASI/BND?
Oskar-beamstat.png
źródło: https://beamstat.com/chan/po_polsku/e68cde90d7c09df9d873651862bccd7e565446a756d57602853401fa5f7b649e

Plota druga.
Jarosław Kaczyński ma raka trzustki. Nie mogę znaleźć postu, ale na pewno tam było.
update:
O raku trzustki pisało NIE oraz inni, więc coś jest na rzeczy.
http://nie.com.pl/kaczynski-ma-nie-tylko-kota/
 
Ostatnia edycja:

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Tym razem plotki z chanu "po_polsku" (beamstat.com/chan/po_polsku) w sieci Bitmessage.
Plota pierwsza.
Agentem STASI/BND o ksywie "Oskar" jest Morawiecki. Jedni twierdzą że to junior a inni, że senior.
Czyżby płemiełem Polin zawsze miałby być agent STASI/BND?
View attachment 4468
źródło: https://beamstat.com/chan/po_polsku/e68cde90d7c09df9d873651862bccd7e565446a756d57602853401fa5f7b649e

Plota druga.
Jarosław Kaczyński ma raka trzustki. Nie mogę znaleźć postu, ale na pewno tam było.
update:
O raku trzustki pisało NIE oraz inni, więc coś jest na rzeczy.
http://nie.com.pl/kaczynski-ma-nie-tylko-kota/
Co do pierwszego to nie wiem jak jest, ale że Morawieccy współpracowali z komuchami (WSI/STASI) słyszałem parę lat temu m.in. mówił o tym Andrzej Czyżewski. Czy to prawda? Mnie zastanawiają 3 rzeczy: jak w PRLu można było tak długo się ukrywać, bardzo duże poparcie marszałka Morawieckiego dla ZSRS oraz jak historyk został wysoko postawionym banksterem.

Co do drugiego to romawiałem z jedną osobą z rodziny p.Szydło i dowiedziałem się, że Kaczyński był w Bydgoszczy w klinice onkologicznej. Prawie cały PiS o tym wie, że p.Kaczyński ma raka (jeśli trzustki zostało mu najwyżej 6 miesięcy), ale "ciemny lut" musi trwać...
 
X

xawas

Guest
A plotki, jak łatwo wyguglać, zaczęły sie co najmniej 17 miesięcy temu
Ploty to robią zawsze - bo lubią. Wszystko zależy od tego, w jakim czasie go wykryto. Jeśli jest operacyjny to lekarze dają większe szanse na przeżycie - nawet do roku czasu albo i nieco dłużej. Jeśli nieoperacyjny to rokowania na przeżycie są gorsze. Mój ojciec od operacji żył 9 miesięcy - po operacji przez pół roku miał jeszcze
chemioterapię.
http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3607181,rak-trzustki-szybki-zabojca,id,t.html
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Wiem. Steve Jobs żył jeszcze dłużej, mimo kuracji dietą jabłkową. Zazwyczaj jednak atakuję najłatwiejszą część foliarskich wymysłów.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Pisałem wcześniej o "Oskarze", agencie STASI.
https://libertarianizm.net/threads/ploty.4827/page-4#post-235489

Mając na uwadze ostatnie zachowania Morawickich, takie jak:
  1. Wpuszczenie Niemiec do projektu Trójmorza w roli obserwatora (co w praktyce udupia ten projekt w zarodku)
  2. Nieoficjalne ściąganie kolorowych nachodźców i stręczenie multi-kulti
  3. Chęć zaproszenia Putina do Polski celem rozmów w sprawie budowy strefy wolnego handlu od Atlantyku po Władywostok (projekt Niemiecki)
Śmiem twierdzić, że ta plota staje się coraz bardziej wiarygodna.

linki:
https://www.se.pl/wiadomosci/polity...apros-putina-do-polski-aa-zAzh-veXd-8Yv2.html
https://nczas.com/2018/08/30/to-pis...la-przedszkoli-realizuje-podstawe-programowa/
http://www.pap.pl/aktualnosci/news,...nstwa-partnerskiego-inicjatywy-trojmorza.html
 
Do góry Bottom