Muzułmański terror nas zalewa - jeden wykres

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
We Francji jest większośc muzułmanów? Mają większość we francuskiej policji, wojsku? Mają większość w większości miast, tak aby mogli spodziewać się wsparcia w razie kontrataku francuskiego wojska? Zanim coś napiszesz, to pomyśl, bo już nie chce mnie się czytać tych twoich biedakomentarzy na libnecie.
Aluzci, jesteś tak głupi, czy tylko szukasz atencji?

Nieładnie. Zarzucasz komuś bycie głupim, a w kolejnym poście sam wychodzisz na głupka. Nie pisałem o Francji, geniuszu. Na północy jest czysto, nawet w Paryżu nie mają większości.

Mają większość w większości miast, tak aby mogli spodziewać się wsparcia w razie kontrataku francuskiego wojska?
Taa, bo wszyscy muzułmanie są tacy solidarni i z pewnością solidarnie zaatakują białe korpusy. Ja wiem, że można się odwołać do szantażu. Ale zrozum, że duża część populacji muzułmańskiej pochodzi z lat siedemdziesiątych/osiemdziesiątych i jest w pełni zasymilowania z francuskim społeczeństwem. A co do nowych, to czego się kurwa boisz? Oni będą musieli najpierw uciec z obozów koncentracyjnych, żeby coś w miastach nabruździć.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Ja się nie boję, jak dla mnie to za 50 lat muzułmanie mogą trzymać białych w klatkach. Natomiast frajerstwo jakie bije z komentarzy aluzciego jest porażające. Ty natomiast na siłę starasz się być zabawnym i piszesz te twoje biedakomentarze, niby prowokujące, niby mające zmusić do myślenia, a tak naprawdę to są bieda komentarze. Zabij się i nie odpisuj mi.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Nieładnie. Zarzucasz komuś bycie głupim, a w kolejnym poście sam wychodzisz na głupka. Nie pisałem o Francji, geniuszu. Na północy jest czysto, nawet w Paryżu nie mają większości.

Napisałeś o Marsylii, gdzie i tak nie mają większości, za to jest to miasto z największą ilością Muslimów (30-40% populacji). W wojsku i policji też większości nie mają. Odjebki są regularne, miasto okrzyknięte najbardziej niebezpiecznym w całej Europie.

http://www.france24.com/en/20130627-debate-Marseille-gangs-out-of-control-part1/
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Ja się nie boję, jak dla mnie to za 50 lat muzułmanie mogą trzymać białych w klatkach.
Chuja będą trzymać. Zapomniałeś o istnieniu Ameryki Południowej. Biali przeżyją i będą się mieli dobrze, a za kilka lat odbiją kontynent.
Ty natomiast na siłę starasz się być zabawnym i piszesz te twoje biedakomentarze, niby prowokujące, niby mające zmusić do myślenia, a tak naprawdę to są bieda komentarze. Zabij się i nie odpisuj mi.
Odstaw Kelthuza, bo Ci nie służy.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Już pisałem: w dupie mam, co będzie w przyszłości. Nie mam dzieci (antynatalizm), więc przyszłe (ewentualne) skutki frajerstwa i degeneracji białej rasy mnie nie przerażają.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Już pisałem: w dupie mam, co będzie w przyszłości. Nie mam dzieci (antynatalizm), więc przyszłe (ewentualne) skutki frajerstwa i degeneracji białej rasy mnie nie przerażają.
Jak masz to w dupie, to po jakiego wała snujesz o przyszłości i jaka to ona będzie? Myślenie samo w sobie słuszne, bo i tak nie mamy na przyszłość wpływu. Na działania ludzi również, najwyżej możemy w internecie popisać.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Już pisałem: wkurza mnie frajerstwo niektórych komentarzy, a ponieważ jestem użytkownikiem tego forum, to mam dwa wyjścia: albo nie wchodzić na forum i nie czytać tych komentarzy, albo zareagować na nie.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Masz też trzecie wyjście: możesz przedstawić statystyki, że muzułmański terror i dekapitacje zalewają Europę.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Mam statystyki, że Europę zalewa fala komuszej ideologii (źródło: wyniki wyborów w poszczególnych krajach Europy). Islam wejdzie w to jak nóż w masło.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Tylko, że ten przykładowy Chińczyk przyjeżdża tu nielegalnie

japierdoleej9.jpg
 

Norden

Well-Known Member
723
900
Taa, bo wszyscy muzułmanie są tacy solidarni i z pewnością solidarnie zaatakują białe korpusy. Ja wiem, że można się odwołać do szantażu. Ale zrozum, że duża część populacji muzułmańskiej pochodzi z lat siedemdziesiątych/osiemdziesiątych i jest w pełni zasymilowania z francuskim społeczeństwem. A co do nowych, to czego się kurwa boisz? Oni będą musieli najpierw uciec z obozów koncentracyjnych, żeby coś w miastach nabruździć.
Bzdura. Typowi w pełni zasymilowani z francuskim społeczeństwem muzułmanie:

"Jak wynika z badania przeprowadzonego przez brytyjski ośrodek ICM Research dla Rossija Siegodnia, aż 16 procent mieszkańców Francji przyznało, że ma pozytywny stosunek do ISIL. Odsetek ten jest jeszcze większy wśród młodzieży: w grupie wiekowej od 18-24 lat, popularność Państwa Islamskiego wynosi nawet 27 proc."
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Pozytywny stosunek to tanie hasełko które nic nie znaczy. A te 16% to zaskakująco niski odsetek.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
To o co chodzi islamofobom?
Od kilku dni przez forum przewija się festiwal mowy nienawiści wobec muzułmanów (kozojebcy, dzicz itd...)
Wobec ludzi, którzy uciekają przed wojną i/lub nędzą do lepszego świata

Aleś pojechał żakowskim :D

O co chodzi? Dziwne, że pytasz. Setki tysięcy klientów ładuje się na socjal lewiatana, w którym sobie mieszkam - nie wystarczy? Jakby Europa zapewniła dotacje, lokale i utrzymanie dla producentów butów i do Europy zwaliło się setki tysięcy roszczeniowych szewców z całego świata to lamentowałbyś, że ludzie wkurwiają się na szewców?

Szewstwo ma przy tym tę przewagę, że ich przedstawiciele nie ucinają głów, nie palą żywcem i nie topią w klatkach w imię produkcji obuwia. Islam nie może się tym pochwalić.

Odczuwam coś w rodzaju respektu do GazWybu. Udało im się rozpierdolić całkiem sporo mózgów, w tym - o dziwo - libertariańskich.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Nie, pytania były z zakresu "bardzo pozytwny/pozytywny b. negatywny/negatywny"
16% niski odsetek? To chyba wszyscy muzułmanie we Francji.
Wklejam link do info. nt. metodyki:
http://www.icmunlimited.com/media-centre/press/isis-poll-for-rossiya-segodnya

Pytanie ilu Francuzow tak naprawde wie co to "Islamic State of Iraq and Levant", wystarczy ze 16% najslabiej wyksztalconych pomyslalo ze chodzi o zwkly Irak i moglo odpowiedziec ze maja "pozytywny" stosunek - nawet nie bedac muzulmanami. Sondy uliczne pokazuej ze ludzie czesto nawet nie wiedza kto jest premierem w ich wlasnym kraju.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
sondy sa czesto obarczone bledem wiec wyciaganie wnioskow na temat popatcia dla terroryzmu, uzynania lbow itd na ich podstawie to idiotyzm, zwlaszcza jesli pytanie jest o co innego. Podalem realistyczny przyklad co moglo spowodowac blad - pytanie nie bylo o stosunek do terroryzmu, mordow itp tylko o stosonek do obcego, nowego panstwa ktore jest w prasie nazywane roznymi nazwami
 
Ostatnia edycja:

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Pytanie ilu Francuzow tak naprawde wie co to "Islamic State of Iraq and Levant", wystarczy ze 16% najslabiej wyksztalconych pomyslalo ze chodzi o zwkly Irak i moglo odpowiedziec ze maja "pozytywny" stosunek - nawet nie bedac muzulmanami. Sondy uliczne pokazuej ze ludzie czesto nawet nie wiedza kto jest premierem w ich wlasnym kraju.

Tak, tak. Tak samo jak kobiety w Polsce nie wiedzą kiedy mężczyźni stosują wobec nich przemoc i po prostu nie wiedzą, że są bite. Dlatego takie niskie wynik w sondach. Mi się jednak wydaje, że ankieterzy tłumaczą przepytywanym dokładnie co to jest ISIS...

sondy sa czesto obarczone bledem wiec wyciaganie wnioskow na temat popatcia dla terroryzmu na ich podstawie to idiotyzm.

Ale wyciąganie wniosków na podstawie sondy, że 91% chce szariatu w Iraku już idiotyzmem dla ciebie nie jest??? Przecież tam w iraku mogą nie wiedzieć co to szariat... Z dnia na dzień twoje wypociny robią się coraz śmieszniejsze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom