Muzułmański terror nas zalewa - jeden wykres

D

Deleted member 427

Guest
terror_pie_chart-2006-13_rev1.png


http://www.counterfire.org/news/175...or-accounts-for-only-0-7-of-attacks-in-europe

Otwieram flejma.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
tosia, dokładnie - zabici i ranni per capita to powinien być jedyny słuszny miernik. Niestety nie znalazłem jeszcze takiego wykazu (a zaznaczam, że przeglądałem raporty bardzo wyrywkowo).
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Ja za to mam inne dane, z tego samego źródła.

Na początek klika uwag:
1. Od 2011 roku kategoria "islamist terrorism" została zamieniona na "religious terrorism". Zapewne poprawność polityczna nakazywała.
2. Nie ma ilości rannych/zabitych/poszkodowanych w zamachach. Jest tylko ilość przeprowadzonych ataków
3. Definicja ataku terrorystycznego różni się w poszczególnych państwach.
4. Ataki motywowane religijnie to domena Islamu. Chrześcijanie, Żydzi, Buddyści, itp. nie przeprowadzają ataków terrorystycznych
5. Lewactwo przeprowadza więcej ataków terrorystycznych niż prawactwo :)

Ok teraz to:

Dane z 2014 (raport z 2015)
khAGAlz.jpg

To wyżej (uciąłem przypis) to ilość aresztowań za terroryzm religijny

Teraz to:
VmVlmNO.jpg


Chyba nie trzeba tłumaczyć. Ale rzeczywiście separatystom udaje się przeprowadzić więcej (o wiele wiele więcej) udanych zamachów, za to islamiści częściej wpadają i są łatwiej wykrywalni. To logiczne, separatysta to zwykły obywatel danego państwa niczym nie wyróżniający się, za to muzułmanie są odizolowaną grupą społeczną którą łatwiej monitorować.


Teraz to:
rMJG854.jpg

i to:
ajnhXRj.jpg



Teraz coś ciekawego:
2Lrhp8G.jpg

LZmBhJg.jpg


Jak widać terroryzm separatystyczny ogranicza się w zasadzie do dwóch państw. Francji i Hiszpanii (Baskowie i Katalończycy). Za to terroryzm islamski jest rozproszony na kontynencie.

I na koniec:
LiUL4NY.jpg


Źródło (pdf do pobrania):

https://www.europol.europa.eu/content/european-union-terrorism-situation-and-trend-report-2015
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
jak sie komuś chce czytać to takie coś znalazłem:
https://www.europol.europa.eu/sites/default/files/publications/europol_tsat14_web_1.pdf

a tak sie przedstawia sytuacja po drugiej stronie atlantyku
piechart2.jpg

U.S. News and World Report noted in February of this year:

Of the more than 300 American deaths from political violence and mass shootings since 9/11, only 33 have come at the hands of Muslim-Americans, according to the Triangle Center on Terrorism and Homeland Security. The Muslim-American suspects or perpetrators in these or other attempted attacks fit no demographic profile—only 51 of more than 200 are of Arabic ethnicity. In 2012, all but one of the nine Muslim-American terrorism plots uncovered were halted in early stages. That one, an attempted bombing of a Social Security office in Arizona, caused no casualties.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
vast napisał:
Nie ma ilości rannych/zabitych/poszkodowanych w zamachach. Jest tylko ilość przeprowadzonych ataków

Czyli statystyki o kant dupy. Nie ma najważniejszych danych.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
nie moge znaleźć nigdzie zestawienia: ilość muzułmanów - ilość odjebanych głów :(
te dane są widocznie zbyt niewygodne by je publikować
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
GAZDA, jak z najdziesz, to zapodawaj. Zabici/ranni per capita w wyniku muzułmańskich ataków - to są absolutnie kluczowe informacje.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no w tym raporcie było że w yniku terrorystycznych ataków w 2013 było 7 trupów z czego 1 motywowany religijnie przez islamiste ale trupem był żołnierz więc w sumie sie nie liczy... (to było to odjebanie głowy w woolwich)

w sumie to mnie tematyka aż tak nie interesuje,akurat nikt nic ciekawego nie pisał a ja jem kolacje to zaguglałem i podałem co mi wypluło na starcie...
 

tomky

Well-Known Member
790
2 036
Kawador, trochę trafiłeś kulą w płot, bo raczej nikt na forum nie robi propagandy z powodu takiego stereotypowego terroryzmu, że jakiś arab się wysadza w pełnym autobusie.
Natomiast widocznym problemem jest terroryzm obyczajowy/kulturowy uskuteczniany zarówno przez muslimów jak i wspierających ich zjebanych umysłowo lewaków, który nie jest zawarty w tych danych.
Podam przykład: Austria, autobus, gościu je kanapkę z szynką, wsiada na niego z mordą muzułmanka, robi awanturę, autobus staje i w końcu gościu grzecznie opuszcza autobus wzbogacony inną "kulturą". Gdzieś na forum było,
Czy te słynne gwałty w Szwecji nie są formą terroru?!
Czy patrole muslimskie zaczepiające ludzi nie są formą terroru?!
Czy fala "uchodźców" nie terroryzowała miasteczka węgierskie przez które przechodziła, mimo że nikogo nie zabili rytualnie.

Czy w tych danych są ujęte przypadki, że muslim ucina łeb pojedynczemu człowiekowi?
Jaka jest definicja ataku terrorystycznego w tych danych, bo nie widzę?
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Znalazłem coś takiego:

http://www.cedarsrevolution.net/jtphp/index.php?option=com_content&task=view&id=550&Itemid=2

Ranking ataków terrorystycznych, klasyfikacja po ilości ofiar. Dane nie pozostawiają wątpliwości. Muzułmanie zapełniają 15 pozycji na 25 dostępnych.

2,974 killed
New York and Washington, D.C. Sept. 11, 2001
Four planes plunge into the World Trade Center, Pentagon and a Pennsylvania field.

477 killed
Abadan, Iran. Aug. 20, 1978
Anti-shah radicals commit arson in a movie theater during the Iranian revolution.

400 killed, at least
Yazidi villages, Iraq. Aug. 14, 2007
Al-Qaida uses four suicide bombs to kill members of the Yazidis, a small religious group. The death toll is mounting and could be as high as 500.

334 killed
Beslan, Russia. Sept. 1, 2004
Armed Chechen rebels take more than 1,200 schoolchildren and adults hostage. Of those killed, 186 are children.

329 killed
Irish Sea. June 23 1985
A terrorist bomb explodes on an Air India plane. The attack is blamed on Sikh radicals.

299 killed
Beirut, Lebanon. Oct. 23, 1983
Suicide truck bombings strike U.S. and French marine compounds. Hezbollah claims responsibility.

270 killed
Mumbai, India. March 12, 1993
Twelve bombs and a grenade explode in India’s financial district. Muslim radicals are found responsible, with possible collusion of a Pakistani intelligence service.

270 killed
Lockerbie, Scotland. Dec. 21, 1988
Libyan terrorists bomb a Pan Am plane as it flies from London to New York.

224 killed
Nairobi, Kenya, and Dar Es Salaam. Tanzania, Aug. 8, 1998
Al-Qaida suicide truck bombs explode at U.S. embassies in the two capitals. The Nairobi attack kills 212.

215 killed
Baghdad, Iraq. Nov. 23, 2006
Mortar fire and five car bombs detonate in Baghdad's Shiite Muslim enclave of Sadr City.

202 killed
Bali, Indonesia. Dec. 2, 2002
Truck bombs explode outside Indonesian nightclubs. Al-Qaida finances the attack, and Indonesia terrorists carry the plot out.

191 killed
Madrid, Spain. March 11, 2004
Eleven knapsack bombs placed by Muslim radicals explode on four commuter trains. This is Europe's worst terrorist attack.

183 killed
Mumbai, India. July 11, 2006
Seven bombs placed by Muslim radicals in first-class carriages of commuter trains rock the financial center.

181 killed
Karbala and Baghdad, Iraq. March 2, 2004
At least six bombs kill Shiite worshippers at holy sites in the two cities. Al-Qaida in Iraq is blamed.

170 killed
Tiniri Desert, Niger. Sept. 19 1989
Libya admits responsibility for a bomb aboard a Union de Transportes Airiens plane.

168 killed
Oklahoma City, Okla. April 19, 1995
A domestic terrorist truck bomb destroys a federal building. Tim McVeigh is later executed, and his compatriot given a life sentence.

150 killed
Luanda, Angola. Aug. 10, 2001
Rebels attack a train south of the Angola capital.

150 killed
Anuradhapura, Sri Lanka. May 14, 1985
Tamil Tigers militants attack a civilian crowd in the city streets.

143 killed
Budennovsk, Russia. June 14-19, 1996
Hostage-taking and failed rescue attempts in an area near Chechnya leave scores dead.

140 killed
Kattankudy, Sri Lanka. August 1990
Attacks on two mosques by Tamil rebels occur during Sri Lanka's long civil war.

130 killed
Lubango, Angola. Nov. 8 1983
A TAAG-Angola Airlines plane is shot down by guerrillas.

130 killed
Moscow, Russia. Sept. 13, 1999
Chechen rebels blow up an apartment building.

129 killed
Moscow, Russia. Oct. 26, 2002
Hostage-taking by Chechen rebels and a failed rescue attempt at a Moscow theater leave scores dead.

125 killed
Karbala, Iraq. Aug. 29, 2003
Two car bombs explode outside the Imam Ali Shrine.

125 killed
Hilla, Iraq. Feb. 28, 2005
A suicide car bomb attack strikes Hilla, a city south of Baghdad.

Source: NBC's Robert Windrem
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
vast napisał:
2,974 killed
New York and Washington, D.C. Sept. 11, 2001
Four planes plunge into the World Trade Center, Pentagon and a Pennsylvania field.

Ale to nie była robota muslimow. No chyba że to oni podłożyli ładunki i przeprowadzili kontrolowane wyburzenie wtc, wtedy ok.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Podam przykład: Austria, autobus, gościu je kanapkę z szynką, wsiada na niego z mordą muzułmanka, robi awanturę, autobus staje i w końcu gościu grzecznie opuszcza autobus wzbogacony inną "kulturą". Gdzieś na forum było
we francji to było chyba...

Czy w tych danych są ujęte przypadki, że muslim ucina łeb pojedynczemu człowiekowi?
nie, było ino jak pojedyńczemu żołnierzowi odjebują łeb...

nie wiem ja tam nie odczuwam jakiegoś terroru, znaczy muzułmańskiego... pewnie dlatego bo nie oglądam filmików na tubie...
w sumie jedyny terror religijny który odczuwam to jak sklepy zamykają w święta... ale to chyba nie są muzułmańskie
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Kawador, trochę trafiłeś kulą w płot, bo raczej nikt na forum nie robi propagandy z powodu takiego stereotypowego terroryzmu, że jakiś arab się wysadza w pełnym autobusie.
Tomky zaczął udawać profesjonalnego, kto by pomyślał. Sprawdź swoje ostatnie posty i rzuć kamieniem, jeżeli jesteś pewny braku propagandy.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
ta cała jazda z emigrantami to super pole do popisu dla komuchów z prawa i lewa, lewacy histeryzują by uzyskać więcej kasy na pomaganie i etaciki dal tych co pomagają a prawacy histeryzują ze wprowadzą szariat i ich chrześcijaństwo całkiem pójdzie sie jebać i trza zamykać granice i kontrolować, czyli to samo jak u lewaków ino z innego powodu, kasa na kontrole i etaciki kontrolujących i pilnujących granic...
przy okazji abie grupy ukrócą zaś troche wolności lemingom...
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Ok rozkminiłem to już. Death toll jest podawany globalnie, co trochę dziwi. W 2014 sprawa ma się tak:

Religijni: 4 trupy
Separatyści: 0 trupów
Left wing: 0 trupów
Right wing: 0 trupów
Single issue: 0 trupów

A więc statystyki bardzo łatwo użyć do manipulacji. Podkreślam: w wyniku działań terrorystycznych w 2014 w Unii Europejskiej zginęły 4 osoby, z czego wszystkie 4 z rąk terrorystów "religijnych", czyli de facto islamistów.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Globalnie czy nie 4 na rok w całej Unii Europejskiej to jest śmieszna liczba przy ogólnej ilości morderstw.
Wystarczy jeden atak jakiegoś czuba żeby tyle było.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Globalnie czy nie 4 na rok w całej Unii Europejskiej to jest śmieszna liczba przy ogólnej ilości morderstw.
Wystarczy jeden atak jakiegoś czuba żeby tyle było.

Liczba może i śmieszna, ale w tym roku będzie już co najmniej 13 trupów. Nie dość że muslimy wiodą prym w ilości zabitych, to jeszcze w dodatku najwięcej planują i są najbardziej wykrywalni.

Więc zagrożenie oczywiście jest znikome, za to jeżeli chodzi o terroryzm, to islamiści są niewątpliwie na podium.
 
Do góry Bottom