Muzułmański terror nas zalewa - jeden wykres

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Ale wyciąganie wniosków na podstawie sondy że 91% chce szariatu w Iraku już idiotyzmem dla ciebie nie jest??? Przecież tam w iraku mogą nie wiedzieć co to szariat... C dnia na dzień twoje wypociny robią się coraz śmieszniejsze.
Z pewnoscia Irakijczyk wie lepiej czym jest szariat niz Francuz czym jest Islamskie Panstwo Iraku i Lewantu
 

Norden

Well-Known Member
723
900
Pytanie ilu Francuzow tak naprawde wie co to "Islamic State of Iraq and Levant", wystarczy ze 16% najslabiej wyksztalconych pomyslalo ze chodzi o zwkly Irak i moglo odpowiedziec ze maja "pozytywny" stosunek - nawet nie bedac muzulmanami. Sondy uliczne pokazuej ze ludzie czesto nawet nie wiedza kto jest premierem w ich wlasnym kraju.
Haha - inaczej tego skomentować się nie da.
Z niedawnego badania przeprowadzonego na arabskojęzycznej stronie internetowej telewizji Al Jazeera wynika, że respondenci w zdecydowanej większości popierają działania Państwa Islamskiego – 81% głosowało na „TAK”.
Z pewnoscia Irakijczyk wie lepiej czym jest szariat niz Francuz czym jest Islamskie Panstwo Iraku i Lewantu
Tutaj kolejny raz się mylą?
Z tego wynika, że większość osób młodszych mających dostęp do względnie wolnej informacji (internet) - ma takie pogląd.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Z niedawnego badania przeprowadzonego na arabskojęzycznej stronie internetowej telewizji Al Jazeera
Gdyby z sond Internetowych mozna bylo wyciagac jakiekolwiek sensowne wnioski to Korwin dawno bylby krolem
 

Norden

Well-Known Member
723
900
Gdyby z sond Internetowych mozna bylo wyciagac jakiekolwiek sensowne wnioski to Korwin dawno bylby krolem
Wiedziałem, że do tego się odwołasz.
Poprawne wnioski z tego można jak najbardziej wyciągnąć - w tym przypadku znaczna część młodych (szeroki dostęp do internetu, nowych technologii to domena młodszych pokoleń), aktywnych (interesujących się polityką, czytających informacje) popiera daną organizację - tu ISIS.
Podobnie jest z JKM - wybory wśród osób do 25-30 roku życia i wygrałby wybory. To właśnie odzwierciedlają m.in. sondy internetowe.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Masz słabą pamięć, kuce spamowały sondy Korwina zanim jeszcze przekroczył magiczne 2%
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
A zaśby tam @aluzci203 ! Przy tym niekoniecznie, za to gdy użyłeś frazeologii michnikowskiej "festiwal mowy nienawiści" jako narzędzia polemicznego między libertariany, postawiłeś się IMO w dość kuriozalnej sytuacji. Że też przy poważnej dyskusji przechodzą Ci przez palce takie słowa.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
A zaśby tam @aluzci203 ! Przy tym niekoniecznie, za to gdy użyłeś frazeologii michnikowskiej "festiwal mowy nienawiści" jako narzędzia polemicznego między libertariany, postawiłeś się IMO w dość kuriozalnej sytuacji. Że też przy poważnej dyskusji przechodzą Ci przez palce takie słowa.

To trzeba oprawić w ramkę moim zdaniem. Z dopiskiem: Libertarianie - nie idźcie tą drogą.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
A zaśby tam @aluzci203 ! Przy tym niekoniecznie, za to gdy użyłeś frazeologii michnikowskiej "festiwal mowy nienawiści" jako narzędzia polemicznego między libertariany, postawiłeś się IMO w dość kuriozalnej sytuacji. Że też przy poważnej dyskusji przechodzą Ci przez palce takie słowa.

To jest w sumie lapsus słowny. Mnie bardziej ciekawi istota sprawy: czemu roszczeniowa armia maszerująca do Szwabii ma być w tych roszczeniach zaspokojona? Nie potrafię tego skumać.

Czemu wielki, merkelowy cyc ma być hodowany za cudze pieniądze i wabić tutaj śniadych młodzieńców obietnicą bezterminowego karmienia?

Tego u libertarian - epigonów Jasia - nie jestem w stanie pojąć.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Na to pytanie nie masz szans uzyskać sensownej odpowiedzi poza mało sensowną, a przy tym dość popularną - że ssąsy rozwalą poprzez ssanie system. No kurwasz.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Mnie dziwi, że takie "liby" wolą się skupić na obronie biednych muslimków niż na krytykowaniu państwa, które tym zarządza...
 
Ostatnia edycja:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
ssąsy rozwalą poprzez ssanie system
Państwo nie ma nieskończonej ilości pieniędzy, a system socjalny trzeba implikować z głową i zachowując zdrowy rozsądek. Niektórym państwom tego rozsądku ostatnio ubywa, więc o to chodziło w takich dywagacjach. Niemcy Niemcami, ale Francja ponosi okropne koszty w utrzymaniu systemu socjalnego i rząd robi wszystko dla zachowania iluzji dobrobytu. Hollande nawet chciał coś obciąć, ale schował głowę w piasek. Nie dziwota, bo motłoch by go rozszarpał.
Mnie dziwi że takie "liby" wolą się skupić na obronie biednych muslimków niż na krytykowaniu państwa które tym zarządza...
Ostatnio zauważyłem, że napisałeś rzecz tożsamą z moimi poglądami. A mianowicie, że:
- zlikwidować socjal
- nie przyjmować żadnych kwot uchodźców od UE

Ufam, że nie jesteś za zamykaniem granic i niszczeniem jedynej wartościowej rzeczy w Unii. Więc zaprawdę nie wiem, o co masz ból dupy. Ja jedynie lubię trollować ludzi, którzy boją się wyjść z domu i przy tym mają wizję wielkich zniszczeń ze strony muzułmanów. Mnie to nie przeraża, nawet jak "roznosiciele paniki" mają rację i rzeczywiście muzułmanie będą niszczyć miasta. Dla mnie mogą zniszczyć wszystkie zabytki i starówki, nie rusza mnie to.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Ale zrozum, że duża część populacji muzułmańskiej pochodzi z lat siedemdziesiątych/osiemdziesiątych i jest w pełni zasymilowania z francuskim społeczeństwem.
Bzdura. Typowi w pełni zasymilowani z francuskim społeczeństwem muzułmanie:

"Jak wynika z badania przeprowadzonego przez brytyjski ośrodek ICM Research dla Rossija Siegodnia, aż 16 procent mieszkańców Francji przyznało, że ma pozytywny stosunek do ISIL. Odsetek ten jest jeszcze większy wśród młodzieży: w grupie wiekowej od 18-24 lat, popularność Państwa Islamskiego wynosi nawet 27 proc."
Ale manipulujesz. Pisałem o ludziach, którzy przybyli do Francji w latach siedemdziesiątych/osiemdziesiątych. Inna sprawa, że wielu z nich nawet nie wierzy w Allaha. Na tym polega asymilacja, która w latach siedemdziesiątych jeszcze działała i w najgorszym wypadku ktoś zostawał muzułmaninem niepraktykującym.
 

Norden

Well-Known Member
723
900
Ale manipulujesz. Pisałem o ludziach, którzy przybyli do Francji w latach siedemdziesiątych/osiemdziesiątych. Inna sprawa, że wielu z nich nawet nie wierzy w Allaha. Na tym polega asymilacja, która w latach siedemdziesiątych jeszcze działała i w najgorszym wypadku ktoś zostawał muzułmaninem niepraktykującym.
Duża część? Jaka konkretnie? Z danych, które przytoczyłem wynika, że większość popiera ISIS.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Duża część? Jaka konkretnie? Z danych, które przytoczyłem wynika, że większość popiera ISIS.
Z danych może wynikać wiele rzeczy. Ci muzułmanie mogą być np. rodowitymi Francuzami nawróconymi na islam. Bardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest, że to nowa społeczność muzułmańska mająca wiele żalu do Francji o np. rozpętanie arabskiej wiosny. Wiek by to tłumaczył, wszak najwięcej zwolenników ISIS jest wśród najmłodszych. Ja nie wierzę w to, aby Algierczycy (często bohaterowie narodowi, odznaczeni w walkach) nagle byli radykalnymi muzułmanami. Optyka może się zmieniać, ale nie aż tak. Oni od maleńkości byli pod wielkim wpływem kultury francuskiej, Algieria przez lata była Francją

P.S. Jesteś pewny tych danych? Rossija Siegodnia?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Było o tym? Bo w gąszczu mnożenia bytów na forum trudno znaleźć.

Chodzi o Niemcy i widmo konfiskaty prywatnych nieruchomości w celu osadzenia tam rzekomych "uchodźców".
http://www.tvp.info/21434588/niemcy...ow-bedzie-konfiskata-prywatnych-nieruchomosci

"Konfiskata niewykluczona

Niektóre miasta, m.in. Dortmund i Gelsenkirchen nie wykluczają konfiskaty prywatnych nieruchomości. Dwa tygodnie temu władze Gelsenkirchen wezwały właścicieli pustych mieszkań do oddania ich do dyspozycji imigrantów. Na apel odpowiedziało około stu właścicieli domów, mieszkań i zarządców nieruchomości. W 67 mieszkaniach (głównie prywatnych) od razu zamieszkali uchodźcy.

Prawo z przeszkodami

Pod względem prawnym konfiskata byłaby dopuszczalna. – Generalnie kraj związkowy lub gmina mogą skonfiskować lokale mieszkalne – wyjaśnia prawnik Wolfram Tacke. – Przeszkody są jednak wysokie – dodaje. Ustawa przewiduje bowiem taką możliwość, jeśli krok ten ma zapobiec bezdomności. Dana gmina musiałaby jednak wyczerpać wszystkie inne dostępne jej możliwości zakwaterowania uchodźców. Poza tym należałoby zawsze sprawdzić, czy szkody, jakie wyrządza się właścicielowi są mniejsze niż wynikający z konfiskaty pożytek dla ogółu.

Już w lutym tego roku władze kraju związkowego skonfiskowały były hotel rodzinny w Olpe, by zakwaterować tam uchodźców. – Zmusiły nas do tego wysokie liczby przybyszów – przyznał Christoph Söbbeler, rzecznik zarządu rejencji Arnsberg.
dw.de"
 

Norden

Well-Known Member
723
900
Z danych może wynikać wiele rzeczy. Ci muzułmanie mogą być np. rodowitymi Francuzami nawróconymi na islam. Bardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest, że to nowa społeczność muzułmańska mająca wiele żalu do Francji o np. rozpętanie arabskiej wiosny. Wiek by to tłumaczył, wszak najwięcej zwolenników ISIS jest wśród najmłodszych. Ja nie wierzę w to, aby Algierczycy (często bohaterowie narodowi, odznaczeni w walkach) nagle byli radykalnymi muzułmanami. Optyka może się zmieniać, ale nie aż tak. Oni od maleńkości byli pod wielkim wpływem kultury francuskiej, Algieria przez lata była Francją

P.S. Jesteś pewny tych danych? Rossija Siegodnia?
Dyskusja jest o obecnym napływie imigrantów, a nie o tym co było x lat temu.
Akurat rosyjskie dzienniki są bardziej wiarygodne nt. tego co dzieje się w Europie niż te z eurosyfu. Poza tym badania przeprowadzone były na zlecenie przez zewnętrzną organizację ds. opinii publicznej.

Więcej, to też pewnie zmanipulowane, oszukane itp (krótkie streszczenia ode mnie):
ICM Poll: 20% of British Muslims sympathize with 7/7 bombers
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/1510866/Poll-reveals-40pc-of-Muslims-want-sharia-law-in-UK.html
  • 40% muzułmanów (w Wlk. Brytanii) popiera wprowadzenie szariatu na terenie Wlk. Brytanii (czyli też inicjowanie agresji wobec np. jedzących niekoszernie)
  • 50% sympatyzuje z zamachowcami z 2006 r,


NOP Research: 1 in 4 British Muslims say 7/7 bombings were justified
http://www.cbsnews.com/stories/2006/08/14/opinion/main1893879.shtml&date=2011-04-06
http://www.webcitation.org/5xkMGAEvY
  • 25% muzułmanów usprawiedliwia zamachy - przypominam na cele cywilne niezwiązane z państwem


People-Press: 31% of Turks support suicide attacks against Westerners in Iraq.
http://people-press.org/report/206/a-year-after-iraq-war
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Było o tym? Bo w gąszczu mnożenia bytów na forum trudno znaleźć.

Chodzi o Niemcy i widmo konfiskaty prywatnych nieruchomości w celu osadzenia tam rzekomych "uchodźców".
http://www.tvp.info/21434588/niemcy...ow-bedzie-konfiskata-prywatnych-nieruchomosci

"Konfiskata niewykluczona

Niektóre miasta, m.in. Dortmund i Gelsenkirchen nie wykluczają konfiskaty prywatnych nieruchomości. Dwa tygodnie temu władze Gelsenkirchen wezwały właścicieli pustych mieszkań do oddania ich do dyspozycji imigrantów. Na apel odpowiedziało około stu właścicieli domów, mieszkań i zarządców nieruchomości. W 67 mieszkaniach (głównie prywatnych) od razu zamieszkali uchodźcy.

Prawo z przeszkodami

Pod względem prawnym konfiskata byłaby dopuszczalna. – Generalnie kraj związkowy lub gmina mogą skonfiskować lokale mieszkalne – wyjaśnia prawnik Wolfram Tacke. – Przeszkody są jednak wysokie – dodaje. Ustawa przewiduje bowiem taką możliwość, jeśli krok ten ma zapobiec bezdomności. Dana gmina musiałaby jednak wyczerpać wszystkie inne dostępne jej możliwości zakwaterowania uchodźców. Poza tym należałoby zawsze sprawdzić, czy szkody, jakie wyrządza się właścicielowi są mniejsze niż wynikający z konfiskaty pożytek dla ogółu.

Już w lutym tego roku władze kraju związkowego skonfiskowały były hotel rodzinny w Olpe, by zakwaterować tam uchodźców. – Zmusiły nas do tego wysokie liczby przybyszów – przyznał Christoph Söbbeler, rzecznik zarządu rejencji Arnsberg.
dw.de"
Było, dlatego napisałem: "Gorzej, jeśli państwo postanowi mi siłą paru imigrantów osiedlić w mieszkaniu na przykład.".
 
Do góry Bottom