Krzysiu The Ultimate Collection

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
mi1afa.jpg
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Nie trzeba być rasistą, by nie mieć ochoty ruchać panny po Murzynie. Większość rodzimych siusiaków nie może się równać afrykańskim pytongom. Nikt nie chce latać w luźniej pochwie jak przysłowiowy Żyd po pustym sklepie.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Gdybym chciał coś wysadzać, to bym nie pisał tego o czym piszę, tylko wysadził. Nie zrobiłem tego, bo to niewiele zmieni i nie da mi satysfakcji. Poza tym od wielu lat mam ubecki ogon. Ja jedynie inspiruję, po to by drążyć dziurę w systemie. Dla wszystkich tych co mnie poznali jest oczywiste, że chcę zajebać kilku skurwysynów wraz z ich rodzinami. Chcę ich katować i patrzeć sobie jak będą skamleć zanim zjadą. Ale nie zamierzam tego czynić teraz, więc czekam sobie cierpliwie na lepsze czasy. Gdy na przykład nadejdzie kalifat, to bez wahania "przejdę na islam", by zarżnąć kilka odpadów, by wyrównać rachunki.

I błagam, nie komentujcie w tym wątku cytatów, bo psujecie cały klimat.
 

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
Znam środowisko wolnościowe od ponad 20 lat i przewinęli się przez nie różni ludzie. Od punków z irokezami i metali z piórami do pasa, przez wydziaranych łysych do konkretnych kibiców z wyrokami. Nie widziałem jedynie dredziarza i kolesia w spodniach, do których się można zesrać i jeszcze jest w nich miejsce. Ale przypuszczam, że wśród takich też są wolnościowcy.
 

Bajaratt

First of his name
348
1 551
Sztuka kochania
W czasach gdy byłem w liceum nie było jeszcze tanich kamer. Były duże na taśmę filmową, którą trzeba było wywoływać. Ale gdyby nakręcić te imprezy, które zaliczyłem można by dojść następujących wniosków:
- laski uwielbiają, gdy się u nich na chacie wyciera fiuta do firanki lub story
- laski lubią spuszczanie we włosy, bo to dobrze robi na cebulki
- laski lubią spuszczanie na twarz, bo to dobrze robi na cerę
- laski lubią też łykać, bo to dobrze robi na twarde jędrne piersi
- jak się wejdzie za laską do ubikacji lub łazienki to laska jest zawsze chętna i gotowa
- laski są szczęśliwe jak się do gumki włoży dwie piłeczki do ping-ponga
- laski wiedzą, ze toalety męskie to palarnie a tylko damskie służą do seksu
- prezerwatywy są jadalne
- picie wina wytrawnego z waginy jest trudna sztuka i skurcz powoduje oblanie twarzy partnera
- dobrze wychowana laska jak kocha się "na jeźdźca" powinna facetowi masować jądra i włożyć mu palec do dupy jak on szczytuje.
- ładna laska powinna się jak najszybciej upić, by jak najwięcej facetów mogło ją przelecieć
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Natychmiastowy klasyk jak dla mnie...
#spórouniwersalia #czyprzedmiotyogólneistnieją?

Gwym napisał:
A jeżeli już negujesz prawo mas do ustanowienia państwa, to wgle weź tam się zakop

Tak neguję wszelkie "prawa mas", bo nie jestem marksistowską spierdoliną.
Masy mają jedno prawo, być posiekanymi z broni maszynowej, być posiekanymi szablami kozackich sotni, być polanymi napalmem i podpalonymi, być ostrzelanymi artylerią, lub ginąć pod gradem bomb. To jest prawo mas i wszelkiego ludzkiego bydła.
Kolektywści - ¡No Pasarán!
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
No widzisz jaka niesprawiedliwość? Pora teraz zostać zwolennikiem własności intelektualnej, bo przecież rynek docenia i hojnie wynagradza głównie takich bezczelnych piratów jak ja, którzy bez wysiłku dostarczają kontent w pocie czoła wymyślany przez oryginalnych twórców, którzy nic z tego nie mają.

Ale to pokazuje, co jest najbardziej doceniane. Ludzie płacą więcej za usługę koncentrowania krzysiowych cytatów w jednym miejscu niż za same świeże, oryginalne teksty, ale porozrzucane byle gdzie, po całym libnecie. Powinieneś zmienić model biznesowy i sam publikować tu cytaty z siebie samego, które podejrzewasz o potencjał kultowości, wyprzedzając innych piratów i tym samym odbierając im lajki. Bądź co bądź, pierwszy masz dostęp do tworzonego przez siebie kontentu. ;)

Wyprodukować, to jedno - ale dostawa pod nos chętnym tego, co już zostało wyprodukowane, niejednokrotnie jest bardziej opłacalna, bo na tym ludziom zależy bardziej. Co im po kultowym tekście, którego muszą gdzieś tam szukać a zaraz się zgubi w natłoku innych? Równie dobrze mogłoby go nie być - dla percepcji wyszłoby na to samo.

Poza tym, libnet wskazuje rozwiązanie problemu piractwa. Niech artyści sami się piracą, uprzedzając przy tym innych piratów, zamiast zawracać wszystkim wkoło dupę. :)
 
Ostatnia edycja:

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Na wszystko są sposoby :)

No bo to stara zasada wszelkich oszustów: jak wepnę autorytet w klapę, to ty atakujesz autorytet, a nie mnie.
Nosił dziad amulet, a amulet dziada chronił i będzie chronił nawet po śmierci, bo starych bab logiką nie przekonasz. Jedyne wyjście to wziąć dziada na Jasną Górę i złożyć w ofierze Matce Boskiej z Dzieciątkiem. Wtedy się powie, że zarżnięto świętokradcę i nawet sam Pan Bóg był świadkiem, a baby uwierzą.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
W tym roku na Święta nikogo nie zabiłem. Matka kupiła karpie w kawałkach :(

Zazwyczaj co roku zabijałem karpie młotkiem i jak je zabijałem to przed śmiercią nadawałem im imiona. W sumie zabiłem kilku Mazowieckich, Michników, ze dwie Suchockie i co najmniej jednego Balcerowicza, Kiszczaka, Leppera, Kwacha i Jaruzela.
Ot tak, dla lepszego samopoczucia. By się uśmiechnąć do inteligenta podczas golenia. :) Zresztą jak zabijam muchę, osę, szerszenia, komara czy mysz to zawsze myślę sobie "masz ty komunistyczna (etatystyczna, zamordystyczna) kurwo".
https://libertarianizm.net/threads/zabiajnie-karpikow.1047/
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Tak, łażenie do sądu zamiast samosądu jest żałosne i poniżające. Ale spoko.
Za niedługo dostaniecie swoje Jedwabne, gdzie musieliście zrobić braterski pochód do stodoły z popiersiem waszego boga Lenina. A jak nie to znów nowe kozackie sotnie zaorzą wasze japy. I na koniec będziecie wybierać pomiędzy Mahmutem z południa, a tymi co was nienawidzą i mają frajdę was zabijać. Mahmut z południa was pozrzuca z wieżowców za ostentacyjną pederastię lub poderżnie wam wasze gardziołka tępym nożem za bezbożność. A z drugiej strony są prawaki i reszta, która chce was użyć do rekonstrukcji historycznych. Będziecie mieli wolny wybór.

Kuźwa, chciałbym usłyszeć taki tekst w telewizji skierowany do jakiejś Szczuki, Środy czy Zandberga, to by było piękne i wywołałoby olbrzymi ból dupy, może któryś lewak się po tym nareszcie zabije.
 

draq

Well-Known Member
197
274
Z punktu widzenia wolności, najlepszymi religiami są wiara rodzima, taoizm, animizm i szamaństwo. Najdalej od komunizmu i kolektywizmu jest wiara rodzima. Animizm może zostać zatruty ideami ekologicznymi, a z szamanami może być różnie, bo niewidzialna ręka rynku szybko wyeliminuje kiepskich uzdrawiaczy, jednak na wiarę w coś czego nie ma, niewidzialna ręka rynku wpływu niema.

Nieźle się uśmiałem wyobrażając sobie szamana odprawiającego uzdrawianie w centrum Berlina albo Paryża ;).
 

Norden

Well-Known Member
723
900
"A ja się ucieszyłem! Przeczytałem o bezsilności obecnych elit-cwelit politycznych! Pokolenie lewicowych spierdolin '68 czuje swój koniec. Spierdoliny widzą poparcie dla islamu, który ich zmiecie.
Ja od ponad 10-lat pisałem i mówiłem, że wcześniej czy później we Francji zapanuje kalifat, a Wersal będzie zamieniony na stajnię wielbłądów samego kalifa. Przecież we Francji wśród młodych ludzi 23% popiera radykalny islam.
(...)
Religia ⇒ ryt ⇒ warunkowanie ⇒ wyprany mózg. Żadne bohaterstwo.
Komunizm i marksizm to takie same religie jak islam czy chrześcijaństwo tyle, że bez Boga. "


https://libertarianizm.net/threads/...ycznego-charlie-hebdo.5673/page-3#post-132511
 

snajper

Well-Known Member
376
1 523
W tym roku na Święta nikogo nie zabiłem. Matka kupiła karpie w kawałkach :(

Zazwyczaj co roku zabijałem karpie młotkiem i jak je zabijałem to przed śmiercią nadawałem im imiona. W sumie zabiłem kilku Mazowieckich, Michników, ze dwie Suchockie i co najmniej jednego Balcerowicza, Kiszczaka, Leppera, Kwacha i Jaruzela.
Ot tak, dla lepszego samopoczucia. By się uśmiechnąć do inteligenta podczas golenia. :) Zresztą jak zabijam muchę, osę, szerszenia, komara czy mysz to zawsze myślę sobie "masz ty komunistyczna (etatystyczna, zamordystyczna) kurwo".
https://libertarianizm.net/threads/zabiajnie-karpikow.1047/

To jest najlepsze!
;)
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Kiedy porządkuje się starocie na forum, można znaleźć doprawdy niezłe perełki.

Krzysiu o pomyśle budowy pomnika Sashy Grey w Radomiu:
Pomnik powinien ją przedstawiać w jakiejś scenie z filmu erotycznego. Najlepiej jak zaspokaja pięciu murzynów szczodrze obdarowanych przez Pana Boga. ;) W tym jednego słynnym głębokim gardłem. A słynnym, bo Sasha jest jedną z nielicznych niewiast, które opanowały wykonanie tej sztuki miłosnej do perfekcji.
Byłaby lokalna operetka. Już widzę protesty rozmodlonych niewiast nasłanych przez lokalnego biskupa a uzbrojonych w różańce i moherowe berety, czy napierdalanki NOP-u z psiarnią broniącą pomnika. Do tego protesty zawodowych gejów i trans-shemali z Biedroniem i Grodzkiem na czele zbulwersowanych tym, że pomnik "wyklucza" te środowiska przedstawiając i promując wyłącznie heteroseksualne rozpasanie.
:p

News z 2012 roku, a i tak ch... wybudowali, a nie pomnik Grey.
 
Do góry Bottom