1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Krzysiu The Ultimate Collection

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez kawador, 5 Luty 2013.

1. Rattlesnake

Rattlesnake Don't tread on me Członek Załogi

Polubienia:
    1 378
    Niedoświadczenie KNP w europolityce

2. http://foxmulder2.blogspot.com/2014...howComment=1404783362552#c5101709144526731347 - poniżej linkowanego komentarza, znajduje się moja odpowiedź.

BTW wypowiedzi Krzyśka robią się znane poza forum :). I tylko dwa moje teksty też. Nie wstydzę się ich, poza tym ostatnio wymyśliłem trzeci - "Ostatnio wpadłem na pomysł, bo ciągle mi ktoś gada, że musi istnieć jakiś system państwowej opieki. Czasem mam ochotę odpowiedzieć, że należy wprowadzić apartheid i cały margines, biedotę, alkoholików - zepchnąć do bantustanu. Ot tak by spławić."

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 Sierpień 2014
    kr2y510 lubi to.
  3. GoldenColt

GoldenColt Well-Known Member

Polubienia:
    2 997
    Coś z cyklu ostateczne zaoranie komucha :):

Ja byłem kilka razy bezsilny i bez kasy. I huj. Nie jest to twój zasrany interes.
    Przyczyną cierpień normalnych uczciwych ludzi nie są ani właściciele, ani pracodawcy, przyczyną jesteście wy - jebane komuchy!
    To przez was obecnie rządzące kurwy są władzy.
    To przez was są wysokie podatki, regulacje, przepisy i zakazy.
    To wy wstępujecie do każdej razwiedki i czujecie się zaszczyceni, że możecie kablować i bruździć innym.
    To wy zdradzacie każdego uczciwego i szpiegujecie dla wrogów.
    To wy kooptujecie do współpracy bandytów, złodziei i degeneratów, bo bez nich nie potraficie utrzymać władzy.
    To wy psujecie pojęcia, niszczycie język, łżecie jak bure suki i wywołujecie poczucie winy u niewinnych, licząc litość.
    To wy niszczycie wolność, bo nienawidzicie normalnego człowieka za to kim on jest.
    Wy nie jesteście ani robotnikami, ani rolnikami, wy jesteście bandą niewyewoluowanych odpadów ludzkich, o genach pastuchów i baranojebców. Macie dwie lewe łapy do jakiejkolwiek pracy.
    By przeżyć musicie kłamać, szpiegować, rabować i mordować.
    Jesteście pasożytami, nowotworem złośliwym, na zdrowej tkance rasy ludzkiej.
    Tylko kurwa dlaczego wszyscy uciekają do krajów gdzie jest wolny rynek i gdzie się szanuje własność prywatną, a nie do waszych zasranych komuszych rajów?
    I co żeście wspaniałego zrobili?
    Gdzie jest wasze dzieło?
    Mało to wy jebane kurwy ludzi zamordowaliście?
    Socjalista Hitler się co do was mylił, nie da się was resocjalizować w obozach koncentracyjnych, was trzeba definitywnie odjebać. Wasze parszywe DNA musi zniknąć z puli genów.

Macie teraz taki wybór:
    - przyjdzie Mahmut z południa i upierdoli wam łby po wyglądzie, przy czym nie ładnym jemeńskim mieczem, a tanim tępym chińskim bodziokiem
    - zostaniecie odjebani przez fanów Breivika
    - narodowcy się wami zajmą, tym razem nie popełniając błędu Adolfa
    - możecie się zabić, jak już to zrobił Kardaszewski, oszczędzając cierpień sobie i bliskim - zabijcie się!

Ostatnia edycja: 23 Sierpień 2014
  4. Grzechotnik

Grzechotnik Well-Known Member

Polubienia:
    1 972
    Piszesz o sprawiedliwości. Tylko że dla mnie ta sprawiedliwość, to nie jest żadna sprawiedliwość.
    Dla mnie sprawiedliwością jest to, jak na łapska ubeckiej czy policyjnej mendy, która bruździła innym, spada ciężki młot. Lutownica zaczyna przypalać jego nozdrza, a przerobiony sekator, zaczyna obcinać po kawałku jego genitalia, po czym wchodzi do brzucha. Siekiery zaczynają rąbać nogi tego śmiecia po kawałku. A na końcu wchodzi w korpus hak do mięsa i wyciąga go na widok, ku przestrodze dla innych.
    Dla mnie sprawiedliwością jest, jak agentowi wpływu oddelegowanemu do mediów, obcążki obetną paluchy, po czym wytną jęzor, a na koniec gorąca blacha wypali ślepia.
    Dla mnie sprawiedliwością jest to, jak pociski hollow-point wystrzelone z pistoletów maszynowych posiekają wszystkich tych ci co osiągnęli bogactwo metodami politycznymi, czyli dzięki koncesjom, regulacjom, znajomościom, czy ochronie służb.
    Czy pisząc o sprawiedliwości To masz na myśli?
    Jeśli odpowiedź jest nie, to dla mnie nie masz nic do zaoferowania.

5. Nie wydaje mi się by się to pojawiło, ale pamiętam tekst Krzyśka który brzmiał mniej więcej tak:

6. piezol

piezol Jebać życie

Polubienia:
    3 629
    Ja wiem, że to forum ogólnie jest przeciwko "własności intelektualnej" (tak jak i ja), dlatego nie pytam się z pozycji człowieka, który mógłby w jakimkolwiek stopniu umniejszyć twoim "osiągnięciom", Krzysiu, po prostu tak, jako zwykły człowiek, "czy mogę wykorzystać twoje miażdżące jądra i czochrające mosznę riposty" w życiu codziennym. Wiem, że jesteś prawilnym człowiekiem i dasz mi odpowiedź pozytywną, ale, rozumiesz, chcę mieć czyste sumienie ;)

7. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 224
    Oczywiście, że TAK.

Caleb i tomislav lubią to.
  8. Luizy

Luizy Well-Known Member

Polubienia:
    1 600
    To ja pozwolę sobie dodać:
    O Urbanie

"Bo to jest wybitna kreatura. Karaluchy normalnie się zabija, ale wybitne okazy trzyma się na pokaz, używa do wyścigów lub bierze się do badań laboratoryjnych. Z Urbanem należy postąpić podobnie. Należy go trzymać w klatce i albo obwozić po Polsce, albo wystawiać w Zoo, między misiem i pawianem. Można mu też dawać od czasu do czasu, jakąś młodą lewaczkę (działaczkę ekologiczną od globcia, praw zwierząt etc.) do wyruchania, by można było pooglądać lewacką kopulację. Można by go karmić, cygarami, wódką i bananami.
    Jak zdechnie, to zabalsamować i trzymać w muzeum jako wzór komucha."

9. Taki Owaki

Taki Owaki Libertyn mimo woli

Polubienia:
    1 220
  10. DEZ.informacja

DEZ.informacja #osobno

Polubienia:
    70
    Na LibDlaBeki linkowali już kiedyś do tego tematu. Moje ulubione wypowiedzi, to o katowaniu ryjów, brutalnej odjebce komuchów wraz z potomstwem i o kobietach ;).

11. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 643

Coś pięknego...

12. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 447
    Ja wysyłam ten:

Jak ktoś kradnie i się tłumaczy - bo mam dzieci - to normalny człowiek odwala mu te dzieci i mówi: to już gnoju nie masz bachorów i nie musisz kraść, jesteś wolny, tylko oddaj co ukradłeś.

13. dataskin

dataskin Secesyjny Panarchista

Polubienia:
    5 815
  14. Rattlesnake

Rattlesnake Don't tread on me Członek Załogi

Polubienia:
    1 378
    Jak przekonać trolla do rozmowy na poważnie :D

15. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 512
  16. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 224
    Ooooo! Nie wiedziałem, że jestem znany aż tak.

dataskin, wmq i Caleb lubią to.
  17. Caleb

Caleb The Chosen

Polubienia:
    253
    ta akapedia to na poważnie, czy jakiś żart?

18. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 484
    Kategoria: Nadludzie
    Wskaźnik zewnętrznych cytowań rośnie, a wy się zastanawiacie, kto czyta to forum ;-)

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.