Krzysiu The Ultimate Collection

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Niedoświadczenie KNP w europolityce

Ja przypuszczam, że Greet Wilders ma z JKM-em inny problem. Jemu nie chodzi o wolny rynek, jemu nie chodzi o wypowiedzi o kobietach czy rzekomy anty-semityzm, jemu chodzi o stosunek JKM do gejów. JKM nie jest dostatecznie gejolubny i tyle. Gdyby w szefostwie KNP, był jakiś gejowy cherubinek szczodrze obdarzony przez naturę, to Wilders byłby za sojuszem z KNP.
 
P

Przemysław Pintal

Guest
http://foxmulder2.blogspot.com/2014...howComment=1404783362552#c5101709144526731347 - poniżej linkowanego komentarza, znajduje się moja odpowiedź.

BTW wypowiedzi Krzyśka robią się znane poza forum :). I tylko dwa moje teksty też. Nie wstydzę się ich, poza tym ostatnio wymyśliłem trzeci - "Ostatnio wpadłem na pomysł, bo ciągle mi ktoś gada, że musi istnieć jakiś system państwowej opieki. Czasem mam ochotę odpowiedzieć, że należy wprowadzić apartheid i cały margines, biedotę, alkoholików - zepchnąć do bantustanu. Ot tak by spławić."

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
Coś z cyklu ostateczne zaoranie komucha :):

Ja byłem kilka razy bezsilny i bez kasy. I huj. Nie jest to twój zasrany interes.
Przyczyną cierpień normalnych uczciwych ludzi nie są ani właściciele, ani pracodawcy, przyczyną jesteście wy - jebane komuchy!
To przez was obecnie rządzące kurwy są władzy.
To przez was są wysokie podatki, regulacje, przepisy i zakazy.
To wy wstępujecie do każdej razwiedki i czujecie się zaszczyceni, że możecie kablować i bruździć innym.
To wy zdradzacie każdego uczciwego i szpiegujecie dla wrogów.
To wy kooptujecie do współpracy bandytów, złodziei i degeneratów, bo bez nich nie potraficie utrzymać władzy.
To wy psujecie pojęcia, niszczycie język, łżecie jak bure suki i wywołujecie poczucie winy u niewinnych, licząc litość.
To wy niszczycie wolność, bo nienawidzicie normalnego człowieka za to kim on jest.
Wy nie jesteście ani robotnikami, ani rolnikami, wy jesteście bandą niewyewoluowanych odpadów ludzkich, o genach pastuchów i baranojebców. Macie dwie lewe łapy do jakiejkolwiek pracy.
By przeżyć musicie kłamać, szpiegować, rabować i mordować.
Jesteście pasożytami, nowotworem złośliwym, na zdrowej tkance rasy ludzkiej.
Tylko kurwa dlaczego wszyscy uciekają do krajów gdzie jest wolny rynek i gdzie się szanuje własność prywatną, a nie do waszych zasranych komuszych rajów?
I co żeście wspaniałego zrobili?
Gdzie jest wasze dzieło?
Mało to wy jebane kurwy ludzi zamordowaliście?
Socjalista Hitler się co do was mylił, nie da się was resocjalizować w obozach koncentracyjnych, was trzeba definitywnie odjebać. Wasze parszywe DNA musi zniknąć z puli genów.

Macie teraz taki wybór:
- przyjdzie Mahmut z południa i upierdoli wam łby po wyglądzie, przy czym nie ładnym jemeńskim mieczem, a tanim tępym chińskim bodziokiem
- zostaniecie odjebani przez fanów Breivika
- narodowcy się wami zajmą, tym razem nie popełniając błędu Adolfa
- możecie się zabić, jak już to zrobił Kardaszewski, oszczędzając cierpień sobie i bliskim - zabijcie się!
 
Ostatnia edycja:

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Piszesz o sprawiedliwości. Tylko że dla mnie ta sprawiedliwość, to nie jest żadna sprawiedliwość.
Dla mnie sprawiedliwością jest to, jak na łapska ubeckiej czy policyjnej mendy, która bruździła innym, spada ciężki młot. Lutownica zaczyna przypalać jego nozdrza, a przerobiony sekator, zaczyna obcinać po kawałku jego genitalia, po czym wchodzi do brzucha. Siekiery zaczynają rąbać nogi tego śmiecia po kawałku. A na końcu wchodzi w korpus hak do mięsa i wyciąga go na widok, ku przestrodze dla innych.
Dla mnie sprawiedliwością jest, jak agentowi wpływu oddelegowanemu do mediów, obcążki obetną paluchy, po czym wytną jęzor, a na koniec gorąca blacha wypali ślepia.
Dla mnie sprawiedliwością jest to, jak pociski hollow-point wystrzelone z pistoletów maszynowych posiekają wszystkich tych ci co osiągnęli bogactwo metodami politycznymi, czyli dzięki koncesjom, regulacjom, znajomościom, czy ochronie służb.
Czy pisząc o sprawiedliwości To masz na myśli?
Jeśli odpowiedź jest nie, to dla mnie nie masz nic do zaoferowania.
 
P

Przemysław Pintal

Guest
Nie wydaje mi się by się to pojawiło, ale pamiętam tekst Krzyśka który brzmiał mniej więcej tak:
To nie Conan Barbarzyńca, że wystarczy zabić głównego kapłana a reszta się rozpierzchnie.
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Ja wiem, że to forum ogólnie jest przeciwko "własności intelektualnej" (tak jak i ja), dlatego nie pytam się z pozycji człowieka, który mógłby w jakimkolwiek stopniu umniejszyć twoim "osiągnięciom", Krzysiu, po prostu tak, jako zwykły człowiek, "czy mogę wykorzystać twoje miażdżące jądra i czochrające mosznę riposty" w życiu codziennym. Wiem, że jesteś prawilnym człowiekiem i dasz mi odpowiedź pozytywną, ale, rozumiesz, chcę mieć czyste sumienie ;)
 

Luizy

Well-Known Member
520
2 017
To ja pozwolę sobie dodać:
O Urbanie

"Bo to jest wybitna kreatura. Karaluchy normalnie się zabija, ale wybitne okazy trzyma się na pokaz, używa do wyścigów lub bierze się do badań laboratoryjnych. Z Urbanem należy postąpić podobnie. Należy go trzymać w klatce i albo obwozić po Polsce, albo wystawiać w Zoo, między misiem i pawianem. Można mu też dawać od czasu do czasu, jakąś młodą lewaczkę (działaczkę ekologiczną od globcia, praw zwierząt etc.) do wyruchania, by można było pooglądać lewacką kopulację. Można by go karmić, cygarami, wódką i bananami.
Jak zdechnie, to zabalsamować i trzymać w muzeum jako wzór komucha."
 

DEZ.informacja

#osobno
118
68
Na LibDlaBeki linkowali już kiedyś do tego tematu. Moje ulubione wypowiedzi, to o katowaniu ryjów, brutalnej odjebce komuchów wraz z potomstwem i o kobietach ;).
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Tam gdzie wolny rynek nie buduje się wielkich świątyń, nie buduje się drapaczy chmur nie buduje się na siłę linii kolejowych czy innej bezsensownej infrastruktury. Wszystko co powstaje na wolnym rynku jest funkcjonalne i czemuś służy (nawet próżności właściciela). Gdy na Tajwanie wybudowali Taipei 101, to dla wolnorynkowca był to sygnał, że nadciąga początek końca wolnego rynku na Formozie.

Taipei-101.png


Ja polecam chwilę refleksji podczas wycieczki zagranicznej oglądając ruiny rzymskich miast lub inną spuściznę po Rzymie. Dlaczego po upadku Rzymu ludzie opuszczali miasta, które miały darmową wodę z akweduktu i kanalizację lepszą niż niejedno obecne polskie miasto?
Dlaczego po wycofaniu się Rzymian z Wielkiej Brytanii okoliczni mieszkańcy natychmiast rozebrali i przerobili na murki i fundamenty rzymską "darmową infrastrukturę" i cywilizację w postaci obiektów publicznych, garnizonów i dróg?

Coś pięknego...

2n80cjm.gif
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Kategoria: Nadludzie
Wskaźnik zewnętrznych cytowań rośnie, a wy się zastanawiacie, kto czyta to forum ;-)
 
Do góry Bottom