KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Jak pisałem na szałcie. Cały Układ z wyższego levelu uruchomił się od wygranej Korwy do EU, a teraz powoli zaczynają się kręcić także mniejsze trybiki (już nie chcę mi się powtarzać kto, ale myślę o świecie podcasterskim). Prawdopodobnie padły dyspozycje, że robi się niebezpiecznie, siła wolnościowa podnosi łeb i trzeba szybko działać. Post-okrągłostołowe status quo ma być utrzymane za wszelką cenę!
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Był już Urban z Wilkiem (combo przeciwko Wiplerowi)? Jak nie, to wbijam. Mówiłem: cały Układ zastartował, łącznie z tym starym, komuszym bandytą Urbanem (musiałem mu jednak przyznać w pewnym momencie tej rozmowy 100% racji w kontekście realnego znaczenia wolności słowa).

http://www.ipla.tv/Tak-czy-nie-czy-afera-wokol-iwony-sulik-pogorszy-n/vod-6176710#/page_container

edit: BTW, w rozmowie wyszło, że szmatławiec Ch.Hebdo przed rzekomym zamachem nosił status "na skraju bankructwa". Po rzekomych zamachach, nakład wzrósł kaskadowo i w postępie geometrycznym. Kurwa, gdzie są foty trupów tych wymoczków-rysowników? Bo nigdzie nie ma, a media zwykle się tym brandzlują.
 
Ostatnia edycja:

Łukash

Well-Known Member
261
531
To są jakieś jaja ... zaczynam się obawiać na to całe otwieranie się na nowe obszary... Jak tu typ od Republikan taki kawał gnoja.
 

Łukash

Well-Known Member
261
531
wiple.jpg


Czyli przesiewu ciąg dalszy ...
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Był już Urban z Wilkiem (combo przeciwko Wiplerowi)? Jak nie, to wbijam. Mówiłem: cały Układ zastartował, łącznie z tym starym, komuszym bandytą Urbanem (musiałem mu jednak przyznać w pewnym momencie tej rozmowy 100% racji w kontekście realnego znaczenia wolności słowa).

http://www.ipla.tv/Tak-czy-nie-czy-afera-wokol-iwony-sulik-pogorszy-n/vod-6176710#/page_container

edit: BTW, w rozmowie wyszło, że szmatławiec Ch.Hebdo przed rzekomym zamachem nosił status "na skraju bankructwa". Po rzekomych zamachach, nakład wzrósł kaskadowo i w postępie geometrycznym. Kurwa, gdzie są foty trupów tych wymoczków-rysowników? Bo nigdzie nie ma, a media zwykle się tym brandzlują.
Urban w sprawach gospodarczych jest komuchem i zwykłym nieukiem. Natomiast w kwestii wolności słowa i obyczajów to liberał. Dziwne połączenie, bo większość liberałów jest liberalna gospodarczo i ma problemy z liberalnym traktowaniem spraw obyczajowych.
Dlatego Urban w takich dyskusjach jest reprezentantem liberalnego punktu widzenia i temu dokonał masakry na zbyt konserwatywnym i zamordystycznym Wilku. Natomiast w sprawach gospodarczych to kupa i może ostro pierdolić, więc raczej omijać szerokim łukiem.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Amel, mnie zasadniczo interesuje, że w rozmowie z Wilkiem, Urban przemówił ustami Układu, kiedy poszło o Wiplera. Nie dlatego, że oczekuję od Urbana prawdomówności, ale chciałem się przekonać, czy ma wyjebane na aktualne preferencje Sitwy Reżimowej.

Wilk IMO jest człowiekiem Układu. Zresztą, spróbujcie znaleźć choć jedną, wyrażoną przez dziennikarzy reżimu i polityków reżimu, krytykę jego osoby. Wilk to ichni swój chłop i koniec tematu dla mnie. Jestem absolutnie przekonany, że Wilk zostanie (już pewnie dawno temu to się stało) namaszczony kandydaturą prezydencką przez Układ tkwiący mackami w KNP. Za swe zasługi rozpierdalacza ofkors.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Z FB Króla.
Rafał Szczerba napisał: "Partie Korwina to takie partie, w których bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnych innych partiach". Nie jest to całkiem prawda. Np. PO nazywa się tak naprawdę "Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej" ponieważ nazwę "Platforma Obywatelska" zdążył zarejestrować jakiś złośliwiec (p.Sowa nie zdążył...), podobnie "Libertas", podobnie "Partia Demokratyczna demokraci.pl"... Ruch Palikota, tak jak KORWiN, uciekał przez kontrolą PKW zmieniając nazwę z "Ruch Poparcia" i "Ruch Poparcia Palikota", PSL dwa razy miało nie zatwierdzone sprawozdania (i traciło subwencje)...
Natomiast warto się zastanowić: dlaczego mamy takie trudności? I które służby specjalne traktują nas jak wrogów (od czasu Uchwały Lustracyjnej, przynajmniej)?
Przecież w tej chwili opinie politologów sa takie, że JKM wsparty PW i młodym, prężnym elektoratem potrafi zatrząść scena polityczna. Co jest naruszeniem wielu - bardzo wielu - interesów.
I tak uważam, że jest nieźle! Damy sobie radę, za jakąś godzinę napiszę dokładniej, o co w ostatniej aferze (całkiem niegroźnej, spokojnie...) chodzi. Teraz jestem b.b. zajęty.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
Czyli agenci dalej hasają. Z tego co wyczytałem stoją za tym sekretarz generalny Oziębło, skarbnik Oleszczak i Lewicki ze Śląska. Mieli oni za plecami JKM i Wiplera zmienić statut tak, żeby to oni faktycznie mieli rządzić partią (LOL!) i obsadzać listy na wybory, a skarbnik Oleszczak mógł zaciągać pożyczki bez żadnej kontroli! Gdy Wipler się skapował chciał wycofać wniosek o rejestrację, wtedy tamci zaczęli kombinować, że jak pierwotny wniosek zostanie wycofany to oni złożą ponowny wniosek za pośrednictwem słupa Grzegorza Sowy, by zablokować nazwę KORWiN.

Podobno Oziębło, Gajda i Oleszczak to niezłe szuje, a Korwin daje im zadanie rejestracji partii i wyznacza do ważnych funkcji. Na przykład kombinator Oziębło ma sprawę o kradzież 5 milionów na giełdzie. Jeszcze raz się potwierdza, że krul kompletnie nie zna się na ludziach i potrzebuje kogoś zaufanego kto będzie kontrolował co się dzieje w partii.

7PW5uF3.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom