KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Malutki przeciek.

comment_Du4hudmHyx1P9IhRLhr6xXLuPfqrcjWI.jpg


i kilka fragmentów z programu nowej partii (całość to 28 stron). Wbrew sugestiom betonu - program nie został "zmiękczony" w kierunku programu środowiska Republikanów (przynajmniej - na daną chwilę):

"Każdy człowiek ma prawo do obrony własnego życia, zdrowia, mienia oraz
wolności, dlatego uprościmy dostęp do broni palnej. Każdy dorosły Polak bę-
dzie mógł kupić w sklepie broń. Ograniczeniom tego prawa będą podlegać
tylko osoby ubezwłasnowolnione lub skazane przez sąd. Osoby skazane za
przestępstwa inne niż te przeciwko życiu, zdrowiu, mieniu i wolności będą
mogły wnosić do sądu o uchylenie tego zakazu.

Postulujemy rozszerzenie granic obrony koniecznej, tak aby każdy mógł dzia-
łać w swojej obronie i nie obawiać się o to, że zostanie ukarany przez sąd.
Opowiadamy się za zasadą „Twój DOM – Twoja TWIERDZA”."

"3.7. Prawo antymonopolowe
Narzucane przez rządzących monopole są największymi zagrożeniami dla wol-
nego rynku.
o Należy zakazać ustanawiania prawnych monopoli. Władza powinna mieć
monopol wyłącznie na prowadzenie polityki zagranicznej, działania policyjne
oraz sprawowanie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.
o Docelowo nie przewidujemy istnienia regulacji antymonopolowych. Interwen-
cje w wolny rynek przynoszą naszym zdaniem większe szkody niż może wy-
wołać jakakolwiek forma konkurencji cenowej, choćby obecnie była
zwalczana jako "nieuczciwa"."

"3.8. Polityka prywatyzacyjna
Prywatny właściciel gospodaruje majątkiem znacznie lepiej niż urzędnik ze
względu na to, że ma w tym korzyść. Sprywatyzujemy pozostałe do dziś przed-
siębiorstwa publiczne, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie czy budynki
niepotrzebnych urzędów a także grunty należące do Lasów Państwowych i Agen-
cji Nieruchomości Rolnych. Prywatyzacja mienia publicznego będzie miała miej-
sce na drodze uczciwej (prawidłowo obwieszczonej i przeprowadzonej) licytacji.
o Państwowe przedsiębiorstwa, które z powodu istniejących obecnie regulacji
prawnych mają na rynku pozycję monopolisty bądź są częścią sankcjonowane-
go przez państwo oligopolu, przed prywatyzacją zostaną podzielone na mniejsze
spółki, co pozwoli na szybsze osiągnięcie przez rynek właściwego stanu.
"
 
Ostatnia edycja:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
albo Wolność i Nadzieja (przez analogię do nazwy fundacji Wiplera).. Rozwinięcia nazwy mi nie podali. Nie dostałem też info, czy KORWIN będzie na 100% akronimem, czy nie.. Nikt nie chciał potwierdzić/zaprzeczyć. Dowiem się wkrótce.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
Jest jakiś wątek o prywatyzacji? To może tam przenieść tę dyskusję.

Co do filmiku. Wipler mówi to samo, co pisał wiele razy @dataskin. Wilk próbuje, poprzez swoich trolli na facebooku, wmówić ludziom, że on tylko się podpisał pod donosem, bo ktoś mu kazał, że w ogóle nie wie, o co chodzi. A tutaj okazuje się, że to on wymyślił ten donos na Korwina. Co za szmata jebana. Do wszystkich konfidentów mam zawsze jedno przesłanie: "chuj wam w dupę!".
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Jest jakiś wątek o prywatyzacji? To może tam przenieść tę dyskusję.

Co do filmiku. Wipler mówi to samo, co pisał wiele razy @dataskin. Wilk próbuje, poprzez swoich trolli na facebooku, wmówić ludziom, że on tylko się podpisał pod donosem, bo ktoś mu kazał, że w ogóle nie wie, o co chodzi. A tutaj okazuje się, że to on wymyślił ten donos na Korwina. Co za szmata jebana. Do wszystkich konfidentów mam zawsze jedno przesłanie: "chuj wam w dupę!".
Nie dość że wymyślił, to jeszcze rozsyłał maile do członków KNP (konwentyklu) zachęcając ich do obalenia Korwina i zaprowadzenia "porządków"
 
Ostatnia edycja:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Działania betonu:

"Krula nie obalimy" - obalili

"subwencja się nie liczy, liczą się wartości" - wczoraj/dziś ogołocili konta wszystkich lokalnych oddziałów (niektóre oddziały miały swoje subkonta ze swoimi składkami, wpłatami itp, przyszedł skarbnik Marusika, zablokował dostęp i przelał na konto partii)

"lajki się nie liczą, liczą się struktury" - przejmują fanpejdże poszczególnych oddziałów, szantażując/wyrzucając/blokując poprzednich administratorów

comment_SRHYlTddRTxHBvk2LslpTaXuHT4FY1YV,w400.jpg


"UWAGA - Do wszystkich lojalistów:
Dochodzą do mnie słuchy, że nijaki Najzer dzwoni do szefów i sekretarzy oddziałów i regionów z żądaniami przekazania mu uprawnień administratorskich do forów i profili lokalnych KNP.
Nie musicie tego robić! Facebook udostępnia możliwość zmiany nazwy profilu. W związku tym Wasza praca nad promowaniem profilu wśród sympatyków nie musi zostać zagrabiona i zmarnowana. Wystarczy, że przeczekacie te żądania do czwartku, kiedy zostanie opublikowana nazwa nowej formacji Prezesa Korwin-Mikkego, a następnie zmienicie nazwy profili. Nie przejmujcie się ewentualnymi groźbami konsekwencji prawnych. To bzdury wyssane z palca."
 
Ostatnia edycja:

Krig91

Member
79
20
Shiiiiiit jeżeli to prawda to ten beton to parszywe gnidy pazerne na kasę. Do tego bezczelne gnoje, żądanie haseł i loginów to przesada wypisujcie się z KNP czym prędzej! Niechaj zostanie tam sam beton. Marusików, Żółtków, Wilków spamujcie wiadomościami, że są zdrajcami, rozpierdalają partię, że nikt oprócz nich w niej nie zostanie i że to koniec ich kariery politycznej.

Moja propozycja nazwy to: Korwin Krul Kucy - KKK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Wycinek raportu z betonowej kontroli w oddziale stołecznym:

"Rafał Wiszniowski dopuścił się wobec w/w osób także gróźb karalnych
(m.in. grożąc "dniem sznura")"

Zanim ktoś zapyta czy to nie fejk, oświadczam - to nie fejk :D


Shiiiiiit jeżeli to prawda to ten beton to parszywe gnidy pazerne na kasę. Do tego bezczelne gnoje, żądanie haseł i loginów to przesada wypisujcie się z KNP czym prędzej!

Nie mam się z czego wypisywać, bo nigdy nie byłem członkiem żadnej partii. Ale mam paru znajomych, którzy są w KNP. Wszyscy idą za Korwinem.
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Mówiłem, że będzie Wilk, a Oleszczuka nawet nie skomentuję, bo już kurwa nie mam sił do bluzgania na tych zdradliwych buców.
 

Imperator

Generalissimus
1 569
3 555
Czy tylko ja na forum szanuję beton?

Ale dobra to czy wystawią kogokolwiek na to stanowiska i tak jest nieważne, bo nie zbiorą 100 tys. podpisów, a okazja to wypromowania betonowej twarzy jest!
 

niohnioh

Kucolibertarianin
77
168
Ja myślę że zbiorą podpisy. Mają teraz fundusze 3 europosłów i mogą po prostu płacić ludziom za zbieranie. Tylko zobaczymy czy będzie się im chciało to robić.

hTeN0dt.jpg
 
Do góry Bottom