KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Ja już się zacząłem tego domyślać po tym, jak do mediów trafiły przecieki d.t. nieślubnych dzieci Korwina. Ładnie agentura to rozegrała.
Zaryzykuję twierdzenie, że takie przecieki mogą zaszkodzić JKM nawet wśród, wydawałoby się, otwartej na dynamikę życia młodzieży, która go dotąd popierała. Tłumaczenie tego wymagałoby niestety wikłania się w subtelności ludzkiej psychiki, a mi się kurewsko nie chce już o tym pisać :(
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
Beton KNP wystawi swojego kandydata na prezydenta. Pod uwagę brany jest Wilk albo Oleszczuk.
Na pewno Oleszczuk? On skłaniał się do pójścia za Korwinem.

"- Warunek jest jeden: Mikke i Wipler nie mogą ograniczać pozostałych członków i pozbawiać ich przywileju komentowania bieżących spraw w imieniu ugrupowania, co zdarzało się wcześniej - mówi szef KNP w Zachodniopomorskiem Stefan Oleszczuk. - Nie wolno sztucznie blokować szlachetnej konkurencji w partii. Po co ja będę działał w nowej partii, jeśli ja nigdzie nie będę pokazywany."

http://radioszczecin.pl/1,120580,szczecinskie-struktury-kongresu-nowej-prawicy-ro

To, że KNP wystawi swojego kandydata było już wiadomo od kilku dni, gdy Wilk nagrał film w którym mówił, że nie ma dobrych kandydatów w wyborach i pominął milczeniem JKM-a.

Mówiłem, że będzie Wilk, a Oleszczuka nawet nie skomentuję, bo już kurwa nie mam sił do bluzgania na tych zdradliwych buców.
Jeśli Korwin będzie miał poparcie, wejdzie do Sejmu i uda mu się przegłosować kilka ustaw, to dla mnie nie będzie różnicy kto jest w jego w partii. A KNP i tak podzieli los UPR.
 
Ostatnia edycja:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Polecam.. albo nie.. Dzienna dawka raka przekroczona

comment_smG54AZ0cPuRVRz2GIl55fBaUuPuWWgl,w400.jpg
 

Imperator

Generalissimus
1 569
3 555
Chodzą słuchy, że Żółtek paktuje z Gowinem, ten ma on oddzielić się od PiSu i połączyć się z KNP.
PiS ma złagodzić retorykę a środowiska radiomaryjne mają przedstawiać KNP.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
Nawet jeśli, to ten sojusz nie przetrwa zbyt długo biorąc pod uwagę konfliktowość i ogólne spierdolenie umysłowe ludzi, którzy zostaną w KNP.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 700
7 110
Korwin na dzien dobry strzela sobie gola do wlasnej bramki i publikuje faszystowski tekst Wielomskiego na pierwszej stronie swojej nowej partii:

http://www.partiakorwin.pl/adam-wielomski-o-charlie-hebdo/

Najwyrazniej libertarianie nie sa tam mile widziani... A mialoby byc przyciaganie roznych srodowisk. Takimi tekstami zdystansowali od siebie tak libertarian jak i liberalow klasycznych. "Brawo"...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Korwin na dzien dobry strzela sobie gola do wlasnej bramki i publikuje faszystowski tekst Wielomskiego na pierwszej stronie swojej nowej partii:
Jakaś oprawa intelektualna być musi. Jaka ona będzie, to nie istotne.
Obawiam się, że JKM-owi chodziło o oderwanie od KNP i konserwatystów, by Żółtki i inni zostali sami.

Przywalił anty-wolnościowo.
ponieważ porządek wymaga, aby państwo posiadało monopol na legalne użytkowanie siły fizycznej na swoim terenie.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 700
7 110
Jakaś oprawa intelektualna być musi. Jaka ona będzie, to nie istotne.
Obawiam się, że JKM-owi chodziło o oderwanie od KNP i konserwatystów, by Żółtki i inni zostali sami.

Pare konserw moze i przejdzie do Korwina dzieki takim tekstom. Ale setki (tysiace?) libertarian i liberalow sie wypnie. A przeciez Korwinowi chodzi o utworzenie szerokiej koalicji anty-systemowej. Dlatego w tak drazliwych kwestiach Korwin i jego ludzie wogole nie powinni sie wypowiadac. Skupic sie na gospodarce i gadaniu o pakowaniu postkomuchow do kamieniolomow.

P.S. Ja jestem chrzescijanskim libem i ten tekst jest dla mnie kompletnie nie do przyjecia. Pomysl co pomysla libowie ateisci (nie wspominajac o Gazdystach...).

P.S.2. Ja juz ochrzanilem ten tekst na stronie NCzasu! Chyba zrobie to samo i na tej stronie. Najlepiej aby masa libow zasypala ten tekst wkurwionymi komentami i tym samym wymogla jego usuniecie albo przynajmniej komentarz, ze "Poglady autora nie sa tozsame z programem partii".
 
Ostatnia edycja:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Z tego co mi przekazały kuce - to jest to nazwa na potrzeby wyborów prezydenckich (bo jakaś musi być). Później się zmieni (bądź - nie). Zależy co Żółtkowcy wymyślą (a póki co - obstają przy wykorzystaniu nazwy: "Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwin Mikkego")
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Pare konserw moze i przejdzie do Korwina dzieki takim tekstom. Ale setki (tysiace?) libertarian i liberalow sie wypnie. A przeciez Korwinowi chodzi o utworzenie szerokiej koalicji anty-systemowej. Dlatego w tak drazliwych kwestiach Korwin i jego ludzie wogole nie powinni sie wypowiadac. Skupic sie na gospodarce i gadaniu o pakowaniu postkomuchow do kamieniolomow.

Podejrzewam, że jakieś kuce to wrzuciły bez ładu i składu, żeby czymś zapełnić stronę. Pewnie nikt nawet tego nie czytał, bo gdyby czytał to by zauważył, że postulat cenzury jest niezgodny z oficjalnym programem ich partii. ;)
Przekazałem dalej.
 
Do góry Bottom