KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

tolep

five miles out
8 560
15 464
Agresja zwłaszcza słowna i niesprowokowana z takiego tylko powodu że nie jest się w jednej partii, robi bardzo złe wrażenie.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Dobra, jasne, ja to kumam Krzysiu, ale Korwin co rusz gada, jacy to oni nie są wspaniali, ten Marusik to cudowny człowiek, a Komorowski naprawdę sympatyczny. Nie kumam tego miziania się z Układem.
Ignorowanie to doskonały sposób, ale tej sztuki Król jeszcze nie opanował. Gdyby to zrobił, barachło zatrułoby się własnym jadem.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Komentarz jakiejś łajzy podczas trwającego właśnie czata z JKM. Logika typowego komucha planktonisty, wziernikowca i "biedronkowca pospolitego" (pozdrawiam Grizzly, użyczam Twojego genialnego określenia btw)
8:06 PM MEGATOMEK: Jak mozna zdradzic zone i zrobic dwojke dzieci 28 letniej dziewczynie przeciez skoro zdradza sie zone to rownie latwo zdradzi sie wyborcow i ojczyzne zrozumcie to MYSLCIE!
Ej, koleś, jak cię boli dupa i srasz ogniem, to sam pilnuj siebie i swojego chuja, a nie wziernikuj komuś do sypialni, komuchu!!
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Dobra, jasne, ja to kumam Krzysiu, ale Korwin co rusz gada, jacy to oni nie są wspaniali, ten Marusik to cudowny człowiek, a Komorowski naprawdę sympatyczny. Nie kumam tego miziania się z Układem.
Ignorowanie to doskonały sposób, ale tej sztuki Król jeszcze nie opanował. Gdyby to zrobił, barachło zatrułoby się własnym jadem.

Marusik wygląda na sterowanego przez Żółtka, który wygląda na sterowanego przez Kowala i środowisko PRJG. A Korwin chyba, jak zwykle - nie wie co się w jego partii dzieje..

Te trzy spotkania Żółtka z Pawłem Kowalem z PRJG, o których wspomniałem wcześniej - odbyły się w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. Informację otrzymałem po "dopytce" działacza PRJG.

Rozmawiałem z nim wcześniej na temat "wycieków" do mediów ze strony Żółtka (artykuł który ukazał się na parezji, przed konwentem - http://parezja.pl/dwoch-korwinistow-przejdzie-partii-gowina/), gdzie pisano, że Żółtek zamierza przejść do PRJG (wraz z Szpanelewskim).
Wtedy wszyscy uznali to za plotkę bądź żart (i ja - też).
Uważałem to za jedną z gierek Żółtka, "kontrolowany przeciek" celem szantażowania KNP i Korwina, coby sam Żółtek nie został usunięty z funkcji wiceprezesa na konwencie.

Działacz z PRJG się zaśmiał i powiedział, że to żadna plota, a to spotkanie faktycznie się odbyło i już wtedy były prowadzone rozmowy n.t. przejścia/współpracy. Potem dodał, że odbyły się kolejne 3 takie rozmowy i szykuje się 4ta.
Po dopytce - że odbyły się na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni.

Całkiem więc możliwe, że to wysadzenie Korwina to plan, który został ułożony przez Żółtka, wraz z Kowalem. W każdym z przypadków - to Żółtek i jego sprzymierzeńcy brali w tym udział.
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 772
Streszczę to dla tych, którym nie chce się tego oglądać.

Bla bla bla, jak gdyby, bla bla bla bla, jak gdyby. Bla bla, jak gdyby, bla. Bla bla bla ble, jak gdyby, bla bla. Bla bla jak gdyby bla, prawda, jak gdyby bla. Bla bla bla, jak gdyby bla. Bla bla bla, jak gdyby, bla bla.
Korwin jest kotwicą, bez której poradzimy sobie lepiej a Dziambor jak się uczesze, to zostanie prezydentem. Bla bla bla, jak gdyby bla bla bla.
 

Krig91

Member
79
20
"Poseł Wipler największym lawirantem III RP" - really?
"Korwin był obciążeniem UPR" - to dlaczego UPR nie istnieje bez Korwina?
"Korwin był silnikiem zarażał nowe pokolenia, ale sukces polegał na tym, że dołączyły nowe silniki" - JAKIE?!
Nie należy popierać Korwina tylko wystawić własnego kandydata. Byle był przystojny: Dziambor vs Wilk. Może przyciągną elektorat PiS lub PO. I jak to się ma do czystości idei.
Cały filmik to pierdololo o tym, że lepiej bez Korwina, damy se radę bez niego. Wystawimy przystojniejszego kandydata i będzie gitara.
Szpanelewski wydaje się coraz bardziej parszywą żmiją. Sam lawiruje po mistrzowsku i oskarża innych o bycie lawirantami.

By the way Kelthuz + Wipler zajebiste foto. Jeżeli tak się zaczyna wasz projekt, kto wie może sam w końcu się wpiszę...
Parafrazując Kelthuza: "KNP (Żółtek, Marusik, itp.) zabijcie się!!!"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Alu

Well-Known Member
4 633
9 686
By the way Kelthuz + Wipler zajebiste foto. Jeżeli tak się zaczyna wasz projekt, kto wie może sam w końcu się wpiszę...

To jest fotografia sprzed roku, kiedy później Wipler zobaczył teksty z albumu Białej Pięści skomentował je słowem "żenada". Pewnie nie zrozumiał satyry w słowach podmiotu lirycznego o wylizywaniu rodzyn i smaganiu po twarzy murzyńskim kutasem ;)
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Dlaczego Marusik i Szpanelewski wyglądają jak kolesie z żulerki przydworcowej?

ps: @FatBantha, hahahaaa ... ale jeszcze zapomniałeś o "chiba" i "benedygdyńskim" :D Skąd jest ten Szpanelewski? Wyszedł z kanału gdzieś na mieście? Gupi kaowiec!

edit: Przesłuchałem. "Jak gdyby" padło 42 razy w ciągu 20 minut (!) Z wynurzeń tego hultaja wynika zaskakująco jasny dla mnie komunikat, że KNP w żadnym razie ostatecznie nie poprze prezydenckiej kandydatury Króla, a ze swej strony wystawi IMO słynnego już rozłamowca-ściemniacza-kopacza Wilka. No nie sądzę, by miał to być inny zdradek - Dziambor.
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 560
15 464
Trudno, co robić...

rWsVHcQ.gif
 
Do góry Bottom