KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Haha, znam to, ale teraz nabrało świeższego kontekstu :) No i już wiem mniej więcej, jak to się wszystko mogło potoczyć w wielu innych przypadkach. Szczypta rymów, wino, nieco subtelności, następnie troszkę jakby gwałtu ... niezły czarodziej ;)
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Wiem tylko o murzynce (stosunek przerwany), aszkenazi i mniej znanych romansach ze służbą lub z młodymi szlachciankami.
Preferowane dziewczynki - dojrzałe kobiety wyrzuca za drzwi, bo mają skłonności do nacjonalizmu jak aszkenazi.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Wipler na FB: "Dzisiejsza konferencja z Janusz Korwin-Mikke w Sosnowcu. JKM zostanie w trakcie miesiąca ponownie prezesem KNP, zyskamy miażdżącej poparcie dla jego koncepcji budowy szerokiej formacji wolnościowej i zmienimy statut partii eliminując patologie. Wszyscy którzy będą przeciw JKM, przyłożą rękę do końca KNP. Mam nadziejdę, ze Judaszy nie będziesz nawet czternastu."

Zaorał.
 

Imperator

Generalissimus
1 569
3 555
Kurna, przecież to jest jakiś pieprzony talib!! Tzn. nie jest, jemu planowo chodzi o tkwienie w miejscu, ale stwarza wrażenie jakby nim był. Łajza pierońska! Korwin zamiast go fałszywie komplementować, powinien mu szczerze przypierdolić.

Dziwne, bo niektórzy libowie na forum prezentują bardzo podobną postawę, tylko oczywiście występują inne wartości.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Pachnie niepotrzebnym off-topem. Elastyczność nie oznacza od razu zdrady ideałów czy tam czegoś. Chodzi bardziej o umiejętność nawiązywania konstruktywnej współpracy, by coś osiągnąć, a nie by zaprzedać się jakimś jełopom.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Trochę dyskusji Wodnickiego z Sommerem, żeby każdy mógł się zorientować - co to za typ:

comment_YVr9HwXadFc9sgvKcZHdAPezgkSQtZoh.jpg
 
A

Antoni Wiech

Guest
Mnie to zaczyna zastanawiać, jak to jest możliwe, że takie rzeczy są prane publicznie? W PO czy w PiSie są myślę dużo bardziej hardcorowe tarcia, ale takich jazd raczej nie widać na zewnątrz. Ta cała afera w KNP (i poboczne tematy) na początku były ciekawe, później zabawne, teraz robia się żałosne..
 

Alu

Well-Known Member
4 633
9 686
Według mnie to nieporównywalne sytuacje. Czy w PiS albo PO zmieniono kiedyś szefa partii wbrew jego woli (i większości członków)?
Jakby podstepem odwołali Kaczyńskiego myślę, że na fejsie mogłoby być podobnie. Poza tym pamiętaj, że siła KNP leży w dużej części w Internecie a w tamtych partiach bardziej w samych strukturach.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
No masz rację, ale misiem skromnie wydaje, że decyzją mniejszości zmieniono wielu członków partii kartelu za pomocą zmiany kursu Tupolewa w dół. I tak przewietrzono szeregi.
 
Do góry Bottom