KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

A

Antoni Wiech

Guest
To o co w końcu poszło? Już słyszałem, że Korwina odsunięto bo:

1) ma za dużo obowiązków
2) ma nieślubne dzieci
3) część na górze uznała, że nie chcą poszerzenia partii wg planu Korwina
4) był burdel w stanowieniu zasad w partii (spory co do tego, czy konwent ustanawiający nową, szerszą partię jest ważny czy nie)
5) kłótnia o to kto będzie ustalał listy wyborcze (odrzucenie konwentu spowodowało inny rozkład o tym decydujących)

Punty 4,5 się ze sobą mogą łączyć albo z siebie wynikać, ale ogólnie WTF?
 

tolep

five miles out
8 560
15 464


Była konferencja w Sosnowcu, a ten o wpół do trzeciej siedzi na fejsie (przed chwilą znowu coś wrzucił, jeszcze nie zajrzałem)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Haha, znam to, ale teraz nabrało świeższego kontekstu :) No i już wiem mniej więcej, jak to się wszystko mogło potoczyć w wielu innych przypadkach. Szczypta rymów, wino, nieco subtelności, następnie troszkę jakby gwałtu ... niezły czarodziej ;)
Ja przypominam sobie jak mówił (gdzieś na forum jest to wideo), że zawsze robi to w gumce i tak zakłada gumkę, że żadna kobieta tego nie widzi i czuje się jak by było bez gumki. Domyślam się na czym polegają te czary. ;)
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Ale teraz mamy dwie rozwiązane sprawy.
Brzuszek - jego żona jest wkurwiona i tłuczy Janusza.
Teoria przesiąkania - Korwin sprawdzał w praktyce i stąd mu to wyszło.
Przypominam o pieprzeniu jego młodej partnerki na blogu i klasycznym zaoraniu w wykonaniu JKM, a następnie o indywidualnym zmasakrowaniu prosto w dupcię. I chyba przesiąknęło do tej łepetyny!
Korwinizm - teraz mamy dowód na przenikanie tej choroby również inną drogą.
 

Alu

Well-Known Member
4 633
9 686
Wykresy przyrostu lajków na fejsie w ostatnich dniach (01-09 należy pominąć bo dopiero się zaczęło zliczanie dla tego dnia).
Pomijając spory przyrost polubień dla przeciwników JKMa, da się tu dostrzec jeszcze jedną bardzo ciekawą rzecz, kto pierwszy zgadnie jaką?
Podpowiedź: Korwina odwołano 5 stycznia.


AegB4E.jpg


26luyD.jpg


89MZqk.jpg

ImjYEe.jpg


Zjj0rW.jpg
 
Ostatnia edycja:

Alu

Well-Known Member
4 633
9 686
Odpowiedź:
Wilk jako jedyny odnotował największy wzrost na 2 dni przed odwołaniem Korwina
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 700
7 110
Korwinizm - teraz mamy dowód na przenikanie tej choroby również inną drogą.

To nie choroba tylko stan czesciowego ozdrowienia, ktory wynika ze zetkniecia sie z madroscia....albo pewna czescia ciala Krula! A jak wiadomo po Korwinizmie nastepuje calkowite ozdrowienie czyli libertarianizm :).

Heh, szkoda, ze Korwin taki leciwy bo moglby przynajmniej zenska czesc wyborcow nawrocic w ekspresowym tempie! (no w sumie to tempo to zalezy od....a mniejsza ze szczegolami...). Co by nie mowic, jakby sie Korwinowi udalo to pewno sam Pan Bog by my wybaczyl zlamanie 6-tego przykazania ;-).
 

Alu

Well-Known Member
4 633
9 686
Jakieś wnioski może?

Ciężko powiedzieć poza tym, że nie wygląda to na organiczny wzrost wynikający z publicznie dostępnych informacji.
Może grupa 100-200 dobrze poinformowanych ludzi była wyjątkowo zadowolona z Wilka 3 stycznia, albo on sam kupił sobie te lajki.
Oczywiście mógł też po prostu ktoś znany go polecić tego dnia i stąd ten wzrost. Ot, taki przypadek.
 
Ostatnia edycja:

tolep

five miles out
8 560
15 464
Poszedł kolejny przeciek, w Wyborczej napisali, że jednym z powodów chęci założenia nowej partii był burdel w papierach, wystepujący również w 2014, który w razie czego uniemożliwiłby wzięcie dotacji po wyborach parlamentarnych. Brzmi sensownie, czyli KNP jest już przeznaczona na odstrzał, a już na pewno nie będzie startowała pod własnym szyldem do wyborów. Nawet gdyby Konwentykl i Straż się zdematerializowały nagle.
 

Oreł

Well-Known Member
574
465
Wczoraj zostało to powiedziane na spotkaniu poznańskiego oddziału, ciekawe, czy stąd przeciek.

Co do lajków, jest to bardzo dogodne narzędzie selekcji mend: 5 stycznia wszedłem na FB i pierwsze powiadomienie, jakie zobaczyłem, głosiło, że jeden z tutejszych działaczy polubił profil Marusika :)
 

tolep

five miles out
8 560
15 464
Ja to miałem go w polubionych wcześniej, i jeszcze paru innych,, a teraz im włączyłem dodatkowo powiadomienia. jak się nazywała ta knajpa w Poznaniu gdzie są spotkania? bo jakoś nigdy nie moge się wybrać. Teraz już się nie boję, bo nikt nie będzie mnie pytał czy wreszcie oprócz wysłania deklaracji wpłaciłem jakieś składki startowe :D
 
Do góry Bottom