KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 520
10917041_851132321599716_6325573964395460228_n.jpg


przepraszam, nie mogłem się powstrzymać ;)
 
A

Antoni Wiech

Guest
Nie wiem czy niektórym nie umknął jeden z moich wpisów, albo nie doczytaliście do końca, ale JKM uważa danie komuś wpierdolu za obrazę mahometa (rózgami) za coś jak najbardziej uzasadnionego. Tak przypominam, żeby ostudzić atmosferę i dodać.. jak to było? Dziegciu do wina (chociaż w oryginale powinno się dodawać do miodu).
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Tak swoją drogą, czy tylko ja pierwszy raz w życiu usłyszałem słowo "Konwentykl"? Konwent słyszałem, ale Konwentykl...
 
A

Antoni Wiech

Guest
Tak swoją drogą, czy tylko ja pierwszy raz w życiu usłyszałem słowo "Konwentykl"? Konwent słyszałem, ale Konwentykl...
Też mi to zawsze zapada w pamięć i to słowo wyłącznie pojawia się (przynajmniej kiedy ja na nie trafiam) kiedy dzieje się coś związanego z Korwinem. Najróżniejsze "konwektykle" pamiętam jeszcze z czasów UPR.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 520
Tak swoją drogą, czy tylko ja pierwszy raz w życiu usłyszałem słowo "Konwentykl"? Konwent słyszałem, ale Konwentykl...

Nie ty pierwszy, bo takiego słowa w języku polskim po prostu nie ma. jest takie słowo:

konwentykiel
1. żart. «zebranie jakiejś organizacji»
2. daw. «tajne zebranie sekty religijnej»
ze słownika PWN


hmm... tajne zebranie sekty religijnej...

PRZYPADEK???


 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Gówno mnie obchodzą te memy internetowe. Zaczęli to pisać ludzie pokroju Migalskiego. Ja tego nie używam. Jest Król, a nie żaden Krul.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
Zedytowała, ale wcześniej było na jej blogu:

"Dominika Sibiga
teatrolog, mama dwójki dzieci: Nadziei (ur. 2011 r.) oraz Karola (ur. 2013 r.)
"

jest skeszowane: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:kA_yIAvAXesJ:dominikasibiga.salon24.pl/594537,knp-blizej-do-lewicy-niz-prawicy &cd=3&hl=en&ct=clnk
Na blog.onet nie zedytowała. Co jest wstydzi się dzieci z dziadkiem Korwinem? :cool:
http://dominika-sibiga.blog.onet.pl/

Ona tu pisze, że Bolesław Piecha jest seksowny, może to jakaś gerontofilka?

krol_skrobanek_posel_boleslaw_piecha_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
 
Ostatnia edycja:

Oreł

Well-Known Member
574
465
Dominika Sibiga?! Przecież ona była miss UPR (PNP - Pierwsze Nogi Prawicy) i twarzą wyborów do PE za prezesury pana Wicia!
Pamiętam również chujowy spot z jej udziałem, ale niestety linka nie mam.
http://mikke.fora.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=1461

O, to forum, gdzie kiedyś najpierw za nic dostałem status moderatora, a potem za nic zostałem zbanowany nadal stoi? Może wpisy z Frizony też się gdzieś zachowały?

Albo córkę dwudziestokilkuletnią, która uprawia seks z facetem trzy razy od niej starszym prawie co kończy się podwójnym macierzyństwem. Ja bym nie chciał ani w jednym ani w drugim przypadku.

Nie chciałbyś dla córki milionera? Jaaaaaasne.

Mnie to zaczyna zastanawiać, jak to jest możliwe, że takie rzeczy są prane publicznie? W PO czy w PiSie są myślę dużo bardziej hardcorowe tarcia, ale takich jazd raczej nie widać na zewnątrz.

W PO czy PiSie jest pewna wspólnota interesów. Tarcia tarciami, ale summa summarum wszyscy są u tego samego koryta. W KNP są z grubsza 3 grupy:
1) ideowcy
2) karierowicze wiążący swój sukces z partią (w sytuacji takiej jak obecna nieodróżnialni od ideowców)
3) szkodnicy, czekający na nagrodę od kogoś z zewnątrz

Grupa 1) wciąż jest przekonana, że nie ma nic do ukrycia, zaś 3) na pogorszeniu wizerunku partii tylko zyskuje.
 
Do góry Bottom