KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Jeżeli to prawda to z tą dziewczynką to dla mnie Janusz w tej sferze życia jest zdrowo jebnięty. I tyle. Ona też ale to tylko dziewczynka. Jeśli już nie może utrzymać na wodzy swojego 70letniego kutasa to niech przynajmniej korzysta z poniższego.

http://www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=164787

25-26 lat (gdy zaciążyła po raz pierwszy) to już nie dziewczynka. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Tym bardziej, że chciało jej się dwa razy w odstępie 2 lat ;)
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Możesz szerzej opisać o co masz ból czy tak tylko rzuciłeś hasełko?
Opis kilku zdaniowy będzie zadowalający? Będąc w jego wieku i będąc kimś kim on jest ( z rodziną już wielopokoleniową, osobą publiczną etc ) nie pozwoliłbym sobie na związek erotyczny ( bo jak go można inaczej nazwać ) z tak młodą dziewczyną. Wolałbym dziewczynę z ogłoszenia ( wierzcie mi sprawdzona ).
25-26 lat (gdy zaciążyła po raz pierwszy) to już nie dziewczynka. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Tym bardziej, że chciało jej się dwa razy w odstępie 2 lat ;)
Oczywiście, że tak - chcącemu nie dzieje się krzywda. W ich przypadku. Ale czy w przypadku jego bliskich też? Kto z Was chciałby mieć tatę w takiej samej sytuacji jak on? Albo córkę dwudziestokilkuletnią, która uprawia seks z facetem trzy razy od niej starszym prawie co kończy się podwójnym macierzyństwem. Ja bym nie chciał ani w jednym ani w drugim przypadku.
Jębnięty to chyba Ty jesteś jeśli nazywasz 25-letnią kobietę dziewczynką.
To zależy ile mam lat. Dla mnie to jeszcze dziecko.
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
To zależy ile mam lat. Dla mnie to jeszcze dziecko.

Takiego tekstu mógłbym się spodziewać raczej po starej zazdrosnej babie, której nikt nie chce, nawet mężczyźni w jej wieku i starsi. Dla każdego faceta (niezależnie od liczby lat), któremu pozostało choć trochę popędu, atrakcyjne są tylko młode kobiety (optymalnie w wieku 16-25 lat).
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Będąc w jego wieku i będąc kimś kim on jest ( z rodziną już wielopokoleniową, osobą publiczną etc ) nie pozwoliłbym sobie na związek erotyczny ( bo jak go można inaczej nazwać ) z tak młodą dziewczyną.
Pewnie nie miałeś okazji i nie znasz swojej reakcji na ewentualne zaloty ze strony pięknego okazu płci przeciwnej, więc takie gadki nie mają sensu.
Zresztą to jest taka gadka szmatka. Bo osoba publiczna i dzieci ma... Ale też człowiek i często ludzie zapominają o tym.
Jak u mnie sąsiad zdradza sąsiadkę to nie mam w zwyczaju pluć na takich i obgadywać, bo mnie to nie dotyczy i też nie znam sprawy. Zdradził to zdradził, mnie nie zdradził.
Ale czy w przypadku jego bliskich też?
Nie wiem i co mnie to obchodzi? Nie znam tych jego bliskich i ich emocji.
Kto z Was chciałby mieć tatę w takiej samej sytuacji jak on?
Swojemu tacie jestem w stanie dużo wybaczyć, a w tym akurat przypadku nie zamierzam snuć przypuszczeń na temat swojej domniemanej reakcji na ewentualną zdradę.
Albo córkę dwudziestokilkuletnią, która uprawia seks z facetem trzy razy od niej starszym prawie co kończy się podwójnym macierzyństwem.
Nie moja córka i mi to zwisa. Jak masz w zwyczaju odjebać kilku młokosów za fiku miku z twoją to twoja sprawa, ale ja nie zamierzam snuć kolejnych przypuszczeń na temat swojej domniemanej reakcji w takiej sytuacji.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 983
15 147
Dla każdego faceta (niezależnie od liczby lat), któremu pozostało choć trochę popędu, atrakcyjne są tylko młode kobiety (optymalnie w wieku 16-25 lat).

A to mów wyłącznie za siebie, bo nie "dla każdego". Dla mnie atrakcyjne bywają kobiety znacznie szerszym zakresie wieku.

Dominika z mojego rodzinnego miasta i kończyła to samo liceum, do którego chodziła moja żona. Natomiast co do samego zaciążenia z JKM, to nie ma w tym nic dziwnego. Kobiety bywają różne i różne rzeczy je rajcują. Korwin nie jest tuzinkowym facetem, może zrobić wrażenie (i robi na wielu kobietach). No i geny chyba dobre, więc w sumie może nie był to dla niej taki zły ruch. Jak o spadek jakiś zadba, może nie będzie źle.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
10690277_312503105609741_4235983810534132273_n.jpg
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
A to mów wyłącznie za siebie, bo nie "dla każdego". Dla mnie atrakcyjne bywają kobiety znacznie szerszym zakresie wieku.

Dominika z mojego rodzinnego miasta i kończyła to samo liceum, do którego chodziła moja żona. Natomiast co do samego zaciążenia z JKM, to nie ma w tym nic dziwnego. Kobiety bywają różne i różne rzeczy je rajcują. Korwin nie jest tuzinkowym facetem, może zrobić wrażenie (i robi na wielu kobietach). No i geny chyba dobre, więc w sumie może nie był to dla niej taki zły ruch. Jak o spadek jakiś zadba, może nie będzie źle.

Może tak jeszcze rozróżnimy atrakcyjność fizyczną od intelektualnej? Bo to dwie różne rzeczy.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Wracając do tematu KNP i jego dalszych losów. Była dziś konferencja z Korwinem. Podobno było ostro. Ceper już obrabia materiał.

Póki co, komentarze tych którzy widzieli konferencję:

"Jeśli dobrze rozumiem postawiono konwentyklowi ultimatum. Nowy statut bez konwentyklu ew. z niezależnymi ciałami, posypanie głowy popiołem i bezwarunkowa kapitulacja albo nowa formuła. Trudno wydzielić fakty z dyplomatycznego przekazu. Zobaczycie sami całkiem niedługo. "

"Nie wdajemy się w dyskusje z konwentyklem!" JKM

"Teraz Prezes jedzie po nieróbstwie i knuciu Żółtka."
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Wracając do tematu KNP i jego dalszych losów. Była dziś konferencja z Korwinem. Podobno było ostro. Ceper już obrabia materiał.

Póki co, komentarze tych którzy widzieli konferencję:

"Jeśli dobrze rozumiem postawiono konwentyklowi ultimatum. Nowy statut bez konwentyklu ew. z niezależnymi ciałami, posypanie głowy popiołem i bezwarunkowa kapitulacja albo nowa formuła. Trudno wydzielić fakty z dyplomatycznego przekazu. Zobaczycie sami całkiem niedługo. "

"Nie wdajemy się w dyskusje z konwentyklem!" JKM

"Teraz Prezes jedzie po nieróbstwie i knuciu Żółtka."
To teraz się okaże kto faktycznie jest tam agentem.
 
Do góry Bottom