KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

A

Antoni Wiech

Guest
Korwin rozjebał system, co za gość..

"Terrorystów, którzy zastrzelili rysowników "Charlie Hebdo" należy oczywiście powiesić, poćwiartować (być może w odwrotnej kolejności), a zwłoki, jak to robią Amerykanie, pogrzebać pod chlewem (muzułmanie panicznie boją się świń!).
Gdyby natomiast ci ludzie weszli do redakcji, i każdemu z rysowników przyłożyli po tuzinie rózeg na goły tyłek - a naczelnemu dwa tuziny - to bym przyklasnął. Świętości nie należy szargać - czy to Matka Boska, czy Mahomet! Jeśli były to karykatury Mahometa - a nie np. Abu-Bakra al-Baghdadi..."
[facebook Muchy]
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
JKM prosto z mostu:

Nagranie zostało najpierw opublikowane na oficjalnym kanale KNP, po chwili zdjęte, ale ktoś zdążył zrzucić.
Cóż, opis sytuacji zgodny z tym co podlinkował dataskin i Bosak. W świetle tego, podoba mi się ten ruch, postawienie sprawy jasno - albo będzie kompromis z obu stron, albo UPR bis i się żegnamy - wydaje się optymalnym posunięciem, szczególnie przy takim poparciu średnich i dolnych struktur. Jak się zjebało statut i zakładanie partii to nie można teraz liczyć na zbyt wiele.
 

Alu

Well-Known Member
4 633
9 686
XUMRhi.jpg


cjl3ny.jpg
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
JKM prosto z mostu:

Nagranie zostało najpierw opublikowane na oficjalnym kanale KNP, po chwili zdjęte, ale ktoś zdążył zrzucić.
Cóż, opis sytuacji zgodny z tym co podlinkował dataskin i Bosak. W świetle tego, podoba mi się ten ruch, postawienie sprawy jasno - albo będzie kompromis z obu stron, albo UPR bis i się żegnamy - wydaje się optymalnym posunięciem, szczególnie przy takim poparciu średnich i dolnych struktur. Jak się zjebało statut i zakładanie partii to nie można teraz liczyć na zbyt wiele.

Nie podoba mi się to co Korwin powiedział. On nie rozumie, że z tymi ludźmi nie da się współpracować. Albo się to przetnie teraz i raz na zawsze, albo dalej będą sabotaże. Blokowanie wejścia do partii nowym członkom to to samo co blokowanie wejścia do zawodów przez grupy interesów za pomocą licencji, czyli to z czym KNP chce walczyć! Jak ci ludzie mogą mówić, że są za wolnym rynkiem, jeśli na poziomie partyjnym stosują takie same mechanizmy zwalczania konkurencji jak władza i grupy interesów na rynku pracy??

Zastanawiam się dlaczego film zniknął z profilu. Może jednak zmienił zdanie i dzisiaj na konferencji z Wiplerem i Berkowiczem ogłoszą powstanie nowej partii.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Wilk to nawet specjalnie nie kryje kim jest, bez żenady kłamie i śmieszkuje sobie z różnymi "Agenckimi Tomaszami", co za menda. Ale czego się spodziewałem, w końcu jego baba grała w TVN-owskim programie, przypadeg? Nie sądzę.

Ma chłopak duże szanse w wielkiej polityce z taką osobowością, jak nie betoniarskie KNP, to w przyszłosci może Gowin? Albo "nowa fajna wolnorynkowa alternatywa" Migalskiego? Panie Wilk, marnuje się pan jako zwykły rozpierdalacz partii Korwina.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Tylko trochę się zdziwiłem w/s Agenckiego. Bystry skurczybyk, uzdolniony koleś, dobry radiowy głos, wpływa na ludzi. Werbowałbym ;) Dobra, żartuję. Nie wiem co się z nim teraz dzieje, ale nie ufam ludziom wielbiącym Glenna Becka, zwanego dalej chujem bladym. Agencki kolaboruje z KS. Dla mnie to wystarczy, by nie musieć czuć się jakoś szczególnie zaskoczonym.

BTW: Panie Januszu, gratulacje. Ładna. Kurde, mus ludziom chronić żony przed Królem, bo berło u niego, jak idzie się domyślić, zaiste sprawne i wszędobylskie :D
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Nie podoba mi się to co Korwin powiedział. On nie rozumie, że z tymi ludźmi nie da się współpracować. Albo się to przetnie teraz i raz na zawsze, albo dalej będą sabotaże. Blokowanie wejścia do partii nowym członkom to to samo co blokowanie wejścia do zawodów przez grupy interesów za pomocą licencji, czyli to z czym KNP chce walczyć! Jak ci ludzie mogą mówić, że są za wolnym rynkiem, jeśli na poziomie partyjnym stosują takie same mechanizmy zwalczania konkurencji jak władza i grupy interesów na rynku pracy??

To zależy jak ten kompromis ma wyglądać. Okręgów w wyborach do sejmu jest 41, ja bym zaproponował losową połowę pierwszych miejsc, do tego oczywiście zmiany statutowe, które ukrócą im władzę.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Beka i to niezła. Hasło wyborów do PE z tamtego roku nabiera innego znaczenia.
Janusz miał szansę i wykorzystał.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
Tutaj ciekawy cytat pochodzący od Dominiki:
Zastanawiające dlaczego w dobie kryzysu demograficznego, Nowa Prawica promuje właśnie te panie, które wybrały „męski zawód” i zamiast wypełniać misję przeznaczoną kobietom, wolą stawać się gorszymi mężczyznami. Jeśli jakaś młoda dziewczyna zobaczy pięknie ubrane, zadbane kobiety sukcesu, których docelowym miejscem pracy jest Sejm, tudzież sejmik, a może nawet Parlament Europejski, nie zamieni tego na nieprzespane noce z płaczącym dzieckiem, zmienianie pieluch, stanie całymi dniami nad zmywakiem, wygotowywanie butelek do mleka i robienie wielu, wielu innych rzeczy związanych z zajmowaniem się domem, nie wspominając już o rezygnacji z własnych potrzeb i ambicji. Co szefowie KNP zrobią, jeśli wszystkim paniom zamarzy się nagle robienie kariery w Nowej Prawicy, odejdzie ochota zostania gospodynią domową i pójdą one w ślady swoich koleżanek, nowoprawicowych feministek? Tak, feministek, bo w mojej definicji feministki to kobiety, które swoją karierę, polityczną, zawodową czy naukową przedkładają nad macierzyństwo. Na zamieszczonej fotografii, dostrzegam w zdecydowane większości właśnie takie kobiety.​
Polecam także cały wpis, który jest, w kontekście zaciążenia z Korwinem, bardzo ciekawy, hehe:
http://dominika-sibiga.blog.onet.pl/2014/09/15/feministki-z-knp/
 
Do góry Bottom