KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Antoni, to zupełnie dla mnie abstrakcyjne, że roztrząsamy tematy związane z życiem prywatnym JKM-a, tym bardziej, że szambo popuściło w nadziei, że zaszkodzi Korwie. Przyznam, że wali mnie z kim - albo z czym - sypia Mikke. Jedno jest pewne. Skoro jest tak sprawny, znaczy, że penis nie będzie w tym przypadku markerem miażdżycy.
 

tolep

five miles out
8 560
15 464
Jakim cudem Żółtek mógłby nie być "wieloletnim znajomym" Gowina, skoro obydwaj od dekad siedzieli w lokalnej krakowskiej polityce?

W ogóle cały ten artykuł jest z mchu i paproci.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Ej, ale tak, bo nie wiem do końca, serio pytam. O co chodzi, że Mucha ma dzieci nieślubne, czy chodzi o to, że zdradzał żonę (on ma żonę? I zdradzał? Serio, nie wiem) i do tego ma dzieci?
Spłodził je z kobietą, która potem zmarła, afaik. Jego obecną żoną jest inna kobieta (z którą wziął ślub w kościele katolickim). Zatem formalnie rzecz biorąc - wszystkie jego dzieci są "nieślubne".
Piszą o tym na wikipedii ;)

Plotka odnośnie dwojga dzieci, które miał spłodzić "niedawno" - jest jeszcze, oficjalnie - niepotwierdzona.
 
Ostatnia edycja:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Jakim cudem Żółtek mógłby nie być "wieloletnim znajomym" Gowina, skoro obydwaj od dekad siedzieli w lokalnej krakowskiej polityce?

W ogóle cały ten artykuł jest z mchu i paproci.
Ale Źółtek sam, swego czasu - popuszczał kontrolowane przecieki do mediów, że ma zamiar przejść do PRJG (przed ostatnim konwentem, kiedy wiedzieli już - co się szykuje).
 
A

Artur Nowak

Guest
Antoni, to zupełnie dla mnie abstrakcyjne, że roztrząsamy tematy związane z życiem prywatnym JKM-a, tym bardziej, że szambo popuściło w nadziei, że zaszkodzi Korwie. Przyznam, że wali mnie z kim - albo z czym - sypia Mikke. Jedno jest pewne. Skoro jest tak sprawny, znaczy, że penis nie będzie w tym przypadku markerem miażdżycy.

Gdyby to był mój ojciec to by mnie nie waliło to osobiście, że puszcza matkę kantem - ale w tej sytuacji oceniam ideologa (a tu okazał się konsekwentny) a nie ojca czy męża.

Więc raczej zdania o Korwinie nie mam innego przez ten incydent.

Nie każdy jest świeci przykładem w każdej dziedzinie życia.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Przykro mi, Silvio. Są lepsi.
Czekamy na plotki o słynnych Bunga-Bunga w Józefowie. ;) No i na plotki jak przygwałcił klika swoich asystentek w Brukseli, by bardziej przesiąknęły korwinizmem.

Stare pryki nie chcą dopuścić by Korwin założył nowa partie. Więc przejęli stery, lekko mu dowalili w gazecie żeby nie zdążył zebrać ew. poparcia przy ew. próbach złożenia nowej partii przed wyborami parlamentarnymi, a jednocześnie - wykorzystać sytuację żeby jednak obsadzić te górne strefy list swoimi ludźmi ;)
Założenie przez JKM nowej partii może spowodować, że ubekistan będzie musiał zrobić roszady wśród współpracowników i pozyskiwać nowych.

każdym razem z inną młodą kobietą, właściwie dziewczyną 20kilku letnią, oczywiście nie mam pojęcia córka, wnuczka,
Koleżanka wnuczki. Takie są najlepsze. ;)

Spoko, przed wyborami też pojawiali się tu kolesie, którzy pisali tylko o Korwinie i że się zawiedli i w ogóle. My to rozumiemy jak nikt inny, że pieniądz nie śmierdzi.
Być może już się zarejestrowali, czekają tylko na sygnał z centrali.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
Chodzą słuchy, że Janusz Korwin-Mikke jutro, najpóźniej do konca tygodna ma ogłosić powstanie nowej partii. Nawet jeśli to już jest raczej pozamiatane. Do wyborów i tak się nie poskładają w całość. No chyba, że stanie się jakiś cud, ale ja politycznie niewierzący jestem
Nie wiem skąd ten pesymizm. Na ile miesięcy przed wyborami powstała partia Palikota?
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 378
Zaraz zaraz... wszyscy tu bagatelizują pewną sprawę... skoro przysięgał ,żonie a teraz zdradza to łamie dobrowolnie zawartą umowę... to nie jest koszerne i tu nie chodzi czy to jest kwestia zdrady czy nie zapłacenia 800 zł za ośmiorniczki... moim zdaniem jeśli to prawda to ,krul stracił w moich oczach i to nie tylko ze względu na nie dotrzymywanie umowy (przypomnijmy jego mantrę "pacta sunt servanda" ) ,ale też z powodu wepchnięcia broni w ręce agentury...
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Nie wiem skąd ten pesymizm. Na ile miesięcy przed wyborami powstała partia Palikota?
Nie wiem, czy analogia udana. Palikot jest członkiem Układu, funkcjonuje w Układzie i w Układzie będzie funkcjonował. Zatem, potencjał kogoś takiego już na starcie jest znacznie większy, przynajmniej teoretycznie, bo ja sobie bardzo życzę, by Twój optymizm spłynął również na mnie.
 

Oreł

Well-Known Member
574
465
Pozostawię bez komentarza sugestie, że JKM powinien podporządkowywać swe życiowe decyzje, np. o tym, z kim mieć dzieci, strategii partii.

"Nawet jeśli to już jest raczej pozamiatane. Do wyborów i tak się nie poskładają w całość"

Niekoniecznie. JKM może przejąć istniejące obecnie struktury w zasadzie w całości. A nawet lepiej niż w całości, bo bez części szkodników (części, bo niektórzy aktywni rozpierdalacze na szczeblu lokalnym już deklarują publicznie jego bezwarunkowe poparcie).
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Jeśli to robisz na boku, a nie wiąże się z ową czynnością żadna umowa partnerska, to oszukujesz, a dodatkowo nie dajesz pokrzywdzonej osobie wyboru typu: odejść, by nie marnować życia/zostać, bo to nie problem.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 700
7 110
Co masz na myśli?
Ciupcianie na boku, czy zdradę polegającą na oszukiwaniu drugiej osoby?

Umowa zawierana podczas slubu koscielnego mowi, iz ciupcianie na boku = oszukiwanie drugiej osoby. Co do tego nie ma watpliwosci.

Gdyby JKM przynajmniej przeprosil zone, wyborcow (ktorzy beda miec teraz przejebane u duzej czesci ludzi wierzacych), poszedl do spowiedzi (skoro uwaza sie za Katolika...) i postanowil poprawe to moznaby o tym zapomniec (szczegolnie biorac pod uwage jego zaslugi na polu szerzenia wolnosci). Ale on robi sobie jaja przed reporterami. Zle to wyglada.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Oszalałeś? Ma się spowiadać przed ludziskami ze swojego życia prywatnego, które jakiś kurwysyn wyciągnął na światło dzienne? To jest sprawa między Korwą i jego żoną. Priorytety kurwa!!
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 700
7 110
Oszalałeś? Ma się spowiadać przed ludziskami ze swojego życia prywatnego, które jakiś kurwysyn wyciągnął na światło dzienne? To jest sprawa między Korwą i jego żoną. Priorytety kurwa!!

Ktos juz wyciagnal to wypadaloby to jakos normalnie skomentowac. Nie jest on osoba prywatna, tylko politykiem. Teraz wszystkie media beda cytowaly JKM-a: "Wszystkie moje dzieci sa niezlubne". Chujowo to sie przelozy na wybory. A tylko to jest w tym momencie wazne. Przez ta glupte wielu konserwatywnych wyborcow Korwina zaglosuje na kurwy z PiS-u albo agentow od Marusika.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Umowa zawierana podczas slubu koscielnego mowi, iz ciupcianie na boku = oszukiwanie drugiej osoby. Co do tego nie ma watpliwosci.
A skąd wiadomo, że żona nie wiedziała o tym, że ciupciał i że tych spraw nie ustalili pomiędzy sobą, wcześniej? Ślub kościelny, afaik - mówi o dochowaniu wierności i że nie opuści partnerki.

Gdyby JKM przynajmniej przeprosil zone, wyborcow (ktorzy beda miec teraz przejebane u duzej czesci ludzi wierzacych), poszedl do spowiedzi (skoro uwaza sie za Katolika...) i postanowil poprawe to moznaby o tym zapomniec (szczegolnie biorac pod uwage jego zaslugi na polu szerzenia wolnosci). Ale on robi sobie jaja przed reporterami. Zle to wyglada.
Ale czy Korwin kiedykolwiek oświadczył, że on to tylko ciupcia z jedną partnerką, że seks należy uprawiać tylko po małżeństwie i że on to nigdy by nie ciupciał na boku?

Z tego co pamiętam - to było wręcz przeciwnie. Oświadczenia o 200 kochankach, że nie mógł się przemóc do murzynki i że prawdziwa kobieta lubi prawdziwych mężczyzn, którzy ciupciają na boku.

Nie widzę więc oszustwa wyborców. I nie wiem, dlaczego wyborcy mieliby się tym - przejmować.
 
Do góry Bottom