KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Przykro mi, Silvio. Są lepsi.

silvio-berlusconi-tax-conviction.jpg
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
Czy ktoś pamięta wzór, według którego Korwin oblicza ile lat powinna mieć kobieta, z którą chce być mężczyzna? Bo może po prostu trzeba było zaktualizować ten wiek i stąd ten romans.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Parę słów komentarza.
Artykuł w Rzepie to oczywiście - zwykły, kontrolowany przeciek do mediów, który ma stabilizować sytuację i legitymizować działanie wywrotowców w oczach elektoratu. Zwykła sztuczka socjotechniczna. Bez związku z tym, co działo się w partii i jakie były prawdziwe powody scysji.

Chyba widać gołym okiem, że tłumaczenie ostatnich działań w mediach, w stylu: "zmieniliśmy prezesa, bo jakby wyszło na jaw że zaciążył dwie kobiety, to mogłoby mu to zaszkodzić podczas kampanii" przy jednoczesnym poparciu jego kandydatury na fotel prezydenta.. jest.. jakby to delikatnie ująć..

Stare pryki nie chcą dopuścić by Korwin założył nowa partie. Więc przejęli stery, lekko mu dowalili w gazecie żeby nie zdążył zebrać ew. poparcia przy ew. próbach złożenia nowej partii przed wyborami parlamentarnymi, a jednocześnie - wykorzystać sytuację żeby jednak obsadzić te górne strefy list swoimi ludźmi ;)

Ciekaw jestem, co teraz wymyśli Korwin.. Stare pryki pewnie mają więcej różnego rodzaju "haków" w zanadrzu. To co dziś wypłynęło, to taki "strzał ostrzegawczy"
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
To w końcu dwie czy jedna??
Jeszcze nie wiadomo.

Ale dołożę jedno z powiedzonek Korwina: "Prawdziwa baba chce mieć prawdziwego chłopa, który drew narąbie, węgiel przyniesie, chałupę naprawi - a, że sobie w wolnej chwili pociupcia na boku, to tylko powód do dumy: ma chłop ikrę!"

comment_itDrE9Twu1P1urZPQRKPNQjSHDVosHtB.jpg


No, trudno mu zarzucać brak konsekwencji :D
 
Ostatnia edycja:
A

Antoni Wiech

Guest
Stare pryki nie chcą dopuścić by Korwin założył nowa partie. Więc przejęli stery, lekko mu dowalili w gazecie żeby nie zdążył zebrać ew. poparcia przy ew. próbach złożenia nowej partii przed wyborami parlamentarnymi, a jednocześnie - wykorzystać sytuację żeby jednak obsadzić te górne strefy list swoimi ludźmi ;)

Ciekaw jestem, co teraz wymyśli Korwin.. Stare pryki pewnie mają więcej różnego rodzaju "haków" w zanadrzu. To co dziś wypłynęło, to taki "strzał ostrzegawczy"

Jeśli to ich hak to słaby, tak mi się wydaje. Nawet dla katoli w Polsce (a takich true to jest chyba naprawdę mało) to raczej zabawna sytuacja. Podejrzewam, że dla niektórych libów to może być nawet plus, że sobie lubi gościu pobzykać. To przecież odruch zdrowego faceta.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Ja widziałem dwa razy Korwina w warszawskim teatrze kwadrat w 2013, za każdym razem z inną młodą kobietą, właściwie dziewczyną 20kilku letnią, oczywiście nie mam pojęcia córka, wnuczka, siostrzenica czy znajoma. Ale coś w tym jest lubi towarzystwo młodszych pań.
 

tolep

five miles out
8 560
15 464
Ja tylko chciałbym zwrócić uwagę, że wedle Organizacji Monarchistów Polskich zdrada małżeńska jest zaliczana do zbrodni przeciwko honorowości, ten kto się jej dopuszcza- automatycznie traci honor, niezależnie od tego
czy zdrada wyjdzie na jaw czy nie.

No to nie ma już od 1983. (hint: OBI) :D
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Do Monarchistów Polskich należy też Marusik - tak swoją drogą.
Śmieszna organizacja, bo każda organizacja monarchistyczna powinna promować libertynizm królewski. Jest on częścią wielowiekowej tradycji monarchistycznej Europy. Oczywiście nikt tu nie mówi o robieniu tego z byle chłopką - wszystko musi być w rodzinie, a jak z chłopką to dyskretnie i to bardzo.
Więc nie uczta Krula manier i nie róbta z niego parobka!
 

tolep

five miles out
8 560
15 464
Nonsens. Prawdziwym atrybutem konserwatmu jest hipokryzja, czyli "hołd składany cnocie przez występek".
 
Do góry Bottom