1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Temat na forum 'Kolibry' rozpoczęty przez tosiabunio, 10 Lipiec 2014.

 1. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 554
  Polubienia:
  4 341
  Wydaje mi się ,że sam Korwin nie chce zaogniać... zauważ ,że przy niedawnych wojnach też to bagatelizował i w zasadzie ,trza było się go dopytywać...
   
 2. dataskin

  dataskin Secesyjny Panarchista

  Posty:
  2 055
  Polubienia:
  5 825
  Nie ma, w statucie jest zapis mówiący o tym, że RG (na własny wniosek) może zmienić prezesa. Wcześniej ten zapis miał chronić Korwina przed przewrotem wewnątrz partii ze strony ew. rozłamowców, jak w WiP czy UPR (gdyby "zwykli" członkowie obalili go na konwencie/konwentyklu). Teraz został wykorzystany przez betonowych rozłamowców do usunięcia samego Korwina, bo nie podobały im się ustalenia ostatniego konwentu, czyli m.in. zmiany na stanowiskach wiceprezesów i tzw. "wipleryzacja", czyli obejmowanie co ważniejszych stanowisk w partii przez młodsze pokolenie.
  Na chwilę obecną wygląda to tak, że jeden z nich wysunął wniosek, a reszta reprezentantów betonu - klepnęła. Nie mogli cofnąć decyzji związanych z wiceprezesurą Wiplera z ostatniego konwentu, to zaatakowali od tyłu i zmienili samego prezesa :>
   
  Ostatnia edycja: 5 Styczeń 2015
 3. Gie

  Gie Libnetarianin

  Posty:
  220
  Polubienia:
  413
  "Teraz doskonale widać, jaki jest najprostszy sposób, by obalić system: Korwin zapisuje się do Platformy, partia pada, Korwin idzie do PiS, partia pada... I tak do skutku." :D
  A tak na serio, to ręce opadają. Była szansa na reprezentację w sejmie i być może przepchnięcie czegoś dobrego, a wygląda na to, że wyszło jak zawsze.
   
 4. Imperator

  Imperator Generalissimus

  Posty:
  1 553
  Polubienia:
  3 275
  Może abdykuje bo chce zwalić winę w razie klęski na Marusika?
  Nazwisko Korwin-Mikkego zostaje w nazwie, zobaczymy co przyniesie przyszłość.

  Jednak wolałbym, jednak żeby Korwin był Prezesem, ewentualnie Przywódcą Honorowym czy coś w ten deseń.
   
 5. Volvek

  Volvek Well-Known Member

  Posty:
  758
  Polubienia:
  1 670
  Szkoda mi Korwina, tak po ludzku. 30 lat walki o lepszy kraj i rok w rok dostaje ciosy z każdej strony i ma do czynienia z kurestwem na każdym zakręcie. I jakoś dalej prze do przodu i próbuje, chociaż to jak walka z wiatrakami. Mimo swoich dziwactw i wad, ten facet zasługuje na ogromny szacunek.
   
  luke27, inho, fds oraz 9 uzytkowników lubi to.
 6. aluzci

  aluzci Well-Known Member

  Posty:
  3 922
  Polubienia:
  6 988
  Ciężko słuchać jak ten Marusik pierdoli, że wyręczają Korwina bo ma dużo pracy i potrzebuje czasu dla rodziny.
   
 7. dataskin

  dataskin Secesyjny Panarchista

  Posty:
  2 055
  Polubienia:
  5 825
  Wybory prezydenckie to występy jednej osoby, więc Korwin jeszcze może coś z tego wycisnąć. Zobaczymy, jak to rozegrają z Wiplerem i młodymi i jaki będą mieli plan.
   
 8. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 589
  Polubienia:
  7 038
  Stonoga pisze, że ktoś z otoczenia Korwina przyszedł do niego z propozycją przewrotu w KNP.

  Zbigniew Stonoga
  1 godz. ·
  Kochani Polacy.
  Przed kilkoma laty miałem marzenie aby mój film Sejmowe Więzienie i wielki dramat jaki przeżyłem obejrzała jak największa ilość osób.
  Było to marzenie pokazania wielu ludziom, co można zrobić z Człowiekiem w demokratycznym państwie prawa.
  Chciałem aby moja historia była przestrogą dla tych wszystkich, którym się wydaje, że administracja państwowa RP jest przyzwoita.
  Później jak idiota pozwoliłem wkręcić się w bieżącą politykę spotykając się z Panem Wiplerem i pozwalając się zaprosić na Marsz Niepodległości.Oczywiście był to wielki zaszczyt dla mnie ale również pozwolenie na zawłaszczenie mojej popularności społecznościowej.
  Później wyprowadzałem rożne wnioski na podstawie osobistych rozmów z Panem Wiplerem i JKM a także ludźmi prawicy.
  Jakiś czas temu najbliższy współpracownik JKM przybył do mojego biura i zaproponował przewrót w KNP.
  Z tą wiadomością natychmiast udałem się do Pana Janusza-Korwin Mikkego i na spotkaniu w obecności syna Jacka,Przemka Wiplera poinformowałem ich o tym zdarzeniu.Dwa dni później P.Wipler opublikował moje zdjęcie z Grodzkim.
  Po "chwili" pojawił się kandydat na prezydenta w osobie Pana Kowalskiego.Kilka minut po obwieszczeniu tego komunikatu zrezygnowałem zgodnie z zapowiedzią ze swego kandydowania, a Pan Kowalski w niewybrednym tekście wygłosił, co o mnie myśli.Później jeszcze jakiś profesorek od ojca Rydzyka przyrównał mnie do konfidenta stanu wojennego.
  Wreszcie stałem się złem wypromowanym przez Piotra Tymochowicza oraz bliżej nieokreślonym agentem nieokreślonych służb specjalnych.
  Przejechałem kawał Polski by się z Państwem spotkać i poznać.
  Zobaczyłem jak wielka jest potrzeba na zmiany polityczne w Polsce ale już po kilku tygodniach gdy okazało się, że bez trudu mogę założyć partię polityczną cieszącą się szerokim poparciem społecznym stałem się wrogiem narodowym ludzi, którzy początkowo mnie popierali.
  Uważam, że na polskiej scenie politycznej nie ma jeszcze ludzi gotowych na kompromis w imię dekomunizacji naszego życia publicznego.
  Ogłaszam przeto, że zaprzestaję jakiejkolwiek działalności politycznej w Polsce, nie startuję w wyborach prezydenckich i w najbliższy czwartek cofnę wniosek o rejestrację partii.
  Macie rację pisząc,że należy podchodzić do mnie z rezerwą bo jaki byłby ze mnie polityk skoro owa polityka sprowadzała by się do złamania słowa danego mojej Żonie po tym jak wytrwała w swej niedoli gdy mną poniewierano przewożąc z więzienia do więzienia.
  Przyrzekłem Jej,że już nigdy nie zbliżę się do polityki , która zabrała nam lata młodości, zamordowała moją matkę i po części mnie samego.
  Mam nadzieję, że uczciwi moralnie ludzie zrozumieją to co piszę.
  Wszystkim Państwu, którzy wspierali mnie w dążeniu do realizacji celów politycznych serdecznie dziękuję.
  Było dla mnie zaszczytem poznanie Was podczas naszych spotkań.
  Zostaję pomiędzy Wami z tym, co kocham, a bardzo kocham ludzi i mimo, że czasami boli, zawsze chcę ich wspierać i im pomagać-na tym znam się najlepiej od urodzenia.

  Zawsze i wszędzie będę wspierał Polaków i Polskę.
   
 9. Norden

  Norden Well-Known Member

  Posty:
  718
  Polubienia:
  833
  Nie wiem w czym problem w wyborze nowego prezesa (nie znam i nie bronię, nazwiska nie kojarzę) dlatego proszę o zamieszczanie informacji o tej osobie.
   
 10. mikioli

  mikioli Well-Known Member

  Posty:
  2 554
  Polubienia:
  4 341
  Nie problem w wyborze nowego prezesa tylko odwołaniu starego. Marusik to jeden z betoniarzy,a przynajmniej ich przedstawiciel (może kukła). Mnie wkurwa to ,że jakby chcieli dobra KaNaPy to zrobili by tak ,że beton dostaje połowę biorących miejsc , nowi połowę i ,żremy się wewnątrz dopiero po wyborach parlamentarnych... ,a takto niestety przyłączam się do głosów mówiących ,że to koniec...
   
 11. Morwin Kike

  Morwin Kike Member

  Posty:
  38
  Polubienia:
  102
  Trzeba przyznać że agentura mistrzowsko rozmontowała prawicę przed wyborami. Podział w partii na beton ( Wilk- Żółtek) i ludzi którzy chcą coś ugrać ( Wipler-Berkowicz), Korwin wyjebany z fotela prezesa, Stonoga też parę procent głosów może zabrać z tą swoją nową partią. Chyba miał racje Zybertowicz, gdy zapytany dlaczego prawica w Polsce przegrywa odpowiedział " bo jesteśmy bandą nieudaczników".
  Swoją drogą ciężko się robi na sercu patrząc na Korwina na tym filmie z Marusikiem. Korwin wygląda na przybitego, a i sam film jest już chyba ilustracją gwożdzia do trumny KNP na obecną chwilę.
   
  Denis, Mateusz i tomislav lubią to.
 12. dataskin

  dataskin Secesyjny Panarchista

  Posty:
  2 055
  Polubienia:
  5 825
  Podobno w Środę Wipler i Korwin mają wydać jakieś oświadczenie w sprawie dzisiejszych machinacji. Zobaczymy, co szykują.
   
 13. Jaranek

  Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

  Posty:
  2 252
  Polubienia:
  7 590
  Ja jednak jestem stary i głupi. Żyjąc w tej jebanej bananowej republice od czterdziestu lat mimo wszystko myślałem, że tym razem coś w tym bagnie drgnęło, że nareszcie powstała jakaś realna siła która będzie w stanie coś zmienić. Porządni goście, ideowcy którzy poszli do polityki bo chcą liberalizmu - tak o nich myślałem - uwierzycie:D :D:D ?? Powinienen za to jebnąć baranka o ścianę. Jak dostali te 7% do UE to moja żona od razu powiedziała, że teraz pozabijają się o stołki. Zrugałem dziewczynę, że na polityce się nie zna nawet wykład zrobiłem jak ostatni naiwny debil, że te nasze pasożyty są inne niż reszta, że to takie dobre, pożyteczne pasożyty, właściwie wcale nie pasożyty. Kurwa, ostatni raz się dałem nabrać. Ostatni raz poszedłem na jebane wybory, ostatni raz uwierzyłem tym sprzedajnym kurwom. Jak mnie którykolwiek z tej politycznej bandy kurew i złodziei zapyta o drogę to wskażę przeciwną, jak poprosi o wodę to dam kwasu a jak spotkam po nocy samego to zabiję.
   
 14. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 944
  Polubienia:
  19 748
  Ja to zdarzenie postrzegam jako walkę wewnątrz KNP pomiędzy dwoma razwiedkami. Każda z tych watach chce przejąć KNP i wykorzystać go do swych celów. Nie wiem czy wiecie, ale na Śląsku KNP zasilają dawni rozłamowcy UPR, ci co dawno temu wykonywali polecenie ekipy Wałęsy... Czyli wojskowe smutne ryje, a właściwie ich przydupasy. Wipler jest tylko pośrednio wykorzystywany jako pionek w rozgrywce. Akurat mnie wybór Marusika na prezesa KNP się podoba. JKM dalej będzie frontmanem, ale wszystkie 100nogi tego świata nie będą mogły go wykorzystać, a walka w szeregach KNP przeniesie się na dół, co może poskutkować wyizolowaniem razwiedki.
   
  Denis lubi to.
 15. dataskin

  dataskin Secesyjny Panarchista

  Posty:
  2 055
  Polubienia:
  5 825
  A mnie się raczej nie podoba.. Trochę dziwnym jest, że po wysiudaniu Korwina z prezesury - Stonoga nagle, "magicznie" wycofał się z polityki (i z pomysłu tworzenia własnej partii).
  Jeszcze dzień-dwa temu się odgrażał i nawoływał do wysyłania kwestionariuszy członkowskich.. Prezentował "program" swojej partii..

  Tak jakby otrzymał przykaz - "koniec operacji. Zadanie wykonane"
   
  Ostatnia edycja: 6 Styczeń 2015
  Denis i tomislav lubią to.
 16. tomahawk

  tomahawk Well-Known Member

  Posty:
  741
  Polubienia:
  1 258
  Wpis Korwina z facebooka:
  Nikt nie jest dobrym sędzią we własnej sprawie. Skoro Konwentykl uznał, że jestem już zbyt przeciążony obowiązkami euro-posła, sprawami rodzinnymi, publicystyką i obowiązkami prezesa KNP - i chce spróbować innych rozwiązań, wystawiając mnie do wyborów prezydenckich - to może ma rację.
  Dziękuję za słowa poparcia i za realistyczną ocenę sytuacji. Wszystkich, którzy chcą mnie popierać, proszę (by ich poparcie się nie zmarnowało i nie zginęło w tym natłoku) o wysłanie maila tu:
  kontaktjkm@gmail.com
  Korwin liczy szable - co może sugerować, że chce założyć nową partię.
   
 17. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 944
  Polubienia:
  19 748
  Jeśli to okaże się prawdą znaczy to, że razwiedka wojskowa uznała, iż jest w stanie umieścić swych przydupasów na listach KNP w wyborach parlamentarnych i podział wpływów wśród bezpieczniackich watah został dokonany.
   
 18. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 589
  Polubienia:
  7 038
  Korwinowi się nie podoba, więc mnie też się nie podoba

   
 19. tomislav

  tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

  Posty:
  4 782
  Polubienia:
  11 827
  Następny do kolekcji. Dlaczego każdy współpracujący z mediami typu Kontestacja, zawsze podobnie nawija? (Oj Korwin, naiwny człowieku).
  Agencki, doborowe masz towarzystwo komentatorskie, sam Wilk dolewa oliwy.
  Agencki Tomasz
  43 min ·
  Wymyślamy nazwę dla nowej partii JKM ?
  Tylko poważne propozycje.
  [Wiem, wiem, wiem. Nic takiego nie ma miejsca. Ale pobawić się zawsze można.]

  ps: Banda śmieszkuje, że aż miło. Razem z Wilkiem i niziołkiem z KS, bo to podnosi rangę.
   
  Ostatnia edycja: 6 Styczeń 2015
  Piter1489, Denis i Sputnik lubią to.
 20. aluzci

  aluzci Well-Known Member

  Posty:
  3 922
  Polubienia:
  6 988
  Heh ciekawe czy Wilk się kumpluje z redaktorami Kontestacji czy tam przypadkiem trafił? :D A swoją drogą ciekawy nick "Agencki Tomasz", jak to mówią najciemniej jest pod latarnią ;)
   
  Denis i Mad.lock lubią to.

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.