KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Odbiegając już od wszystkiego jak to wpłynie na cokolwiek, ale jak to jest, że w swojej partii Korwin nie stworzył takiego systemu monarchistyczno-dyktatorskiego, że można go zmienić? WTF? Ja jakbym tworzył partię wodzowską (taa, wiem "jak umiesz to zrób!" :D) to bym za chuja nie dał opcji wyjebania mnie ze stanowiska. I porównajcie te opcję z partią Kaczyńskiego. On, mimo dużo trudniejszych sytuacji, ataków itp. zdołał pozostać na stanowisku. Nie żebym go lubił, ale taktyk chyba z niego lepszy. No, chyba, że Korwinowi ta zmiana pasuje...

Nie ma. Korwin-zamordysta nie ma nawet wpływu na bezpośredni wybór prezesów w poszczególnych regionach, bo wierzy w autonomię. :D
Może co najwyżej "rekomendować" kogoś na takie stanowisko, albo - nie. Kandydata i tak obierają lokalni członkowie.

p.s.

comment_FBLh2zaPN8iF6tch9QLo52StJuEO45Oj,w400.jpg
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Odbiegając już od wszystkiego jak to wpłynie na cokolwiek, ale jak to jest, że w swojej partii Korwin nie stworzył takiego systemu monarchistyczno-dyktatorskiego, że można go zmienić? WTF? Ja jakbym tworzył partię wodzowską (taa, wiem "jak umiesz to zrób!" :D) to bym za chuja nie dał opcji wyjebania mnie ze stanowiska. I porównajcie te opcję z partią Kaczyńskiego. On, mimo dużo trudniejszych sytuacji, ataków itp. zdołał pozostać na stanowisku. Nie żebym go lubił, ale taktyk chyba z niego lepszy. No, chyba, że Korwinowi ta zmiana pasuje...
Nie wiem czy jakieś tam śmieszne ustawy nie określają ,że "legalna" partia ma mieć charakter demokratyczny itd... nie mówimy o poglądach ,a o wewnętrznych stosunkach w partii.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Nie ma. Korwin-zamordysta nie ma nawet wpływu na bezpośredni wybór prezesów w poszczególnych regionach, bo wierzy w autonomię. :D
Może co najwyżej "rekomendować" kogoś na takie stanowisko, albo - nie. Kandydata i tak obierają lokalni członkowie.

comment_FBLh2zaPN8iF6tch9QLo52StJuEO45Oj,w400.jpg
Nie no ... teraz to należy się Tomczykiewiczowi edit: (Tomkiewicz naturalnie sry :p) pomnik z marmuru za konsekwentne walenie w Wilka.
 
Ostatnia edycja:

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Chciałbym, żeby Korwin wyszedł z KNP i założył nowa partię zostawiając na lodzie Wilków, Żółtków i resztę betonu. Tylko jak zrobić, żeby te szkodniki nie miały wstępu do nowej partii krula?
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Z wypowiedzi Wilka jednak przebija strach - pewnie zdaje sobie sprawę, że bez Korwina nie istnieją.
 
Ostatnia edycja:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
A

Antoni Wiech

Guest
Nie mogę słuchać tego chłopka i jego usilnych prób filozofowania.
No i estetycznie... Korwin to miał przynajmniej burżujski styl, a tu kurwa przemówienie z chaty drwala.

To prawda, nie znam człowieka, ale styl ma odpychający.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
"Konwentykl:
1. Andrzej Paciej
2. Jacek Boroń
3. Jacek Urbaniak
4. Janusz Korwin-Mikke
5. Janusz Żurek
6. Jarosław Szatan
7. Jerzy Liber
8. Jerzy Szalacinski
9. Krzysztof Pawlak kpawlak@asme.pl
10. Maciej Sierant
11. Michał Biegała
12. Michał Marusik
13. Robert Maurer
14. Stanisław Żółtek
15. Stefan Kramarski
16. Tomasz Skóra
17. Zbigniew Jarząbek
18. Roman Łambucki

Same znane twarze, co nie?"

Tyle odnośnie komentarza n.t. tego, kto głosował za odwołaniem Korwy ;)
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Swoją drogą - odwieczna beka z (ex)Gowinowców.

comment_bvByj5rtUfywUHmPCgmcQmgxs3i8KlKh,w400.jpg


dawno? przecież Migalski jeszcze pół roku temu był, rzekomo - w takiej partii

No chyba że nie była wolnorynkowa, a te reklamówki Gowina, Kowala i samego Migalskiego, w których mówili "że chcą tego samego co Korwin" były picem na wodę
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Ale zmienili prezesa i nie ma żadnych wątpliwości, odwołań, apelacji, dwóch prezesów i tego co zwykle?
 
Do góry Bottom