KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Fajnie... Ale KNP rozpierdoliły Marusiki i goście będący już za czasów UPR w większości, a nie żadne Jagiełły. Zresztą Jagiełło szybko spierdolił.
UPR też rozpierdoliły konserwy - czasami zasłużone, ale jednak konserwy i najczęściej największe imbecyle. Przecież takiego Witczaka to widziałem już w latach dziewięćdziesiątych.
Wina Korwina że nie zapewnił sobie dozgonnej władzy.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Co będzie samobójstwem. Już widzę jak przyciągnie nowy elektorat. Wiadomo że kto z nim był od zawsze ten raczej pozostanie ale nie widzę żeby przygarną nowych "nieświadomych" wyborców. Już widzę jak w mediach będzie walone - że to już któraś partia z kolei, itp. i że nie warto marnować głosu bo i tak znając przeszłość - pewnie się rozjebie.

No a oni będą mogli kontrować, że to stary beton rozwalał partię i uniemożliwiał sterowność, a teraz będzie nowe otwarcie i zupełnie nowa jakość ;)
Ja tu widzę dużą szansę dla Korwina, jak ją wykorzystają - to już inna sprawa.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Wina Korwina że nie zapewnił sobie dozgonnej władzy.
Dozgonnej i silnej władzy. Korwin często umiał pokazać pazurki, ale zawsze z czasem luzował i to mieliście szansę widzieć i w KNP.
Korwin z Wiplerem mają olbrzymią szansę na odświeżenie wizerunku partii, stonowanie nieco "szokującego wizerunku (konserwatyzm, etc). Przy tym - nie oszukujmy się. Armia kuców i tak jest przyspawana do FB i zagłosuje jak trzeba, informując znajomych o ew. zmianach ;)
Pytanie jest jednak otwarcie - czy i w tym wypadku nie będzie rewolucji i napływu odpadów genetycznych do partii. Być może Wipler będzie mądrzejszy od Korwina.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Hahaha, nowa partia xD
Ale właśnie, przecież te Marusiki i Żółtki razem z Korwinem opuściły UPR. Teraz on ich zostawi i pojawi sie kolejny beton? Tragedia.
Wydaje mi się, że wtedy sytuacja była trochę bardziej skomplikowana, pamiętam że była jakaś "UPR Żółtka" dopóki sąd nie stwierdził, że jest nielegalna czy coś. Niby był po stronie Korwina ale możliwe, że tak naprawdę grał pod siebie.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 142
A jak to się ma zakładu, którego kasę trzymam? Bo chyba szala przechyliła się na jedną stronę mocno.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
I znowu pewnie gadka uaktywniona i nagonka na Korwina. Zobaczycie... Jak z UPR odchodził to też na początku byli w miarę grzeczni i nawet wspólne parady, a potem przypierdalanie o byle co.
Jak w KNP zostaną Wilki i Marusiki to będzie podobny scenariusz i będą tylko wywlekać podpisanie lojalki i tym podobne.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
UPR, Platforma JKM, Wolność i Praworządność, KNP, ile tego było? Zawsze ten sam scenariusz, Korwin traci kontrolę nad partią i w końcu idzie zakładać następną, tym razem już naprawdę taką co przejmie władzę.

Trzeba sobie to powiedzieć jasno, Korwin w tym kraju już niczego więcej nie zrobi.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Komentarze kuców na facebooku przerażają. Ja tylko czekam, aż wiceprezesem KNP zostanie Balcerowicz. Kurwa, w tym kraju każda wolnościowa inicjatywa jest z góry skazana na rozjebanie przez służby. Trzeba wziąć przykład z GAZDY i w pojedynkę walczyć z systemem.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Ciekawi mnie stosunek głosów.

To nie członkowie głosowali, a rada główna. Członkowie wypchali Wiplera, Berkowicza i Banasikową do RG (kasując Żółtka i Wilka) na ostatnim konwencie.
Beton w RG poczuł się zagrożony kierunkiem rozwoju wydarzeń i wykorzystał zapis w statucie d.t. możliwości zmiany prezesa partii przez RG :>

Na ostatnim konwentyklu beton zdołał dokoptować m.in. Pawlaka i 2 innych, dodatkowych osobników, afair, do RG.. Zastanawiałem się - po co.. No to mamy odpowiedź. Przewrót był wcześniej zaplanowany
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Trzeba sobie to powiedzieć jasno, Korwin w tym kraju już niczego więcej nie zrobi.
Ja już byłem tego pewny po pierwszych przegranych wyborach prezydenckich i wygranej Kwaśniewskiego.
Natomiast zawsze i tak podświadomie życzyłem Korwinowi jak najlepiej. Ile porażek można znieść? Chociaż Korwin i tak bardziej odwala robotę edukacyjną i jest takim fajnym etapem przejściowym. Lepszy taki Korwin niż fascynacja Napieralskim u niektórych Marcelów.
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Z drugiej strony, Korwin popierający wystawienie Ziemkiewicza na prezydenta to taka sama porażka, jak Korwin != krul.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Pawlak to ten koleś co blokuje filmy na Youtube? Czemu mam wrażenie, że to wszystko agenci Żółtka. On pociąga za sznurki a inni robią za niego brudną robotę (Wilk, Pawlak itd).
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Pawlak to ten koleś co blokuje filmy na Youtube? Czemu mam wrażenie, że to wszystko agenci Żółtka. On pociąga za sznurki a inni robią za niego brudną robotę (Wilk, Pawlak itd).

Tak. Marusik, Żółtek, Wilk, Najzer, Pawlak (i pewnie jeszcze paru(nastu) innych).. -> jedna betonowa szajka, która opanowała zarząd partii i trzyma sztamę oraz (realnie) dzierży stery KNP, z "tylnego siedzenia".
 
A

Antoni Wiech

Guest
Odbiegając już od wszystkiego jak to wpłynie na cokolwiek, ale jak to jest, że w swojej partii Korwin nie stworzył takiego systemu monarchistyczno-dyktatorskiego, że można go zmienić? WTF? Ja jakbym tworzył partię wodzowską (taa, wiem "jak umiesz to zrób!" :D) to bym za chuja nie dał opcji wyjebania mnie ze stanowiska. I porównajcie te opcję z partią Kaczyńskiego. On, mimo dużo trudniejszych sytuacji, ataków itp. zdołał pozostać na stanowisku. Nie żebym go lubił, ale taktyk chyba z niego lepszy. No, chyba, że Korwinowi ta zmiana pasuje...
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
KNP nigdy nie było partią wodzowską. Nie wierz we wszystko napisane w Fakcie czy Gazecie Wyborczej. To oczywiście ma związek z tym bezmyślnym porównywaniem KNP do PiSu i Korwina do Kaczora.
 

Oreł

Well-Known Member
574
464
Jest to pewna szansa. Kadry decydują o wszystkim, a przy kampanii samorządowej napatrzyłem się ad nauseam na nieudolność betonu. Jeżeli nastąpi podział i najwięksi kretyni zostaną z Marusikiem, a Korwin uwolni się od tego obciążenia, może to jeszcze wyjść na dobre.
 
Do góry Bottom