KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
11068415_1054813127867725_6365897886869673925_n.jpg


Ponoć akcja KORWiNistów

Zmienił się właściciel TVN i nagle "trochę" się odkorkowało..
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
comment_pe4CXJR5zcb906GHGmBiZbnup558P4dn,w400.jpg



Wydawało mi się, że Wipler coś podkoloryzował i ściemnia, a tu się okazuje, że jednak - nie..

"Jeden z mieszkańców Łodzi jeździ sobie tramwajem po bułki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że to jego prywatny tramwaj. Tomasz Adamkiewicz go odnowił, skończył kurs motorniczego i dostał zgodę na korzystanie z miejskich torów. Swój pojazd znalazł na łódzkich działkach. Pan Tomasz Adamkiewicz o swój tramwaj dba codziennie. Spędzają ze sobą wiele czasu. Wagon z lat 20. był kiedyś marniejącą altanką na jednej z łódzkich działek. Po 12 latach remontu zabytek powrócił na tory.
- Zawsze chciałem mieć własny pociąg. A mam własny tramwaj - przyznaje mężczyzna.
Tym tramwajem wozi łodzian, ale czasami też ich szokuje. Ludzie dziwią się, dlaczego tramwaj nie jest pełen, dlaczego nie zatrzymuje się na przystankach.
- Niektórzy nie wiedzą, chcą wsiąść, pchają się do wagonu - opowiada ze śmiechem właściciel.
Umowa z MPK pozawala Adamkiewiczowi też wozić wycieczki. Urządzał już w nim także kino czy wieczory panieńskie."


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kr...ajem-po-bulki-calkowicie-legalnie,360651.html
http://www.tvp.info/12675387/po-lodzi-jezdzi-prywatny-tramwaj
http://lodz.naszemiasto.pl/tag/prywatny-tramwaj-lodz.html
 
Ostatnia edycja:

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
W ogóle jakich zajebistych sympatyków ma KORWiN to bania mała. Większość z nich spokojnie mogłaby znaleźć się w temacie Spoko ludzie. Sami ciekawi, przedsiębiorczy, świadomi, ogarnięci Polacy. A teraz zestawmy ich z ryjami sympatyków PO albo PiS plus przedstawicielami tychże ugrupowań. Same cwaniackie mordy.
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
To tam jest chuj, zobaczycie co się zacznie dziać latem. Kukiz już podobno ogłosił, że będzie robił formację do wyborów parlamentarnych, może i Balcerowicz, Stonoga...
 

Att

Manarchista
286
495
Tylko dlaczego nie rejestrują Janusza? Przecież tak czy siak w końcu będą musieli to zrobić. Chodzi o to, żeby po prostu gdzie się da uprzykrzać Mu życie?
Bo jeśli mieliby nie dopuścić do rejestracji, to byłby to chyba najlepszy sposób na zachęcenie do Dnia Sznura. Jeśliby do tego doszło, to zacząłbym wierzyć, że za wzrostem poparcia społecznego dla Korwina stoi jakaś olbrzymia siła, wszystko jest dokładnie wyreżyserowane i Korwin ma za jakiś czas przejąć władzę...
 
T

Tralalala

Guest
Nagranie z tematu o japach, zwróciliście uwagę na:
"ja wogle jestem anarchistą"? Rozumiem jako zagranie na ból dupy u państwowców.


Edytka: przesunąłem o kilka s bo pojebałem.
 
648
1 208
Patyczki higieniczne to nie jest zalecany sposób czyszczenia uszu. W aptece można jednak dostać preparaty do tego przeznaczone, a jak i to nie pomoże, to warto udać się do laryngologa.
 

Xsenon

New Member
8
3
To tam jest chuj, zobaczycie co się zacznie dziać latem. Kukiz już podobno ogłosił, że będzie robił formację do wyborów parlamentarnych, może i Balcerowicz, Stonoga...

A Konrad Daniel aka PodziemnaTV? Słyszeliście o nim?
Chce, aby kandydaci antysystemowi zrzekli się na mecie wyścigu o fotel prezydenta ze startu na rzecz jednego z nich (najpewniej Korwę, bo gdzie Kowalski czy Kukiz do niego?).
Mało tego - chce tworzyć i wręcz jest święcie przekonany, że WSZYSCY (czytaj, korwiniści, narodowcy, Kukiz, Braun, kanapowcy i inni) powinni poprzeć jego inicjatywę jednej wspólnej listy wyborczej, bo jak on to mówi w filmikach "tylko w ten sposób ominiemy ten patologiczny system", i do tego dodał w mailu "Polska jest ważniejsza niż ich partie". No jestem ciekaw, z jaką reakcją spotka się on w sztabie narodowców, którzy gotowi są zrobić rewoltę w każdej chwili; korwinowców, którzy założyli nową partię właśnie w tym celu; albo kanapowców czy libertarian, choć sam Braun miał poprzeć taki pomysł.
 
Do góry Bottom