KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
1491772_439058536258467_1476078138739872248_n.jpg
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Gdyby Korwin zrezygnował jednak na starość z polityki, zawsze może sobie dorobiać jako trener PUA (uwodzenia). W przeciwieństwie do niewiarygodnych wręcz przypałów działających w tej branży w Polsce (Adept, Fenix, O'rety, Volant i cała gama pomniejszych), on naprawdę ma charyzmę i tę specyficzną męskość, do której większość dup w naturalny sposób lgnie, a przy tym jest oczytany oraz inteligentny ;)
Nie przesadzajmy z tą większością. Nie wiadomo ile koszów dostał, a że podrywał całe życie to ma sporo na liczniku. Ja tam mu nie żałuje i nie zazdroszczę, bo z tego co widzę, zdobycze Janusza raczej nie w moim typie :)
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Tymczasem Rafał Otoka-Frąckiewicz znany jako minimal / Pitu Pitu, kiedyś asystent posłanki Pawłowicz, niedawno zrezygnował z szefowania Uważam Rze Historia i już wiadomo oficjalnie gdzie robi.

 

Kenji

Member
45
104
Kandydat Nowej Prawicy na prezydenta mówił też o nowej partii Janusza Korwin-Mikkego: - On nie jest u siebie, tylko w najnowszym projekcie politycznym Przemysława Wiplera. Trochę się dziwię, że Korwin-Mikke postanowił być maskotą Wiplera. - Paweł Kukiz czy Magdalena Ogórek? - pytał Jan Wróbel. - Milcząca piękność nie przedstawiła jeszcze swojego programu, więc stawiałbym na Kukiza - stwierdził Wilk. Gość Poranka TOK FM dodał jeszcze, że jako prezydent nie poparłby refundacji in vitro.

video:
http://www.tokfm.pl/Tokfm/10,115170...j_Prawicy__Kowin_Mikke_maskotka_Wiplera_.html
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
O kurwa ozjasz...
Treść posta mało istotna, ale do czego można się posunąć chcąc obrócić zdjęcie :eek:
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Tomasz Agencki to zalajkował.
http://www.mpolska24.pl/post/6825/szesc-sposobow-na-ktore-starzy-wychujali-mlodych
fragment:
Zatem co? Namawia młodych do krwawej rozpierdówy, czy też masowego wypowiedzenia posłuszeństwa i przejścia do Szarej Strefy (bo tylko to może zaburzyć post-okrągłostołową rzeczywistość - NIC INNEGO), albo jest to kolejny łajdak, mający na celu dyskredytację działań Mikke.

ps: BTW, wiesz co se możesz Agencki zrobić z tym swoim filmem, "kontestatorze"?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Aaaa ... :) Dzięki. No to jeszcze nic w sumie nie wiadomo. I have to see it to believe it. Poza tym, forma mojej wypowiedzi to czyste spekulacje. Jak się okaże, że się myliłem, otwarcie tu napiszę. Póki co, nikomu nie wierzę, zwłaszcza komuś, kto kolaboruje z KS w sprawie Krula. Słuchałem przez ostatnie lata KS i wydaje mi się, że wiem co mówię.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
http://swiat.newsweek.pl/janusz-kor...yka-chce-oslabic-rosje,artykuly,359188,1.html


Gdy sprawdzałem ostatnio, wyniki sondy wyglądały tak:

Czy zgadzasz się z tezami Janusza Korwin - Mikkego dotyczącymi Ukrainy?
Tak - 55,92%

Nie - 39,51%

Nie mam zdania - 4,57%

Oczywiście, ze względu na istnienie korwinistów spamujących internet dla Krula trudno powiedzieć, czy faktycznie większość standardowych czytelników Newsweeka się zgadza, ale chętnie obczaiłbym co sądzi polska ulica o tych kwestiach. Macie linki do jakichś badań opinii publicznej i tego co uważa o wojnie na Ukrainie?
 
Do góry Bottom