Korea Północna i Korea Południowa

Att

Manarchista
286
493
Ale czy pozostali Koreańczycy po odjebaniu ich umiłowanych przywódców nie przywrócą sobie sami tej dyktatury albo nie pogrążą się w wojnie domowej? I z drugiej strony: czy obecna koreańska dyktatura nie pójdzie ostatecznie drogą chińską i nie zrobi z Korei za ileś lat wolnościowego mocarstwa?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 530
A to jest już sprawa pozostałych Koreańczyków. Jak sobie ją przywrócą, to można powtórzyć zabieg, aż skumają, że odtwarzanie struktur władzy wiąże się z gniewem niebios i nie należy tego robić, by nie irytować bogów.

Dlatego dostęp do krasnali to podstawa praw człowieka w akapie.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 573
Socjalistyczny Raj w Północnym Wydaniu
Obejrzałem. Kurwa konfucjanizm!
Te filmy dobitnie pokazują do czego może prowadzić zaraza konfucjanizmu.
Ale czy pozostali Koreańczycy po odjebaniu ich umiłowanych przywódców nie przywrócą sobie sami tej dyktatury albo nie pogrążą się w wojnie domowej?
Wytępienie religii jest naprawdę trudne.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 907
7 829
Ja wyznaję teorię, że każdy naród dostaje wariactwa raz na jakiś czas o różnym stopniu nasilenia. Nawet narody tzw cywilizowane jak niemcy i chińczycy popadli w szaleństwo. Pewnie przez następne 1000 lat tego nie zrobią. Może teraz np. amerykanie poddadzą się wirusowi strachu/agresji.
 

Att

Manarchista
286
493
A zdarzyło się tak gdzieś w przeszłości?
Nie zdarzyło się w przeszłości odjebanie atomówką wierchuszki w żadnym kraju. Ale odjebki rządzących się zdarzały i kończyły się zazwyczaj zwiększeniem zamordyzmu (vide Francja, Rosja). Ogólnie nie za bardzo wierzę, żeby mordowanie rządzących było wyjściem z etatyzmu, bo państwo istnieje nie w postaci tych ludzi, którzy rządzą, tylko w umysłach rządzonych.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 078
Ale ten zamordyzm stworzyli ci, co odjebali władze, a nie ludzie sami z siebie. To od początku było tam w planie: odjebać tych przy władzy i zajać ich miejsce.
 
T

Tralalala

Guest
Po odjebce należy wprowadzić akap i nie dać się zajebać państwowcom, nakurwiać ich od początku jak tylko zaczną gadać, że trzeba wpaść do akapu i uporządkować akapowiczów.
Odjebka powinna być
a) masowa - każda kurwa urzędnicza dokonująca agresji, bandyta z drogówki, urzędnik ze skarbówki, polityk.
b) odjebkę należy rozpocząć tym co aktualnie ludzie posiadają (w przypadku Ubekistanu polecałbym trzonki, młotki, łapy, buty etc.), powinna być organizowana w momencie gdy naród jest wkurwiony. Niech myślą, że odjebują tacy sami jak oni, łatwiej im się będzie utożsamiać z kimś zabijającym narzędziami do jakich mają dostęp niż z kimś kto odstrzeli łeb.
Niech bydło wylezie na ulice i niech tymi ulicami spływa krew.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 950
15 008
BRTky.jpg
 
T

Tralalala

Guest
No i znowu, to nie ma nic wspólnego z moim nastawieniem. Najzwyczajniej w świecie odjebanie za pomocą ogólno dostępnego narzędzia i w sposób przypominający prostego człowieka, daje innym obraz buntu "normalnych" ludzi przeciwko danej organizacji. A więc tym samym może ich to do tego zachęcić, lub przełamać strach, no bo skoro ktoś taki jak ten Pan Władek to robi, to czemu Pan Władek wkurwiony nie ma rozjebać ryja urzędasowi?
Niech nawet wpierdoli, a nie zabije ale urzędnicy mają się bać, mają odchodzić z pracy ze strachu, niech wydają hajs na taksówki. Tym samym te organizacje aby utrzymać władzę będą musiały podnosić pensje urzędasom (wyższe ryzyko zawodowe powinno wymusić wyższe wynagrodzenia). Co z kolei bardziej wkurwi ludzi, no bo jak to te skurwysyny dostają coraz więcej? Napierdolmy jeszcze kilku, może w barze ktoś butelką przypierdoli w ryj, inny porysuje samochód, a kolejny wypierdoli trzonkiem w mordę. Teraz dalsze scenariusze co władza może wykonać. A dokręcić śrubę i jeszcze bardziej wkurwiać ludzi. B rozsiać propagandę pro urzędniczą. C przestać lub ograniczyć wałki.
Chodzi o to aby konkretne wydarzenia w świadomości ludzi pchały ich do jebania władzy. Musi to być poza kontrolą służb, bez struktur które można przejąć, a tworzone struktury powinny być rozpierdalane.
Dodatkowo na pewno fajną sprawą byłoby wyciąganie nagich zdjęć urzędasów, np. jako laska a potem rozesłać, niech ma gnój w domu, niech ludzie patrzą jaki z niego bezbożnik ;)

Edytka: oczywiście można też podrzucać content którego ludzie nie lubią lub co uważają za zboczenie. Co kto uzna za stosowne.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 478
Wkurwia mnie już to powszechne gadanie o ujebywaniu/odjebywaniu. Kiedyś to było coś nowego i nawet zabawnego/dla niektórych poważnego. Ale ciągle tylko gadanie i gadanie. To może jak kogoś nosi to niech coś zrobi w tym kierunku? Droga wolna. Bo ileż można gadać? Życzę powodzenia i dobrego zatarcia śladów!
I tak wszystko skończy na filmach dla dorosłych...
Jak mnie to wkurwia...
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 530
Wkurwia mnie już to powszechne gadanie o ujebywaniu/odjebywaniu. Kiedyś to było coś nowego i nawet zabawnego/dla niektórych poważnego. Ale ciągle tylko gadanie i gadanie. To może jak kogoś nosi to niech coś zrobi w tym kierunku? Droga wolna. Bo ileż można gadać? Życzę powodzenia i dobrego zatarcia śladów!
I tak wszystko skończy na filmach dla dorosłych...
Jak mnie to wkurwia...
Zawsze możesz poczekać na Alzheimera. Zapomnisz, że już o tym gadałeś i będziesz toczył "nowe" dyskusje, ciesząc się z tego, że znowu wymyśliłeś coś, czego jeszcze nie było. :)
 
A

Antoni Wiech

Guest
A ja mam trochę przewrotne pytanie. Jesteście sobie takim zwykłym północno-koreańczykiem. I nagle okazje się, że.. Niech będzie że znajdują w tym kraju ropę, bo wszędzie gdzie wpierdalają się Amerykanie to jest ropa. Tak jak w Afganistanie... oh wait... Mniejsza o szczegóły. USA postanawiają wjechać do Korei. Wielki Wódź drze japę, że się nie da i pewnie zostaniecie wcieleni do armii do walki z imperialistami. I jaka reakcja? Ja bym chyba stwierdził, że los się wreszcie nade mną zlitował. Nawet przy ryzyku dostania bombką, albo zginieciu w walce (nie sądzę żeby Koreańczycy mieli większe morale niż Irakijczycy na marginesie). A u Was? Jaka mogłaby być reakcja?
 
Do góry Bottom