Korea Północna i Korea Południowa

kr2y510

konfederata targowicki
12 502
23 312
Kim Dzong Un jest chory i leży w łóżeczku.

Na ceremonii rocznicowej śmierci jego dziadka, założyciela dynastii Kimów, po raz pierwszy nie był obecny. Zastępowała go jego młodsza siostra Kim Jo Dzong. Ta to ma spojrzenie władczyni, przy którym spojrzenia różnych Wolińskich to spojrzenia aniołków.
gf-SddN-R9iH-Hwoh_kim-dzong-un-kim-yo-jong-664x442-nocrop.jpg

kim_yo_dzong.jpg

Media już spekulują o przejęciu schedy po Kim Dzong Unie.
 
Ostatnia edycja:
OP
D

Deleted member 6852

Guest
Kim Dzong Un zniknął. Pojawiają się niepokojące głosy o jego śmierci i cała pogrążona w mrokach reżimu Korea Północna zaczyna panikować.
Kim Dzong Un nie żyje?!
Niemniej, wiele osób spekuluje, że Kim Dzong Un już od dawna nie żyje i państwo po prostu stara się to utrzymać w tajemnicy, zanim zdecyduje, co w tej sytuacji począć

Może boi się wirusa,
i siedzi w bunkrze?
 
OP
D

Deleted member 6852

Guest
Japońskie media podają, że przygotowują Kim Yo-Jong, młodszą siostrę przywódcy Korei Północnej,
aby zastąpiła go na wypadek śmierci.Jeśli on naprawdę nie żyje,
nie jest nawet pewne, czy zajęłaby jego miejsce,
gdyby umarł.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 210
1 984
Niezła sucz. Ten Kim Dzong Un wyglądał na takiego co by tylko żył i żarł z głupawym uśmieszkiem na twarzy, ale ona może mieć większe ambicje. Ciekawe w którą stronę to pójdzie.
 

ukos

Well-Known Member
509
603
Te zdjęcia sprawiły, że fotograf Eric Lafforgue został usunięty z Korei Północnej.


Eric Lafforgue to francuski fotograf, który postanowił stworzyć serię zdjęć przedstawiających prawdziwe życie w Korei Północnej.


Nie ma nic złego w fotografowaniu delfinów, pod warunkiem, że na zdjęciu nie widać wojska i faktu, że stanowi 90% publiczności.

1611671374173.png

Po świecie krąży legenda o tym, jak mieszkańcy Korei Północnej jedzą trawę. Dlatego takie zdjęcie nie jest mile widziane.

1611671447112.png


Zdjęcia wojskowych są zakazane – tym bardziej zdjęcia wojskowych z papierosem w ustach.


1611671582494.png
 

myname

Active Member
180
137
"Biuro 39" handluje bronią i ma pewnie jakieś firmowe przykrywki (ciekawe dla libków)."Według raportu, przygotowanego w 2007 roku dla Kongresu Stanów Zjednoczonych, Kim Dzong Il stworzył „Biuro 39”, które nadzorowało handlem narkotykami, przemytem papierosów oraz fałszowaniem pieniędzy.Północnokoreańskie fabryki farmaceutyczne przemieniono w laboratoria metamfetaminy.

"Zapewne mniej zyskowny, za to bardziej niebezpieczny dla światowego pokoju jest nielegalny handel bronią, w który zaangażowany jest Pjongjang. W raporcie ONZ wskazano, że reżim sprzedaje lekką broń i sprzęt wojskowy wspieranym przez Iran szyickim rebeliantom z ruchu Huti w Jemenie, a także bojówkom w Libii i Sudanie".

"Dla światowego pokoju jest nielegalny handel bronią" pierdolenie typowych komuchów, żeby rozbrajać i była zieleń.Gra słów oraz zakłamanie stwierdzeniem nielegalny jakby można było dostać kurwa w 4 PRL, czy DDR, a nie to przecież RFN, w UE.Fałszują pieniądze i szlugi czyli po po prostu robią to dla szerzenia swojej propagandy i totalitaryzmu.Natomiast USA i NATO będzie miało mniej pieniędzy na zabijanie innych żołnierzy i też pierdolenie, no i może nie starczyć na obozy koncentracyjne w Polsce prowadzone przez Amerykanów.

Jestem zaciekawiony kontaktem z Biurem 39, albo z wydziałem KRLD w Polsce lustrującym sytuacje, mam do nich pytania do postawienia swoich przemyśleń.
 
Do góry Bottom