Janusz Korwin-Mikke to rosnące zagrożenie dla wolności

głupek

New Member
24
1
Wszystko da się zmontować i wszystkich da się odpowiednio zdyskredytować wyciągając m.in. wypowiedzi z kontekstu lub też czasami w żartach.
On po prostu sobie zaprzecza. Zwolennicy, jeśli palnie coś głupiego albo niezgodnego z programem KNP, mówią, że to jego prywatnego poglądy i może mają rację, może nie. Wiadomo tylko, że korwin rządzi w swojej partii autorytarnie, jest królem, dlatego sporo ludzi się od niego odwróciło. Nie mówię, że inne partie działają inaczej, ale inne partie nie wygadają takich rzeczy.

Korwin lubi gadać o spiskach na które nie ma dowodów. Oglądałem jego wystąpienie w tvn (wiadomo dziennikarz był stronniczy) i wyglądało to mniej więcej tak:
k - spisek, ukraina, usa, bla bla bla
d - ma pan jakieś dowody?
k miał tik nerwowy, zaczął coś bełkotać, później stwierdził
k - mam info z poufnych źródeł, ale nie mogę nic powiedzieć czyli wiem ale nie powiem
d - to po co pan to mówi?

Zauważyłem również, że korwin nie odpowiada na trudne pytania, które uderzają w logikę jego wypowiedzi, wtedy zaczyna opowiadać jakąś anegdotę około tematyczną.

Słuchając jego wypowiedzi jako tło do pracy zacząłem zwracać uwagę na szczegóły (po za tym, że wszędzie opowiada to samo). Gospodarczo go popieram, ale światopogląd ma typowo konserwatywny a jako konserwatystów nie lubię za ich skłonności do cenzury. I najgorsze tak jak mówiłem, ja już nie wiem czy on mówi to serio jako przywódca partii czy to jego prywatne poglądy. Przychylam się z powodu rozsądku do pierwsze opcji.

A i jeszcze zawsze się śmieje gdy wyznacza kolejną datę upadku ue :) Jest tak dobrym wróżbitą jak Jackowski
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
On po prostu sobie zaprzecza. Zwolennicy, jeśli palnie coś głupiego albo niezgodnego z programem KNP...
Głupie rzeczy to i mówi, ale co takiego powiedział, co jest niezgodne z programem KNP?

Nie mówię, że inne partie działają inaczej, ale inne partie nie wygadają takich rzeczy.
Bo inne partie nic nie gadają oprócz frazesów.

Korwin lubi gadać o spiskach na które nie ma dowodów. Oglądałem jego wystąpienie w tvn (wiadomo dziennikarz był stronniczy) i wyglądało to mniej więcej tak:
k - spisek, ukraina, usa, bla bla bla
d - ma pan jakieś dowody?
k miał tik nerwowy, zaczął coś bełkotać, później stwierdził
k - mam info z poufnych źródeł, ale nie mogę nic powiedzieć czyli wiem ale nie powiem
d - to po co pan to mówi?
Na większość spisków nie ma dowodów, są jedynie wiarygodne poszlaki lub mało wiarygodne poszlaki.
Z tego co pamiętam, to mówił w mediach, że upubliczni pewne rzeczy w swoim czasie. Zarzut można mu postawić, jak nie dotrzyma słowa.

A i jeszcze zawsze się śmieje gdy wyznacza kolejną datę upadku ue :) Jest tak dobrym wróżbitą jak Jackowski
Wróżyć każdy może. A ile wróżb było od komunistów za PRL-u, od Wałęsy (np. 100 milionów), od Kwacha...
Po prosu uprawia propagandę, polegającą na tym, by słuchacze/widzowie dopuścili do swych otumanionych i stymulowanych mózgownic, myśl, że Unia może się rozpaść jak Jugosławia.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Ja przypominam dwie sprawy:
Korwin (na konferencji sejmowej z Wiplerem, parę miesięcy temu): PO była finansowania ze środków niemieckiej CDU oraz niemieckich fundacji.
Media: Hurr durr, spisek! Oszołom!
Dwa miesiące później Piskorski i Rokita oświadczają, że tak właśnie było

"Rewolucja solidarnościowa była wspierana finansowo przez rządy i zagraniczne instytucje o orientacji antykomunistycznej. Największa pomoc płynęła do Polski z Niemiec i Stanów Zjednoczonych, bo w tych dwóch krajach uważano, że mają one w Polsce realne interesy polityczne. W przeciwieństwie do pomocy humanitarnej (bowiem taka też docierała do kraju) , pieniądze przeznaczone na politykę są jednak w takich razach mimo wszystko rzeczą wstydliwą" -– stwierdza Jan Rokita.

http://wpolityce.pl/polityka/194059...finansowanie-kld-przez-cdu-moga-byc-prawdziwe

Media: No pacz pan, jak można tak bezczelnie ujawniać sprawy wewnątrzpartyjne!


Korwin: USA dąży do wojny z Rosją, w związku z tym co się dzieje na Ukrainie
Media: Hurr durr, skandal! Oszołom co wietrzy spiski!
Paweł Kowal: Korwin bredzi w sprawach geopolitycznych, opcja proputinowska!

John Richard Pilger - brytyjski dziennikarz z australijskimi korzeniami. Był korespondentem w Wietnamie i Kambodży. Spod jego ręki wyszło wiele filmów dokumentalnych. Napisał też kilkanaście książek. Współpracował z "Daily Mirror" i "New Statesman".

"Rola Waszyngtonu w kryzysie ukraińskim może mieć ogromne konsekwencje dla całego świata. Według Johna Pilgera, publicysty "The Guardian", Stany Zjednoczone dążą do wojny z Rosją. "Po raz pierwszy od czasów Reagana USA prą do światowego konfliktu. Ukraina, ostatni bufor przed Rosją, jest rozdzierana przez faszystowskie siły wspierane przez USA i UE" - czytamy w serwisie internetowym gazety."
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/the-guardian-usa-daza-do-wojny-z-rosja/qfhp7d
 
Ostatnia edycja:

głupek

New Member
24
1
Na większość spisków nie ma dowodów, są jedynie wiarygodne poszlaki lub mało wiarygodne poszlaki.
Z tego co pamiętam, to mówił w mediach, że upubliczni pewne rzeczy w swoim czasie. Zarzut można mu postawić, jak nie dotrzyma słowa.
Publicysta, bloger może sobie pozwolić na takie rzeczy, ale nie polityk. Nie można stawiać takich hipotez nie mając żadnych twardych dowodów, bo wtedy można się łatwo zdyskredytować i zrobić z ciebie idiotę, a jeśli okaże się, że nie miałeś racji to oddajesz się przeciwnikom na tacy. Nie mówię, że źródło Korwina jest zmyślone, ale chodzi tu o zwykły rozsądek.

Wyobrażasz sobie z resztą co by się stało jakby zagraniczne media to podłapały? Jak jego wypowiedzi mogłyby podkopać politykę zagraniczną? Na razie dalej jest traktowany niepoważnie, dlatego tak dużo się mu wybacza, ale sytuacja się zmienia. Korwin jest kompletnie nieodpowiedzialny.

Głupie rzeczy to i mówi, ale co takiego powiedział, co jest niezgodne z programem KNP?
Wszystkie jego wypowiedzi o cenzurze ingerujące w rynek np.; "Gdyby nie natrętna propaganda homoseksualizmu nikt by pół wieku temu Marcina W. nie zgwałcił, bo... po prostu nie przyszłoby to nikomu do głowy. Ja mając lat 16 nie znałem w ogóle słowa „homoseksualista”! Homo-gwałty zdarzały się tylko w więzieniach – zazwyczaj jeśli wśród grypsery umieszczono (specjalnie, za karę) niegrypsującego. I nikt o tym nie pisał. Każde pokazanie w TV przypadku gwałtu, pedofilii itd. - to propaganda gwałtów i pedofilii. To dziennikarze telewizyjni – a raczej: brak cenzury obyczajowej – jest odpowiedzialne za to, co się dzieje.
W tych sprawach musi istnieć surowa cenzura - – ponieważ ludzie działają zgodnie z rzymskim powiedzeniem: „Widzę lepsze, próbuję – a podążam za gorszym”."

chociaż nie, w 4 punkt na stronie http://korwin-mikke.pl/strony/wolnosc_i_praworzadnosc_zarys_programu
zastrzega sobie
Zakaz prowadzenia działalności gospodarczej wynikać może jedynie z powodu nieodwracalnej szkodliwości dla jej otoczenia.
Więc pod to można podciągnąć wszystko :) Nie wiedziałem o tym zapisie, więc mój błąd.

jeszcze można się przyczepić do tego
Prawo stanowione będzie w oparciu o uniwersalne zasady moralne wypływające z chrześcijaństwa, natomiast wyznanie i światopogląd obywateli jest obszarem w żaden sposób nie podlegającym zainteresowaniu państwa.
Jego wszystkie wypowiedzi o tępieniu lewactwa

O tutaj jest napisane coś całkiem innego http://nowaprawicakielce.pl/article/program-knp
2. Wolny rynek.

Zlikwidujemy wszelką ingerencję rządu w gospodarkę. Po zmianie systemu nowe ustawy będą wchodziły w życie w 6 lat od chwili uchwalenia.
Co już kłóci się z jego deklaracjami o cenzurze mediów i punktem 4 który przetoczyłem powyżej
łamie te punkty:
3. Wolność słowa.
a) Przez wolność słowa rozumiemy swobodę podawania prawdziwych faktów i wyrażania własnych, choćby najskrajniejszych, opinii. Nie dotyczy to obrażania ludzi, używania na forum publicznym nieparlamentarnego słownictwa itp.
c) Cenzurowanie mediów – w tym internetu – uznamy za prawnie niedopuszczalne; swoboda krytyki władz jest jednym z fundamentów wolności w państwie.
 
Ostatnia edycja:

military

FNG
1 766
4 727
I wszedłeś tu tylko po to, żeby podzielić się swoimi uwagami co do dwulicowości Korwina. Z nami. Akurat teraz. Bez dodania choćby avatara. Jadąc po Korwinie od pierwszego posta.

To ile bierzesz za post? Poważnie pytam, bo sam miałem oferty pisania opinii zgodnych z linią klienta na forach internetowych. Nie wiedziałem, jak się to wycenia.
 
OP
OP
Alu

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
No, musi być naprawdę źle, skoro "sekcja komentarzy" jest już wysyłana na niszowe fora. Ale Głupek niezbyt celnie trafił, jeśli myślał że teksty o robotnikach ginących na budowie, strzelaniu do socjalistów albo poglądy o inteligencji kobiet kogoś na tym forum zaszokują :)

Nie zgadzam się z Korwinem w wielu kwestiach, ale to nie zmienia faktu, że jak najgorzej życzę Unii Europejskiej i elitom władzy w Polsce i UE. I lepiej będzie mi się spało wiedząc, że korwinowcy przyprawiają Barossów, Buzków i innych dwulicowych sukinsynów w europarlamencie o ból dupy :D Ta kampania już dostarczyła mi mnóstwa rozrywki i cholernie poprawiła humor. Osobiście głosować nie pójdę, ale jeśli dostaną się do europarlamentu wpłacę im parę dych na przyszłe kampanie (i PL też jeśli im się uda zarejestrować).
 
Ostatnia edycja:

military

FNG
1 766
4 727
aluzci, to nie jest tak, że ktoś kogoś tutaj wysyła. Kiedy klient zamawia komentarze, zwykle dostaje listę miejsc, w których będą publikowane - albo przynajmniej poznaje ich liczbę. Potem dostaje raporty z publikacji. Co lepsi "komentatorzy" najpierw trochę uwiarygodniają konta - m.in. wypełniają profile, dodają avatar, piszą z 10 postów o dupie maryni. Można nawet zamówić komentarze z kont z 50+ komentarzami - są droższe, bo bardziej wiarygodne.:)

Ergo: Głupek zapewne jest z jakiejś agencji social marketingowej, dostał zlecenie na takie komentarze, a na liście miejsc do publikacji widniało m.in. to forum.
 

głupek

New Member
24
1
Widzę, że bliżej wam do pisowców niż do prawdziwych libertarian. Spiski, agenci, agenci, spiski. Korwin może mieć 10%, choć ostatnio jakiś sondaż mówił o 5% w głosowaniu do europarlamentu i już system zaczyna się go bać wysyłając swoich agentów, by szerzyli dezinformację. Przecież to jest niemożliwe, żeby jakiś anonim czytał sobie ten wątek wcześniej i założył konto bo chciał się wypowiedzieć, przecież to niemożliwe, że ktoś go traktuje poważnie, jak polityka, a nie pajaca i przygłupa z przebłyskami mądrości. Może macie rację korwin nigdy nie chciał wygrać wyborów, on pragnie jedynie wyśmiać zły system i sobie pogadać jak to mają w zwyczaju filozofowie. Reformy który chce wprowadzić i które ktoś musi w końcu przeprowadzić, wymagają dużego poparcia i zaufania społecznego, bo nie oszukujmy się okres reformacji byłby burzliwy, bardzo (wystarczy prześledzić historię WB za rządów Thatcher) a jak korwinowi można ufać skoro jest nieprzewidywalny, sam sobie zaprzecza, ma totalitarne zapędy? i nie wiadomo kiedy żartuje a kiedy nie? vonLubenau ma racje JKM jest stańczykiem polskiej polityki, a wy chcecie tylko jego rozrywki
 
Ostatnia edycja:

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 671
Widzę, że bliżej wam do pisowców niż do prawdziwych libertarian. Spiski, agenci, agenci, spiski. Korwin może mieć 10%, choć ostatnio jakiś sondaż mówił o 5% w głosowaniu do europarlamentu i już system zaczyna się go bać wysyłając swoich agentów, by szerzyli dezinformację. Przecież to jest niemożliwe, żeby jakiś anonim czytał sobie ten wątek wcześniej i założył konto bo chciał się wypowiedzieć, przecież to niemożliwe, że ktoś go traktuje poważnie, jak polityka, a nie pajaca i przygłupa z przebłyskami mądrości. Może macie rację korwin nigdy nie chciał wygrać wyborów, on pragnie jedynie wyśmiać zły system i sobie pogadać jak to mają w zwyczaju filozofowie. Reformy który chce wprowadzić i które ktoś musi w końcu przeprowadzić, wymagają dużego poparcia i zaufania społecznego, bo nie oszukujmy się okres reformacji byłby burzliwy, bardzo (wystarczy prześledzić historię WB za rządów Thatcher). vonLubenau ma racje JKM jest stańczykiem polskiej polityki, a wy chcecie tylko jego rozrywki


No dobrze, ale masz też jakieś inne zainteresowania? Czy po wykonaniu zadania rozpłyniesz się we mgle?

Widzisz, głupek, my podejrzewamy, że jesteś jak papa Franciszek: za pieniądze ochrzciłbyś nawet Marsjanina.

http://www.independent.co.uk/news/w...cis-says-he-would-baptise-aliens-9360632.html
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Taki z ciebie był sympatyk Korwina, a gówno widziałeś i gówno wiesz. Gadałeś ty z nim kiedyś? Słuchałeś uważnie jego wypowiedzi czy tylko urywki? Bo na razie to się tylko kompromitujesz.

Twoja ignorancja objawia się też brakiem wiary w spiski i wrzucaniem wszystkiego do jednego worka... A teraz pokaż swoją sakiewkę.
 

fortis

Pierwsza wróżka akapu
69
103
Kurwa rzeczywiście: nie weszliśmy nigdy do czyjegoś domu kiedy jego mieszkaniec akurat pisał propagandowe posty, jednocześnie rozmawiając przez telefon z pracodawcą i mówiąc głośno i wyraźnie "właśnie piszę te propagandowe, płatne posty w cenie 50 groszy polskich za sztukę", więc takie zjawisko nie istnieje. I chuj, ze Military pisał, że sam miał propozycję takiej pracy, bo zapewne kłamie.

Szkoda twojej chuja wartej pracy, na tym forum pewnie i tak każdy wie, co będzie robić w czasie wyborów. Na przykład ja zagłosuję na Korwina choćby nie wiem co odjebał, bo rozumiem, że głosowanie polega nie na definiowaniu swojego idealnego systemu przy karcie do głosowania, tylko wybieraniu ze skończonej ilości już przygotowanych opcji, a poza Korwinem, który jakoś przybliża mnie do upragnionego systemu każdy inny wybór jest kontr-skuteczny, stanowi krok wstecz.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
A tak z innej beczki... Co mnie obchodzi w jaki sposób Korwin doszedł do wolnego rynku? Ważne, że do niego doszedł i tyle.

To czy sobie tam wymyślił, że debile będą umierać i społeczeństwo będzie lepsze na skutek braku ograniczeń w kupowaniu lub sprzedaży narkotyków?

153b2og.gif
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
głupek napisał:
Widzę, że bliżej wam do pisowców niż do prawdziwych libertarian. Spiski, agenci, agenci, spiski.
Libertarianin to przede wszystkim człowiek, który dostrzega korupcyjne układy polityków, służb, mediów, grup przestępczych i dużych korporacji, które nie życzą sobie konkurencji i nie wierzy w bajki że państwo go obroni, wykarmi i zadba o niego lepiej niż on sam. PIS nie jest wiarygodnym sojusznikiem do walki z system etatystycznym bo jego politycy sami go popierają i go współtworzą. A posądzenie Cię o uprawianie marketingu szeptanego jakąś wielką teorią spiskową nie jest ;)
 

głupek

New Member
24
1
Nie wierzę w to co czytam, Rzucacie jakieś oskarżenia nie posiadając ŻADNYCH dowodów tylko to co w waszych główkach się spiskowego wykluło. Z takim podejściem można oskarżać wszystkich o wszystko. To nie jest zdrowy rozsądek a zwykły fanatyzm. Gdybym wiedział, że takie oszołomy tu siedzą to w ogóle bym się niezarejestrował. Byście mieli jednego agenta mniej i się masturbowali w waszym cieplutkim gronie. Przepraszam, że wam przeszkodziłem
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
O nie mój drogi... Gdyby nie twoje dziwne zachowanie to żadnych oskarżeń byś nie usłyszał. Jak to wygląda? Pierwszy post i od razu atak, wypowiadasz się w dodatku tylko na jeden temat bez żadnego przywitania i propagujesz najbardziej żałosną próbę zdyskredytowania danej osoby niczym rasowy piesek z Telewizji Publicznej.

Więc łaskawie nie dziw się i w ramach odsunięcia podejrzeń - udowodnij, że jesteś niewinny. Zacznij od zrobienia mi kawy i dawania lajków za każdy post.
 

Hitch

3 220
4 872
Widzę, że bliżej wam do pisowców niż do prawdziwych libertarian.

Nie mów mi, kurwa, nic o prawdziwych libertarianach, plugawy spamerze. Przychodzisz tu i przypierdalasz się do cudzych preferencji i opinii. Nikt cię tu nie zna, nie lubi i nie życzy sobie twojej oceny, bo ma ją głęboko w dupie. Wracaj sobie do któregokolwiek burdelu z którego przyszedłeś i się zajmij swoimi sprawami, bo jebią nas po całości twoje natchnione wywody.

Korwin nie jest libertarianinem i my to wiemy najlepiej. I jako libertarianie nie chcemy by nas na siłę nauczać, pouczać czy co tam sobie uroiłeś w tym zakutym łbie, że będziesz tu uprawiał. Won, psie.
 

Hitch

3 220
4 872
Wolność jest wtedy, kiedy nikt ci się nie wpierdala w twoje sprawy. To jest nasze forum, a ty się wpierdalasz. A że cię nie chcemy tutaj to wypierdalaj.

 
  • Like
Reactions: fds
Do góry Bottom