Janusz Korwin-Mikke to rosnące zagrożenie dla wolności

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Ja nawet widziałem na fotkach ze spotkań z kucami, jak pije piwo z puszki. A w jednym programie (chyba internetowy wywiad to był), gdzie prowadzący proponuje mu piwo, to on zdecydowanie odmawia i mówi, że pija tylko wino (wiadomo, napój arystokratów, a piwsko to barbarzyńcy chleją, krulowi nie uchodzi).

Stary pozer :).
A znacie kawał o piwie korwina :> ?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Kto się boi Korwina? Socjaliści z TOK-FM. Od razu przechodzą do ataków personalnych.
Wg Dominiki Wielowieyskiej, media powinny jak najmniej uwagi poświęcać Januszowi Korwin-Mikke. Bo "psuje on debatę publiczną i forsuje przerażające poglądy". - Tomasz Lis pisze, że Korwin-Mikke to "mało estetyczna figura" i nie pierwszy "pajac, któremu nieźle idzie w polityce". Lis lekceważy to zjawisko. Pajac to określenie nieprzystające do sytuacji - mówiła Wielowieyska w TOK FM.
Dwa tygodniki serwują dziś teksty o Januszu Korwin-Mikke. W "Do Rzeczy" "kuriozalny wywiad z tym populistą" (wtf? Jak można nazwać populistą człeka, którego poglądy nie znajdują powszechnej akceptacji?), jak oceniła w TOK FM Dominika Wielowieyska. Dwa teksty o liderze "Nowej Prawicy" zamieszcza "Newsweek".
- Jestem zdecydowaną przeciwniczką promowania Korwin-Mikkego w mediach. Uważam, że psuje debatę publiczną, forsuje przerażające poglądy. Nie widzę powodu, by je reklamować. Trzeba zdecydowanie powiedzieć, że to bardzo groźne zjawisko - mówiła Wielowieyska w "Poranku Radia TOK FM".
- Tomasz Lis pisze w "Newsweeku", że "komikiem poprzedniego etapu był Janusz Palikot, komikiem etapu bieżącego jest najwyraźniej Janusz Korwin-Mikke". "Ze swoją homofobią, swym antyfeminizmem, mizoginizmem, osiedlowym liberalizmem, ucywilizowanym soft faszyzmem jest figurą mało estetyczną, ale intrygującą. Pajac? Owszem, ale nie pierwszy to pajac, któremu nieźle idzie w polityce". Myślę że Tomasz Lis tez lekceważy to zjawisko. Pajac to dla mnie określenie nieprzystające do sytuacji. Janusz Korwin-Mikke to dla mnie człowiek groźny i należałoby robić wszystko, by nie zyskał na znaczeniu - uważa dziennikarka "Gazety Wyborczej".
Aleksandra Pawlicka w "Newsweeku" w tekście "Co myśli wyedukowany idiota", punktowała "Korwin-Mikke idzie do Parlamentu Europejskiego obalać za unijne pieniądze UE", uważa że "demokracja jest głupia. lud ciemny, a kobieta powinna być własnością mężczyzny". Do tego zestawu dodałabym - dla wszystkich, którzy zachwycają się tym człowiekiem - jego poglądy na temat osób niepełnosprawnych - podsumowała Dominika Wielowieyska.
Przypomnijmy, że lider Nowej Prawicy skrytykował m.in. zawody paraolimpijskie. W 2012 roku na blogu napisał, że zmagania niepełnosprawnych zawodników nie mają nic wspólnego ze sportem - "równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili".

Jacku, Twoje fobie znajdują coraz większe towarzystwo. I jakie szacowne! :)


Aż się chce podpisać: "Święty Marksie!! Czy on naprawdę ma aż 6%!?".
z2977644Q,Dominika-Wielowieyska.jpg


http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,15900840,Wielowieyska__Korwin_Mikke_to_nie_pajac__To_bardzo.html
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
A ja jestem ciekawy czy gdyby Korwin nie walnął tylu kretynizmów i nie próbował być na siłę politycznie niepoprawny, to czy też by tak o nim pisali? Bo zależy co oni uważają za groźne, teksty o kobietach i inwalidach czy ten "osiedlowy liberalizm" (co to znaczy w ogóle?)?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
@Piter1489, jestem absolutnie pewny, że choćby Korwin osiągnął Mount Everest kurtuazji i jednocześnie zachował swoje poglądy na gospodarkę, odpowiednie środowiska również używałyby wszelkich środków deprecjonujących. Tu nie mam najmniejszych wątpliwości. Dlaczego tak twierdzę? Bo niczego tak się lewactwo nie boi, jak zmiany struktur ekonomicznych. Wówczas nie mogliby kraść i żyć z socjalizmu. Bronią źródeł łatwego zarobku, a inwalidzi, paraolimpiada i cały ten cyrk ma o tyle znaczenie, o ile może pomóc w krytyce Korwina.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Co wygrał Ghandi? Akap?

Ja wiem, że kuce tym cytatem się podniecają od lat. Sam byłem kucem, to wiem. Ale w odniesieniu do Krula jest tak samo cheesy jak wszystko, co przypisuje się Coehlo.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Ten nazista był za posiadaniem broni? To pewnie miał skłonności samobójcze, bo byłby pierwszy do odjebania.

Ups... Chyba wykrakałem.
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
http://www.netkobiety.pl/t69349.html

Na dość znanym kobiecym forum rozpętała całkiem bekowa dyskusja o Korwinie :D

Co post to ciekawej, można w tym gąszczu znaleźć kwiatki typu: "z korwinizmu się wyrasta", "Korwin chce przypiąć kobiety łańcuchem do kuchni", "boję się Korwina bo przyjdzie i mnie zbije :(", "Korwin promuje pedofilię", "kara śmierci jest be, bo w każdym mordercy i psychopacie jest cząstka dobra, a poza tym pewnie jest taki bo miał smutne dzieciństwo, więc nikt nie zasługuje na śmierć.... ale za to można ich zamknąć w kamieniołomach, niech cierpią skurwysyny do końca życia", "biurokracja jest dobra, bo chroni przed cwaniactwem i złodziejstwem polaczków", "KNP to populiści i są prawie jak naziści", "mogę sobie sama kupić prezerwatywę, ale po co? państwo zrobi to lepiej refundując ją".

No ale paru obrońców krula się znalazło, głównie (jak nie w ogóle) po stronie męskiej. Ale i tak najlepszy był gość na końcu z przesłaniem: "a w dupie mam lewaków jak i korwinistów, czekam na totalitarnego wodza albo NWO" :D
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Często chyba korwinizm z wiekiem przechodzi. Acha, pytanie dodatkowe - często chodzi w dresie?

Co ma jedno z drugim? Ale to jakaś blondyna pisała, więc w tym wypadku kolor nieprzypadkowy.

Zresztą większość babeczek to po psychologii, socjologii tam jest. Widać z jakiej piczy ulepione i tylko chłopów szkoda w tym wszystkim.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Kiedyś widziałem na YT jakiś program kulturalny w którym gościem był JKM. Niestety, chyba już jest usunięty. Był to chyba najbardziej zamordystyczny występ krula, popierał tam nie tylko surową cenzurę, zakaz łamania "tabu", ale powiedział też, że nie dopuszczałby on do dystrybucji filmów w których morderca nie zostaje na końcu ukarany, ponieważ jest to wtedy wpajanie ludowi złych wartości.

ogólnie najbardziej zamordystyczne poglądy JKM jakie pamiętam to:
-surowa cenzura obyczajowa, surowsza niż obecnie. Internet zostawiłby chyba w spokoju, ale w mediach głównego nurtu panowałby zamordyzm.
-zakaz publicznych obrządków dla religii politeistycznych, pogańskich. Napisał kiedyś na czacie, że w jego wymarzonym państwie tylko religie abramiczne miałyby prawo do publicznej egzystencji.
-rejestracja broni. Mówcie sobie co chcecie, ale dla mnie rejestracja to kompromis na który nie możemy się zgodzić. Już chyba uproszczone licencje byłyby mniejszym złem.
-zakaz handlu w Niedzielę i inne mniejsze zakazy usprawiedliwiane "dylematem więźnia".

I parę innych odpałów. Najbardziej pojebane poglądy Korwin ma w sprawach religijnych. Uważa się za przedsoborowego katolika, uznaje biblię wybiórczo (podobnie jak Cejrowski bardziej propsuje Stary Testament w którym nie certolą się z niewiernymi) i jednocześnie mówi, że wierzy w pluralizm religijny i że sympatyzuje z protestantyzmem. Gdzie indziej mówił, że "muzułmanie wyrżną ateistów i dobrze", albo dobrze mówił o koranie, bo "każe kamieniować homosiów tylko gdy jest dwóch świadków", a my powinniśmy ich kamieniować od razu, ale tego nie robimy.

Lubię Korwina i chyba zawsze będę go lubił, ale takie wypowiedzi zniechęcają.
 
Ostatnia edycja:

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
-rejestracja broni. Mówcie sobie co chcecie, ale dla mnie rejestracja to kompromis na który nie możemy się zgodzić. Już chyba uproszczone licencje byłyby mniejszym złem.
Ale licencja to ma chyba w sobie już rejestrację?
 
Do góry Bottom