1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Francja - socjalizm w praktyce...

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Danjou, 28 Listopad 2012.

1. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 809
    Granice są kontrolowane, nie wstrzymali ruchu/

2. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 392
    Not sure if serious...

3. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 880
    Czekam na pierwsze teorie zjebów, że to wszystko keczup i aktorzy.

Ostatnia edycja: 14 Listopad 2015
  4. military

military FNG

Polubienia:
    4 546
    Nie rozumiem, o co to halo. Przecież zakładnicy mogli zadzwonić na policję. I chyba zadzwonili, a że przestępcy nie uciekli, teraz będą mieć sprawę w sądzie.

5. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 900
    Już masz u góry. False flag, wszystko kurrwa false flag i chuj.

Eli-minator, kawador i Szynka lubią to.
  6. Madmar318

Madmar318 Well-Known Member

Polubienia:
    689
    tomkiewicz, GAZDA sugerujecie że to wszystko było zaplanowane przez nierządy EU żeby wprowadzić większy zamordyzm?
    Ciekawa koncepcja, nie wiem czy prawdziwa ale możliwa. Należy pamiętać o tym że islamiści to już silna organizacja, która jest jak najbardziej zdolna do przeprowadzenia tego typu ataków.

7. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 663
    Muzułmanom kiedyś pomagał Polak, niedawno wykryli go wśród najbliższych współpracowników Bin Ladena. Wszystko układa się w logiczną całość. Trzeba być debilem, żeby uznawać muzułmanów za zwierzęta i niższych od nas cywilizacyjnie, a potem twierdzić, że to sami muzułmanie byli w stanie zorganizować zamach na taką skalę. Przecież oni nawet bomby nie umieją skonstruować, od tego mają Europejczyków lub jak Pakistańce Chińczyków. A bardziej precyzując, służby. Znamiennym jest, że ten zamach jest bardzo na rękę pewnemu z byłych prezydentów Francji.

Akurat Francji nie powinno się łączyć z falą uchodźców, bo u nich było jeszcze dość lajtowo pod tym względem. Ale oczywiście niektórzy będą to łączyć z tymi tabunami syryjsko-afgańskimi, szczególnie na Wykopach i innych takich.

Oczywiście problem takich prowokacji łatwo rozwiązać, a mianowicie przyzwolenie na posiadanie broni bez konieczności jej rejestracji. Także Francuzi nie mają się czego bać, zawsze mogą mniej legalnymi metodami zdobyć i trzymać w tajemnicy. To w zupełności powinno wystarczyć, jeśli nauczy się Francuz strzelać.

Ten sztuczny problem jest łatwy do rozwiązania, ale niestety pójdzie w kolektywne sprawki typu zamykanie granic i większa kontrola ludności, a małpy europejskie będą się jeszcze cieszyć i ginąć od kolejnych zamachów swoich służb.

kr2y510 i GAZDA lubią to.
  8. Madmar318

Polubienia:
    689
    Bo są w stanie. Twierdzisz że nie są w stanie zrobić prostej bomby detonowanej ręcznie? To nie jest specjalnie skomplikowana sprawa, a przypominam że oni mają spory arsenał od USA. Mogli współpracować z "białymi" muslimami, co za różnica. Poza tym ja bym odróżnił ich "zaplecze logistyczne" czyt. ich służby od przeciętnego dźihadysty. A jeżeli większość muslimów to niższa cywilizacja ale ich "komórki logistyczne" już nie? Tu jest wiele niedomówień... Najbardziej istotną kwestią pozostaje pytanie kto defakto zaplanował zamach.

Jeśli chodzi o teorie spiskowe to można by poteoretyzować. Czemu nie.
    1. Islamiści sami zaplanowali zamachy (tak myśli większość społeczeństwa),
    2. EU/US współpracują z islamistami i wspólnie zaplanowały te zamachy,
    3. EU/US sami upozorowali "zamach islamistów".

9. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 663
    Otóż to, otóż to!

Nie muszę już niczego tłumaczyć, bo sam to łapiesz :)

kr2y510 lubi to.
  10. Szynka

Szynka Złota szynka wolnego rynku.

Polubienia:
    1 848
    Zamachy zamachami, ale teraz przygotujcie się na "Wszyscy jesteśmy francuzami", profilowe na fejsie z flagą francuską i tym podobne pedalstwa. Gdy podobne zmachy przeprowadzane są poza Europą czy Stanami, nikt nie płacze, np. tutaj

Eli-minator, Till i jkruk2 lubią to.
  11. jkruk2

jkruk2 A fronte praecipitium a tergo lupi

Polubienia:
    2 089
    Hej, gdzieś ktoś kiedyś wyklejał badania opinii publicznej we Francji, coś w deseń, że popierają multikulti i uchodźców, czy moglibyście to zlinkować (nie mogę znaleźć)?

Dobry czas na argumenty zwolenników broni palnej, założę się, że niewiele, albo nawet nikt z poszkodowanych nie miał broni.

Non Serviam i ernestbugaj lubią to.
  12. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 663
    Ale od kiedy badania opinii publicznej są wiarygodne?

Akurat Francuzi to jedni z większych rasistów w Europie i mówię tu o białych, żeby ktoś z terrorystami znowu nie wyskoczył. Też były o tym badania, hihi.

To w ogóle jest ciekawe, że jedne badania wykluczają drugie. Najwięksi rasiści popierający multikulti i uchodźców, nice.

13. jkruk2

Polubienia:
    2 089
    Jebie mnie twoje zdanie cwelu. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

14. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 663
    Przeczytałem ze zrozumieniem, młodziaku. Jakiś problem, bo nie zauważyłem błędnego zrozumienia twojego postu przez moją zajebistą osobę?

15. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 264
    Jak dla mnie to nie zamach, tylko rezultat. Rezultat długotrwałej polityki francuskiej.
    Po pierwsze, włazili swoimi buciorami w inne kraje, nie tylko na Bliskim Wschodzie. A to rodzi rewanżyzm.
    Po, drugie, sprowadzili sobie liczne mniejszości etniczne i religijne, teraz multi-kulti odbije im się czkawką.
    I ostatnie, najważniejsze, rozbroili własny naród, gdyby broń palna była dostępniejsza zamiast wystrzeliwać ludzi jak kaczki, mogliby tylko podkładać jakieś bomby, a nie jedno i drugie.

kr2y510, Crov, vast oraz 12 uzytkowników lubi to.
  16. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 663
    To jest najważniejsza przyczyna. Zresztą w normalnym społeczeństwie normalni ludzie też mają bomby. Jestem za tym, żeby bomby normalnych ludzi służyły do wysadzania nienormalnych ludzi z bombami.

17. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 516
    złego człowieka z bombą może powstrzymać tylko dobry człowiek z bombą !

18. jkruk2

Polubienia:
    2 089
    Wzbogacenie kulturowe...

19. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 625
    no pewnie nie trzeba być silnym by być zdolnym do samobujczego nic nie przynoszącego ataku...
    jedyni co na tym zyskują to państwo, juz pisałem, dżihadysci nic nie zyskują, ludzie/lemingi nic nie zyskują...
    jedynie pańśtwo może se wprowadzić więcej kontroli i usprawiedliwić więcej zamordyzmu, lemingi sie cieszą i dalej bedom zdychać, bo taki terrorysta z pewnością sie przejmie że do jakiego kraju nie wpuszczają ciapatych...

20. Madmar318

Polubienia:
    689
    Nie musisz się ze mną zgadzać. Ja się odnoszę to islamistów na bliskim wschodzie.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.