Francja - socjalizm w praktyce...

Alu

Well-Known Member
4 143
7 599
ISIS to odjebywacze czasu popkultury, raczej spodziewałbym się że nawiązują do horroru Cunninghama albo ogólnie do przesądu nt piątku 13 a nie do jakiejś starej historii ze średniowiecza.
 
Ostatnia edycja:
C

Cngelx

Guest
Zginął tam w ogóle ktoś wartościowy, czy jakieś same przypadkowe jednostki i komuchy?
 

Claude mOnet

Well-Known Member
960
1 782
ISIS to odjebywacze czasu popkultury, raczej spodziewałbym się że nawiązują do horroru Cunninghama albo ogólnie do przesądu nt piątku 13 a nie do jakiejś starej historii ze średniowiecza
@aluzci203 proszę Cię, wyłącz ten telewizor...

Mylisz skutki z przyczynami, ten kto tworzy naszą rzeczywistość i pociąga za sznurki nie będzie brał informacji z jakiś filmideł dla plebsu, czy przesądów tego plebsu. Jest wręcz odwrotnie, to w masowych mediach umieszcza się celowo "znaczniki" tworzonych wydarzeń (jak np. 9-11), aby każdy ogarnięty wiedział kto za tymi wydarzeniami stoi.

Ps. Czy Jacques De Molay był twórcą Illuminatów i innych obecnych tajnych stowarzyszeń rządzących światem? Nie. Czy jest ich "ojcem chrzestnym"? Tak!
 

Alu

Well-Known Member
4 143
7 599
@aluzci203 proszę Cię, wyłącz ten telewizor...

Mylisz skutki z przyczynami, ten kto tworzy naszą rzeczywistość i pociąga za sznurki nie będzie brał informacji z jakiś filmideł dla plebsu, czy przesądów tego plebsu. Jest wręcz odwrotnie, to w masowych mediach umieszcza się celowo "znaczniki" tworzonych wydarzeń (jak np. 9-11), aby każdy ogarnięty wiedział kto za tymi wydarzeniami stoi.

Ps. Czy Jacques De Molay był twórcą Illuminatów i innych obecnych tajnych stowarzyszeń rządzących światem? Nie. Czy jest ich "ojcem chrzestnym"? Tak!
Telewizora nie mam a przyczyny są w Syrii. A raczej latają nad nią...
Po co Illuminaci czy inne "tajne stowarzyszenia rządzące światem" miałyby coś podpowiadać takim "ogarniętym" jak Ty i tomkiewicz? Zdejmij ten alufoliowy kapelusik i puknij się w czółko...
 
Ostatnia edycja:
C

Cngelx

Guest
Ktoś tu wspomniał, że za zamachami stoi ktoś, kto na tym najsilniej mógłby skorzystać. Atak najbardziej korzystny jest dla krajów Wyszehgradzkich, gdzie po prostu nie ma zgody na przyjmowanie muzułmańskich uchodźców. To co się wydarzyło w Paryżu daje potężny argument dla służb dyplomatycznych tych państw.

Tak więc oczywistym jest, że za całą imprezą stoją polskie i węgierskie służby specjalne.

 

vast

Well-Known Member
2 745
5 516
False flag robi się przeważnie po to, aby iść z kimś na wojnę. Aby rozbrajać ludność cywilną i wprowadzać zamordyzmy wystarczy przepchnięcie ustawy przez parlament. Przy obecnym stężeniu lemingozy w głowach Francuzów, nie potrzebne są jakieś fałszywe operacje służb. Bo jaki niby ekstra zamordyzm wprowadzą? Kontrolę internetu? I myślicie że to by nie przeszło bez 120 trupów? Te zamordyzmy które mogą po tym wprowadzić zdecydowanie nie są warte organizowania takich zamachów... Konsekwencje że sprawa się wyda przyćmiewają przewidywane zyski. W przypadku 9/11 gra toczyła się o zupełnie inną stawkę.

Nie widzę w jaki sposób reżim mógłby ugrać na tym coś "ekstra". Zamordyzmy są w 100% możliwe do zrealizowania bez rzezi własnych obywateli.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 578
6 266
Mnie wzruszają wypowiedzi światłej elity i przeciętnych fejsbukowych lemingów, w stylu:

Terroryści tego właśnie chcą. Chcą, żebyś zaczął pisać o zamykaniu granic i zwiększaniu zamordyzmu. To uderzy w przeciętnych islamistów, a problem dotyczy przecież tylko garstki agresorów.

I inne takie. Ogólnie spoko, ale szkoda, że w przypadku masakr bronią palną w USA nie mówią podobnie:

Chcesz kontroli broni i zamordyzmu? To uderzy w przeciętnych posiadaczy broni, a problem masakr dotyczy przecież tylko garstki psychopatów.
 

Alu

Well-Known Member
4 143
7 599
Wątpliwe, żeby Putinowi było na rękę zestrzelenie rosyjskiego samolotu po ataku na ISIS i rebeliantów w Syrii.
 
Ostatnia edycja:

Kuba

Well-Known Member
137
556
W najnowszym felietonie komuch Sierakowski pisze: "Zdecydowanie najliczniejszymi ofiarami terroryzmu islamskiego zawsze byli – i nadal są – muzułmanie*. Uchodźcy uciekają przed terrorystami właśnie. Być może przed takimi samymi, jak mordercy z Paryża" (http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/francja/20151114/sierakowski-zamachy-paryz-uchodzcy),

a na stronie Gówna Wyborczego czytam, że paszport znaleziony na miejscu ataku, należał do obywatela Syrii, który "rejestrował się jako uchodźca na wyspie Leros w październiku" (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...niej-18-osob-nie-zyje-wzieto-zakladnikow.html).

Trochę już się w tym wszystkim gubię.

*Prawdopodobnie kłamiesz, bucu:

"I nieprzyjmowanie chrześcijan, którzy są najbardziej prześladowani, to działanie dyskryminacyjne. Parlament Europejski wydał rezolucję, w której uznał, że chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą religijną na świecie. Raport World List z 2015 r. wykazał, że najgorsza sytuacja jest pod tym względem w Syrii i Iraku. ONZ nieraz wskazywała, że islamiści mordują nawet chrześcijańskie dzieci. Nie można zamykać oczu na to, że właśnie ta grupa najbardziej potrzebuje pomocy". http://www4.rp.pl/Rozmowy-czwartkowe/309029810-Muzulmanie-nie-musza-uciekac.html
 
Ostatnia edycja:

MaxStirner

Well-Known Member
2 338
3 910
Proszę, przy okazji na przyszłość - nie wklejaj całych linków z Piano, tylko do końca numeru artykułu. piano_t=1 oznacza wyczerpany limit.

"One in six French citizens sympathises with the Islamist militant group ISIS, also known as Islamic State, a poll released this week found.
The poll of European attitudes towards the group, carried out by ICM for Russian news agency Rossiya Segodnya, revealed that 16% of French citizens have a positive opinion of ISIS. This percentage increases among younger respondents, spiking at 27% for those aged 18-24.
A recent Ifop poll placed French president Francois Hollande’s approval rating at just 18%.
The survey also tested attitudes in Britain and Germany and found that 7% of British citizens responded favourably to ISIS. However, UK polling showed an inverse demographic trend to that of France, with support for ISIS rising with age. 4% of 18-24-year-olds saying they either strongly or somewhat support ISIS, compared to 6% of 24-35-year-olds surveyed and 11% of 35-44-year-olds. Positive attitudes to ISIS in Germany showed less divergence, remaining between 3% and 4% for all age groups.
Newsweek’s France Correspondent, Anne-Elizabeth Moutet, was unsurprised by the news. “This is the ideology of young French Muslims from immigrant backgrounds,” she said, “unemployed to the tune of 40%, who’ve been deluged by satellite TV and internet propaganda.” She pointed to a correlation between support for ISIS and rising anti-Semitism in France, adding that “these are the same people who torch synagogues”.
France is home to an estimated 5 million Muslims, largely of North African descent, who arrived from the 1950s onwards in the wake of France’s decolonisation and the 1970s 'regroupement familiale' policy, which welcomed the families of migrant workers from ex-colonies.
ICM interviewed 3,007 respondents in Britain (1,000), France (1,006) and Germany (1,001) by telephone between 11th and 21st July this year, before the group released a video of an apparently British jihadist executing American journalist James Foley.
Last week a British MP claimed that as many as 1,500 British Muslims may have travelled to the Middle East to fight for ISIS, putting the figure at more than twice the number that fight for the British armed forces."

Używam Ublocka, Ghostery i Flashblocka - piano hula non stop
 
Do góry Bottom