Francja - socjalizm w praktyce...

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
A mówiłem jakieś dziesięć lat temu, że jak tak dalej pójdzie, to we Francji będzie kalifat, a Wersal zostanie przerobiony na stajnię dla wielbłądów Kalifa. Mają to czego chcieli. Po co oddawali Algierię? Przecież w tydzień mogli tam wprowadzić porządek. A jak oddali Algierię, to co niektórym się we łbach przewróciło i pomyśleli, że mogą zająć Francję. Potem jeszcze dopuścili marksistowskie barachło do rządzenia, znieśli karę śmierci i mają to na co zasłużyli.
Żal mi jedynie normalnych Francuzów.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Według dziennikarza, który był w sali koncertowej, w której doszło do ataku, napastnik krzyczał znane "allahu akbar". Podobno przez 10-15 minut wewnątrz napastnik/-cy strzelali do ludzi jak leci, do wszystkiego co się rusza.

Obecnie zakończyła się akcja policji w tej sali. Jeden z pojmanych żywcem terrorystów przyznał się, że reprezentuje IS. W środku podobno rzeźnia.
 
A

Antoni Wiech

Guest
muslimy zaatakowały państwo francuskie???
a i merci za tytuł

Nie, nie państwo francuskie! Precyzyjnie namierzyli przeciwników własności i ich odjebali. Tylko głupiec podejrzewałby, że muslimy chcą zdestabilizować działanie państwa francuskiego. To byli muslimscy libertarianie, którzy po prostu walczą o wolność.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Gotowi? W sali koncertowej ODJEBANO 100 OSÓB.


edit

z19186024AA.jpg
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Nie, nie państwo francuskie! Precyzyjnie namierzyli przeciwników własności i ich odjebali. Tylko głupiec podejrzewałby, że muslimy chcą zdestabilizować działanie państwa francuskiego. To byli muslimscy libertarianie, którzy po prostu walczą o wolność.
komuchy odjebują ludzi lemingów komuchów... tyle widze...
na koniec władze wprowadzą kontrole, więcej zamordyzmu, godzine policyjną, ewentualnie interwencje wojskową w jakims kraju, lemingi bedom sie cieszyć że pańśtwo dba o ich bezpieczeństwo...
jihadyści nic nie zyskają...
komuchy mogą wiecej komuszyć i kontrolować
ludzie nie zyskają bezpieczeństwa bo z kontolą przepływu ludzi jest tak samo jak z kontrolą broni, trafi to ino zwykłych ludzi a ci co planują zamachy i tak razem z bronią sie przez granice prześlizgną...
o, to widze...
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Masz rację! Zgadzam się. Odjebują komuchów. Każdy Francuz to komuch. W ogóle każdy człowiek to komuch i prewencyjnie trzeba go odjebać.
czemu nie powiedziałeś rodzicom że skończyły ci sie lekarstwa? masz już jakieś halucynacje...
ja nigdzie nie pisałem że każdy człowiek to komuch bo komuch nie może być człowiekiem, abo jest sie człowiekiem abo komuchem... tak samo nie pisałem nigdzie że każdy francuz to komuch...
 
Ostatnia edycja:

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Podobno ten zespół co tam grał nie opuścił budynku... Menedżer napisał na twitterze że nie wie gdzie podziewają się członkowie zespołu...

CTusxiqVEAA9t6-.jpg:large
 
A

Antoni Wiech

Guest
czemu nie powiedziałeś rodzicom że skończyły ci sie lekarstwa? masz już jakieś halucynacje...
ja nigdzie nie pisałem że każdy człowiek to komuch bo komuch nie może być człowiekiem, abo jest sie człowiekiem abo komuchem... tak samo nie pisałem nigdzie że każdy francuz to komuch...

A tobie się denaturat skończył i masz drgawki abstynencyjne, że nie wiesz co piszesz? Napisałeś, że widzisz (prawdziwy wizjoner, widzi na odległość kto ma jakie przekonania w głowie), że komuchy odjebują ludzi komuchów. Wracaj lepiej na AA, skoro "czytasz" ludziom w myślach.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Takie zamachy to dar niebios dla totalitarystów - więcej zamordyzmu, więcej uprawnień dla siepaczy państwa. Ten cwel z Wielkiej Brytanii, który lubi jebać świnie i chce cenzurować internet, pewnie przebiera nóżkami ze szczęścia.
dlatego mi sie wydaje że to fa;lse flag attack był... atakowali stadion gdzie było w chuj ważniaków z preziem łącznie i żadnego nie odjebali, już koło północy policja wiedziała kim są napastnicy??? granice zamknęli tak szybko i sprawnie jakby wcześniej juz wiedzieli...

@ antek wiochmen, nie znam tożsamości ani poglądów odjebanych dlatego nei wiem czy byli ludźmi lemingami czy komuchami, przy tej liczbie z pewnoscią trafi sie egzemplarz każdego gatunku...
jakbym miał drgawki to bym miał więcej byków i literówek niż zbyszek...
weź już lekarstwa to powróci może umiejętność rozumienia czytanego tekstu, halucynacje i bezsensowne teksty znikną...
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
IMO typowa fałszywa flaga. Najpierw jednak Soros uruchomił przerzut uchodźców przez Turcję do Eurolandu, by stworzyć odpowiednią bazę etno-geopolityczną. Rozsiana operacja służb specjalnych jednak w Paryżu, nie w Niemczech, jak przewidywałem.
Byłbym w potężnym szoku, gdyby okazało się to klasycznie rozumianym atakiem terrorystycznym. Zresztą, co by nie mówić, wykrakałem to już jakiś czas temu, przestrzegając przed Gladio II - powrót.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
granice zamknęli tak szybko i sprawnie jakby wcześniej juz wiedzieli...
Mignęły mi komunikaty, że francuskie służby ostrzegały w ciągu ostatnich tygodni, że są przygotowywane ataki/atak, których nie da się uniknąć. Jednak, jak zwykle w takich sytuacjach, jest obecnie chaos informacyjny, media prześcigają się dramatycznych nagłówkach, licznikach ofiar itp. Są np. info rzekomo z isis o przygotowywanych kolejnych atakach w Londynie, Rzymie i Waszyngtonie, ale to się będzie weryfikować w kolejnych dniach/tygodniach.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Ja jebie, a to ile czasu potrzeba żeby "zamknąć granicę"? Muszą kurwa zaspawać bramę? Wystarczy że wydaje się rozkaz straży granicznej że mają przestać przepuszczać i po 30 minutach jako tako "granica jest zamknięta".

Na chwilę obecną 5 napastników zlikwidowanych.
 
Do góry Bottom