Eksperci o WTC i zamachach 9/11 - "chcemy powtórnego śledztwa"

tolep

five miles out
8 555
15 441
Przepraszam, ale nazywanie tych wynurzeń na temat możliwości wykonania połączeń telefonicznych "analizą" a tym bardziej "małym arcydziełem" to kompletny odpał.
A przy okazji - co reptyle zrobili z tymi uprowadzonymi pasażerami? wymordowali i zakopali? Jak to się odbyło technicznie?
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Przepraszam, ale nazywanie tych wynurzeń na temat możliwości wykonania połączeń telefonicznych "analizą" a tym bardziej "małym arcydziełem" to kompletny odpał.

Przepraszam, ale twoje posty wnoszą do tego tematu dosłownie zero treści albo nawet mniej.

Co do pasażerów, w filmie pada sugestia, że mogło nastąpić ich przechwycenie w locie, ale twórcy nie rozwijają tematu, bo nie mają żadnych twardych dowodów na potwierdzenie tego.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Co do pasażerów, w filmie pada sugestia, że mogło nastąpić ich przechwycenie w locie, ale twórcy nie rozwijają tematu, bo nie mają żadnych twardych dowodów na potwierdzenie tego.

Powinni to rozwinąć, choćby po to żeby pokazać, że jest to w ogóle możliwe.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
W filmie jest mowa, że od lat 60-tych wojsko przeprowadzało testy z ewakuacją pasażerów podczas lotu. Ale ponieważ nie ma żadnych dowodów, że coś takiego wystąpiło, operacja pozostaje jedynie zasugerowana i nie ma dalszych spekulacji na jej temat.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
twoje posty wnoszą do tego tematu dosłownie zero treści albo nawet mniej.

Pozwól że ocenią to czytelnicy. Szkoda że @fidelio został zbanowany, bo teraz przejąłeś główny ciężar niesienia tego sztandaru utkanego ze sztucznej mgły (przepraszam, oczywiście nie sztucznej mgły, ale czegoś, co na pewno nie było naturalną mgłą, z pozostawiem sugestii na temat sztucznej mgły i bez dalszych spekulacji na ten temat.)

Pamiętam jeszcze Twoje wcześniejsze porównanie hipotetycznej operacji typu 9/11 z rzekomą operacją importowania migrantów przez Niemcy i od tego momentu - przy całym szacunku - nie mogę odzyskać powagi.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
No znowu dowaliłeś do pieca merytorycznym postem. A moje porównanie - bądźmy precyzyjni - dotyczyło zaplanowanej, metodycznej inżynierii społecznej, rozłożonej na 2-3 pokolenia, tj. zmiany składu etniczno-rasowego danego terytorium, a nie prostej czynności importowania imigrantów. I to była twoja reakcja na wesołe stwierdzenie o jakimś niezwykłym skomplikowaniu operacji 9/11, co zresztą ładnie skontrował fidelo.

Czemu fidelio został zbanowany?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Kawador, chyba za nachalny etatyzm ze szczodrą aplikacją trollingu, ale mogę się mylić. Bardzo zaskoczyła mnie jego narracja w innych wątkach. Heh, świat internetu roi się od dziwnych przypadków, a fajnie pisał w tym akurat temacie.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
lol, nie moge

państwo zbudowało drogi, zadbało żebyście nie zdechli przy porodzie, zbudowało infrastrukturę żebyście nie zdechli z głodu oraz zadbało o waszą edukację żebyście mogli tu stukać głupoty.

Nie ma to jak oddawać hołd państwu i jednocześnie w innym wątku oskarżać urzędników państwowych o jedną z najgorszych zbrodni dokonanych w czasie pokoju na ludności cywilnej ever.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
@kawador
(Zostawmy bokotematyczny temat migracji)

Rząd USA umieścił Aldritcha Amesa na stanowisku szefa biura kontrwywiadu ds. Związku Radzieckiego. Rząd USA nie potrafił nawet założyć bez wsypy pluskw w hotelu Watergate.

A Ty twierdzisz że rząd USA mógłby zaplanować i przeprowadzić wymordowanie tysięcy Amerykanów, w skomplikowany i efektowny sposób pod fałszywą flagą, licząc na to że wsypy nie będzie? I to jeszcze w tak nieprawdopodobnie skomplikowanej akcji?
Zwolennicy takiej teorii zakładają, że każdy element operacji został precyzyjnie zaplanowany i przeprowadzony, włącznie z wykorzystaniem nieznanych środków technicznych. Przecież to kompletny absurd. Wykrywalność samotnych sprawców pojedynczych morderstw jest na poziomie ok. 90%, dlatego, że popełniają oni całą masę błędów, a łapią ich zwyczajni policjanci kryminalni na państwowej pensji.

Dla odmiany, mała grupa fanatyków jest w stanie tak po prostu porwać parę samolotów i jebnąć nimi w jakieś budynki wroga w samobójczym ataku. To jest ZUPEŁNIE inna skala działań. Jak mawiali starożytni Rosjanie - not even close. Tu margines błędu jest całkowicie nieporównywalny.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Powyższa argumentacja opiera się mniej więcej o takie rozumowanie, że jak Messi kilka razy nie trafia ze 100% pozycji, to niemożliwe jest, że funkcjonuje na topie. Poza tym, coś się tak zapalczywie uruchomił w tym akurat wątku i ciągasz te same wytarte argumenty, co miliony podobnych w necie? Żenua w chuj.

Poza tym, wkurwia mnie twój podpis pod nickiem hehe
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
@tolep
Chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy od ciebie - twoje zdanie na temat budynku numer 7 (WTC 7). Jak uważasz, czy budynek zawalił się wskutek kontrolowanego wyburzenia czy z powodu pożaru?
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
@vast - z powodu pożaru i uszkodzeń.

@tomkiewicz - nie rozumiem Twojej paraleli, natomiast uruchomiłem się ponieważ ten wątek gwałtownie odżył wraz z byłym userem fidelio, po pół roku nieaktywności. Teraz spojrzałem wstecz i widzę że już się wcześniej wypowiadałem w tym samym duchu co teraz.

Przy okazji - skoro nawet taki szaraczek jak ja jest zaangażowany w spisek, to znaczy że moje wcześniejsze wypowiedzi o tysiącach ludzi zaangażowanych w niego (i będących możliwymi źródłami wsypy) były o rzędy wielkości niedoszacowane.

A co do podpisu - no curz, taki muj wysóblimowany chómor... :p
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
licząc na to że wsypy nie będzie?

Wsypa jest. I to gigantyczna. Setki świadków, z dupy oficjalne teorie, które albo nie potrafią wyjaśnić zdarzeń, które doskonale wyjaśniają alternatywne teorie, albo ignorują najbardziej podstawowe prawa fizyki, albo ich twórcy odmawiają udostępniania nagrań/danych do peer review... Nie chce mi się wyliczać.

To po prostu ty ciągle żyjesz w świecie, w którym wsypy nie ma.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
@vast - z powodu pożaru i uszkodzeń.

I co cię do tego przekonało? Czy po prostu tak łyknąłeś co w tubie puścili? Bo ja np. widzę obrazek jak rozwala się ten budynek i uważam że nie ma takiego chuja na tym świecie żeby to się NIE zawaliło od czegokolwiek innego niż rozplanowanego, celowego technicznego wyburzenia.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
I co cię do tego przekonało? Czy po prostu tak łyknąłeś co w tubie puścili? Bo ja np. widzę obrazek jak rozwala się ten budynek i uważam że nie ma takiego chuja na tym świecie żeby to się NIE zawaliło od czegokolwiek innego niż rozplanowanego, celowego technicznego wyburzenia.

Przekonały mnie wyniki dochodzeń. A jeśli chodzi o tubki, to, no cóż... chyba nie znam się na inżynierii i architekturze na tyle dobrze, by na podstawie tubek nabrać o czymś przekonania (btw. w tym miejscu dokonujesz projekcji...)
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Przekonały mnie wyniki dochodzeń

Wyniki dochodzeń (chodzi o raporty NIST, bo one stanowią podstawę oficjalnej narracji) zostały zdebunkowane. W filmie Mazzucco masz schemat: teza z dochodzenia - masakracja tezy.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
@vast - z powodu pożaru i uszkodzeń.
Dobra, po takiej odpowiedzi lecisz w ignora. Za podobne teksty banowałbym ze swojego forum. W tym akurat przypadku, zupełnie zbędne jest szczegółowe dowodzenie. Żaden budynek nie wyburzyłby się w ten sposób i nie wyburzył nigdy w historii bez pomocy pieczołowicie rozlokowanych materiałów wybuchowych.
 
Do góry Bottom