Czy KNP zaorają w najbliższych wyborach lub najpóźniej w kolejnych?

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
O kurwa, poszli w fałsz na maksa, czy walka między służbami rozgorzała również w lokalach wyborczych? Ściema, ściema i po stokroć ściema. Ale żeby aż tak? Ja pierdzielę ...
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Jaja :) po 80% protokołów, prawdopodobnie nie spłynęły jeszcze wyniki z największych miast, więc wynik PSL się obniży, ale i tak to jest jakiś surrealizm.

B2vrlNfCEAEzm1F.png:large
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
To na pomarańczowo oddać Niemcom, niebieskie przyłączyć do Czech i Słowacji, a zielone niech biorą ruskie.
I don't want to live in this state any longer. (Załapałbym się na Czechy XD).​

Miałbyś przejebane:

W Polsce przedsiębiorca dokonuje przeciętnie 18 rocznych płatności podatku, co zajmuje mu w ciągu roku 286 godzin. Gorzej jest tylko w Czechach, gdzie na podatkowe formalności firma musi poświęcić 413 godz. i w Bułgarii - 454 godz.

http://biznes.onet.pl/ranking-ktory...,5664175,17565251,fotoreportaze-detal-galeria
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Ja też postawiłem w jednej książeczce kilka krzyżyków na kilku stronach, ale po to, by oddać nieważny głos. PSL zyskało tylko, gdy ktoś nie wiedział, że na pozostałych stronach są inne partie (musiałby być ślepy i głupi jednocześnie), albo gdy to ci z komisji nie zrozumieli regulaminu i nieważne głosy liczyli na konto PSL.
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Są już oficjalne wyniki:
comment_BAvPvMd6sDEDa5mXfZsNO9dzIXoSekJq.jpg


Ja też postawiłem w jednej książeczce kilka krzyżyków na kilku stronach, ale po to, by oddać nieważny głos. PSL zyskało tylko, gdy ktoś nie wiedział, że na pozostałych stronach są inne partie (musiałby być ślepy i głupi jednocześnie), albo gdy to ci z komisji nie zrozumieli regulaminu i nieważne głosy liczyli na konto PSL.

Na wykopie czytałem wypowiedź podobno dwóch członków komisji, którzy stwierdzili że u nich właśnie tak odbywało się liczenie...
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
O kurwa, poszli w fałsz na maksa, czy walka między służbami rozgorzała również w lokalach wyborczych? Ściema, ściema i po stokroć ściema. Ale żeby aż tak? Ja pierdzielę ...

Jeśli to faktycznie walka służb, to dla mnie sami strzelili sobie w stopę, bo zapewnili sobie wkurw i niedowierzanie z każdej strony sceny. We wszystko byłbym gotów uwierzyć, 50% dla PiS, 50% dla PO, nawet 30% dla SLD, ale wygrana PSL? Przecież to jakiś żart.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
To na pomarańczowo oddać Niemcom, niebieskie przyłączyć do Czech i Słowacji, a zielone niech biorą ruskie.
I don't want to live in this state any longer. (Załapałbym się na Czechy XD).​
Demokratę Madlocka ruszyła profanacja świętego, ludowładczego obyczaju? Niesłusznie. Przecież kto ma większość fałszerzy w swych komisjach wyborczych, ten uczciwie wygrywa. PSL przygotowało zawczasu alternatywne listy z zaznaczonymi krzyżykami, napracowało się przy tym, więc zasłużyło na zwycięstwo. Gdyby pozostali się wykazali w podobnym stopniu, wynik może byłby bardziej wyrównany.
 

Inn Ventur

Well-Known Member
347
518
Na wykopie czytałem wypowiedź podobno dwóch członków komisji, którzy stwierdzili że u nich właśnie tak odbywało się liczenie...
To by się zgadzało. Widzieli krzyżyk na pierwszej stronie i nie sprawdzali dalej, doliczali PSLowi.

Hehe, potężny cyrk. Nie mogę się doczekać oficjalnych wyników. Swoją drogą szkoda, że KNP/DB nie trafiło jedynki...
 
Do góry Bottom