Czy KNP zaorają w najbliższych wyborach lub najpóźniej w kolejnych?

Volvek

Well-Known Member
796
1 908
Na RN zagłosowało o jakieś sto tysięcy więcej podobno. :D Także ten, elektorat buntu się rozrasta.

Natomiast zgadzam się, że lipa, że olali. Ale za rok nie oleją, a fakt jest taki, że mimo pierwszego wrażenia, że się pogorszyło, to tak naprawdę idzie to do przodu. Brak głosów z zagranicy, brak Mikkego jak kolega wyżej słusznie zauważył, brak kandydatów w całej Polsce. Idzie to do przodu i do sejmu spokojnie KNP się dostanie.

Poza tym to wszystko jest zapewne i tak bez znaczenia, KNP z nikim w koalicję nie wejdzie, doczekamy się POPiSu, albo PiS-SLD-PSL i kolejnych czterech lat wielkiego gówna. Tak jak pisałem wcześniej, prawdziwa zmiana nadejdzie wraz z nowym pokoleniem, albo jak dojdzie do rewolucji. I nie musi ta rewolucja nadejść późno, jak się okaże za kilka lat, że na emerytury nie ma, to dojdzie do buntu.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 786
8 416
A mnie wkurwiają kobiety, na Wiplera zagłosowało tylko 1,8% kobiet w Warszawie. Ja pierdolę, czy one są aż tak tępe? Cały kurwa jebany rok nie interesują sie polityką, a potem idą na wybory nie znając programów, nie wiedząc na kogo głosują. Idą, bo kurwa myślą, że mają taki obowiązek. Co za głupie dzidy.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 903
@tomahawk, nie zwalam wszystkiego, to oczywiste. Zwróciłem uwagę na to, co kucom umyka. Korwin też popełnił kardynalny błąd, kiedy ogłosił, że wybory do samorządów nie są priorytetem, bo ewentualny sukces nie przełoży się na wdrażanie w praktykę założeń KNP. Ok, to prawda, ale każdy samodzielnie myślący człowiek wie, że by gadali, muszą mieć o czym gadać. A tak pozostała wyrwa czasowa aż do parlamentarnych. Skrupulatnie wykorzysta to reżim.

ps: Fakt, kucanki też zawaliły.
 

tolep

five miles out
8 480
15 273
A tymczasem Dziambor...

Patrzę na wyniki po 1/6 komisji i czekam aż na koniec będę mógł głośno powiedzieć co sądzę o @InstytutHH i ich "sondażach". Będzie ostro :)
00:52 - 17 lis 2014
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 586
Jak Wam się podoba, to dlaczego sami nie jesteście w partii? (nie wiem, może ktoś jest?)
Byłem dawno temu w UPR. Jedno co mnie wkurwiało, to brak woli JK-M pozbycia się z szeregów partii ubekistanu. I tak, ubekistan mu rozkładał partię, a nie było z jego strony nawet mrugnięcia oka, by przytaknąć na eliminację tej zarazy. Potem już było za późno. Ubekistan opanował całe UPR. Ja się obawiam, że znów w KNP ulokuje się razwiedka, która będzie wycinać niezależnych, a promować swoich pachołków.
Moim zdaniem KNP jest dobra do głoszenia wolnego rynku, do rozwalania etatyzmu i socjalizmu, ale by naprawdę odzyskać wolność, potrzebni są inni ludzie, inne metody polityczne i inna strategia.
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 903
To by mogło tłumaczyć, czemu trzyma jeszcze Wilka. Smutne i porypane. Nabieram coraz większego przekonania, że onegdaj sprzedano mu kosę-ostrzeżenie od razwiedki.

edit: Ż e n u a.
d3a3c4e6-6de3-11e4-9bba-0025b511229e.jpg

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kr...-po-wygrala-tylko-wsrod-30-latkow,489142.html
 
Ostatnia edycja:

Negro Chicken

Active Member
130
92
Z facebooka prezesa:

Just Just
Niestety w tych wyborach dopisanie się do listy stałych wyborców nie było takie proste. Wielu moich znajomych, którzy studiują bądź pracują w danym mieście a nie są tam zameldowani, miało taki sam problem jak ja. W Urzędzie Miejskim Wrocławia dowiedziałam się, że muszę okazać dowody potwierdzające to, że na stałe zamieszkuję we Wrocławiu. Po pierwsze powinnam dostarczyć np. umowę najmu, akt własności, odpis z księgi wieczystej, rachunki za prąd/gaz na moje nazwisko dotyczące lokalu, bądź zeznania świadków - w tym przypadku właściciela lokalu. Problem następuje wtedy, gdy nie ma się takiej umowy, rachunki sa na nazwisko właściciela a sam właściciel nie chce ponosić dodatkowych kosztów - (podatek) - za to że wzbogaca się wynajmując mieszkanie (co skutkuje brakiem umów o wynajem). Więc pies pogrzebany i koło się zamyka. Niestety ten system jest tak skonstruowany żeby nie było tak łatwo go obalić.. Ze swojej strony dodam tylko, że my młodzi chcemy zmian i na pewno oddamy głosy w tych najważniejszych wyborach.

Ludzie przebywający poza miejscem stałego zameldowania pewnie prawie w ogóle nie głosowali, bo procedury, które należy spełnić, by dopisać się na listę wyborczą, są znacznie bardziej skomplikowane niż w przypadku wyborów ogólnopolskich. Nie dziwi wynik np. PSL-u. Ci wyborcy chyba najwiecej siedzą na dupie i umierają 30 km od miejsca urodzenia.

To i Putin. Moim zdaniem.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 586
ja bym Ubekistanu nie mieszał niepotrzebnie. Brzytwa Hanlona moim przyjacielem.
Jedno zdarzenie to może być przypadek, ale seria zdarzeń, to nie przypadek. Tym bardziej jak się popatrzy na wcześniejsze życiorysy i późniejsze kariery sprawców niepowodzeń, to normalny człowiek nie może tego inaczej wytłumaczyć niż ubekistanem.
 

Volvek

Well-Known Member
796
1 908
Wypowiedź na profilu JKM

"Napiszę jak to wygląda wg. mnie - w parlamentarnych mogę dać Wam szansę, ale nie oddam głosu na kilku błaznów, którzy nie potrafią się wysłowić, aby weszli do samorządu i zniszczyli moją okolicę swoim rozumowaniem na poziomie gimnazjalisty. Niestety Panie Korwin ( o ile Pan to jakimś cudem przeczyta ), centrum KNP diametralnie różni się od jego obrzeży. Różni się na tyle, bym mógł stwierdzić, iż kandydaci w mojej okolicy przynieśliby mi wstyd. To przykre."

Tylko potwierdzenie tego, jak trudne były to wybory dla KNP. Za rok będzie znacznie lepiej.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 962
15 057
A może powinni zastosować metodę na Free State Project? Czyli wystawiają mocnych kandydatów w kilku kluczowych okręgach (najlepiej w takich, gdzie nie będzie sensownej konkurencji), a następnie mobilizują swój żelazny elektorat, aby wziął karteczki i zagłosował właśnie w tamtych okręgach?
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 024
Wypowiedź na profilu JKM

Myślę, że to jest tu istotne. Jak pisałem, byłem na spotkaniu z Wiplerem gdzie prezentowano kandydatów z mojej okolicy i jeśli wszędzie to byli tacy sami pacjenci, to ja się naprawdę nie dziwię, że KNP dostało tak mało głosów, oni sami siebie chyba nie przekonali. Wczorajsza powyborcza rozmowa Kuźniara z młodzieżówkami partii tylko mnie utwierdziła w tym przekonaniu, z KNP wystawili jakiegoś zapatrzonego w Krula siedemnastolatka, którego niestety Kuźniar bił i ruchał wcale się przy tym nie wysilając. Pomniejsi działacze tej partii to jest masakra, to ludzie może i jako tako inteligentni, ale totalnie bez własnego zdania, jakiejkolwiek werwy, niepewni siebie i powtarzają w kółko te same teksty po Korwie. Propaganda TVN, Gazowni i TokFM ich zaorze totalnie i się nawet przy tym nie spoci.

Niestety ale tak to wygląda:

df5ef4b3db0f.jpg
 

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
Korwin sam nie był pewny części kandydatów do rad miast. Dlatego można było zauważyć że zachęcał tylko do głosowanie na kandytatów do sejmików wojewódzkich. Ci kandydaci byli lepiej dobrani, zdaje mi się że w większości okręgów byłą choć jedna osoba z której poglądami można było się zapoznać i spotkać ją w różnych miejscach.
Wypowiedź na profilu JKM

"Napiszę jak to wygląda wg. mnie - w parlamentarnych mogę dać Wam szansę, ale nie oddam głosu na kilku błaznów, którzy nie potrafią się wysłowić, aby weszli do samorządu i zniszczyli moją okolicę swoim rozumowaniem na poziomie gimnazjalisty. Niestety Panie Korwin ( o ile Pan to jakimś cudem przeczyta ), centrum KNP diametralnie różni się od jego obrzeży. Różni się na tyle, bym mógł stwierdzić, iż kandydaci w mojej okolicy przynieśliby mi wstyd. To przykre."

Tylko potwierdzenie tego, jak trudne były to wybory dla KNP. Za rok będzie znacznie lepiej.

Ale te wyniki procentowe dotyczą tylko wyborów do sejmików wojewódzkich, więc te żale mają się nijak do rzeczywistości.
Co do wyników to po pierwsze trzeba pamiętać że na razie jest znany tylko sondaż. Wyniki mogą być niskie bo mało kto zdaje sobie sprawę że instnieje coś takiego jak sejmik wojewódzki. Moi znajomi którzy głosowali w wybrach do eu teraz nie byli za bardzo tym wszystkim zainteresowani. No i rzecz jasna brak głosów zza granicy też robi swoje (mimo to ilościowo jest podobno więcej głosów).
Ja głosowałem na KNP do sejmiku wojewódzkiego. Nie jestem tylko pewien czy ci którzy teraz tu narzekają na "kuców" zdają sobie sprawę że jeśli jacyś ludzie z KNP dostaną stanowiska w sejmikach to będą się musieli w dużej mierze zajmować socjalizmem (np podział kasy z unii i tym podobne). Żeby nie było za jakiś czas jebania KNP że chujowych kandydatów wystawia. Te całe wybory mają tylko sens jedynie w dłuższej perspektywie.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 481
A słyszeliście jak Kraśko gadał po wynikach? Że jednak to KNP jest jednorazowym przypadkiem i oczywiście porównał wystrzał oraz upadek do wystrzału i upadku Ruchu Palikota. I cały czas spusty nad wygraną Prawa i Sprawiedliwości jako historycznej chwili oraz ważnego wydarzenia. Kopacz oczywiście udawała faraona i magicznie zamieniła skromną porażkę na wygraną i dziękowała za zaufanie Polaków, a Kaczor zwyczajnie obrósł w piórka.
Słaby teatrzyk... Tusk był chyba lepszym aktorem od Kopacz, a służby coraz milsze dla Kaczki i to widać oraz słychać.
 
Do góry Bottom