Czarna przestępczość

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty
OP
D

Deleted member 427

Guest
Jeśli przyjmiemy, że ranking Forbesa obejmuje miasta (co sugeruje tytuł), wówczas Harrisburg (miasto) liczy sobie 50 tysięcy mieszkańców, Carlisle - prawie 20 tysięcy (za rok 2010). Harrisburg jest w połowie czarny, Carlisle niemal w całości białe. Natomiast obszar metropolitalny Harrisburg-Carlisle (składający się z trzech hrabstw) to już jednostka administracyjna wyższego rzędu - w 85% białe terytorium z liczbą ludności przekraczającą 500 tysięcy mieszkańców.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Rejestruje się koleś na forum City-Data.com [link] i pyta się, gdzie w Providence są dzielnice okupowane przez czarnych, bo nie chce mieszkać w pobliżu negrów z powodu złych doświadczeń z przeszłości. Wchodzi inny pacjent i zamiast doradzić koledze jakieś miłe, spokojne, białe (ewentualnie biało-latynoskie/biało-azjatyckie) osiedle, ten zaczyna wyzywać go od rasistów:

- What makes you think a neighborhood that is crime-ridden must be black? I get your point, but that's blatantly racist thinking.

"Rażąco rasistowskie myślenie" ratuje życie w USA.

odpowiedź: Oh sorry wasn't trying to be racist. Just don't want to live in a predominantly black area because of the typical horrible experiences living around them in the past. Guess I phrased it wrong: looking to avoid black and/or high crime area.
Fajną ksywkę wybrał sobie kolega - "sorry" - jakby od razu z góry założył, że będzie musiał przepraszać.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Przedostatnie zdanie: Gdyby reszta kraju zrównała się pod względem wskaźników przestepczości ze stanem Maine, amerykańscy podatnicy zaoszczędziliby 274 miliardy dolarów rocznie --> [link]

[If the rest of the country brought its numbers in line with Maine’s, it would save taxpayers an extra $274 billion a year.]

Łatwo powiedzieć, gdy jest się w 96% homogenicznym rasowo i etnicznie terytorium.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Obama zabrał głos w sprawie ostatniej fali morderstw i strzelanin w Chicago, gdzie rasa negroidalna wybija się na potęgę. Winnych znaleziono bardzo szybko: National Rifle Association (tzw. lobbysta) oraz "cheap handguns":

What I’m trying to do is to get a broader conversation about how do we reduce the violence, generally. Part of it is seeing if we can get an assault weapons ban re-introduced, but part of it is also looking at other sources of the violence, because frankly, in my hometown of Chicago there’s an awful lot of violence, and they’re not using AK-47s. They’re using cheap handguns. [link]

Obama-miszcz! Chciałbym mieć taką jak on zdolność wskazywania wroga publicznego nr 1 Ameryki. Co ciekawe, napomknął również o przywróceniu do łask Federal Assault Weapons Ban (assault weapons ban re-introduced). Fraza "assault weapons" została ukuta przez "Bandę Brady'ego" (Brady Campaign) i innych hoplofobów, po czym na zasadzie goebelsowskiej metody częstego powtarzania kłamstw, zagnieździła się w umysłach tzw. "opinii publicznej". To samo dotyczy frazy "high capacity clips". To jest ich "mowa propagandowa". Normalni ludzie mówią "standard capacity magazines", czyli magazynki o standardowej pojemności. W każdym razie National Institute of Justice - instytucja rządowa podczepiona pod Departament Sprawiedliwości - dokładnie w roku wygaśnięcia ustawy (2004) zleciła kryminologom z Uniwersytetu Pensylwanii, by zbadali, jaki wpływ na przestępczość miało uchwalenie tego prawa. Okazało się, że tak mały, iż nie dało się na podstawie poczynionych pomiarów stwierdzić niczego konkretnego, wyniki były w granicach błędu statystycznego --> Ban on assault weapons didn’t reduce violence.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Która rasa [link] odpowiada za to, co się dzieje w Stockton, Kalifornia?

Biali: 23%
Czarni: 12%
Brązowi: 40%
Żółci: 21.5%

Ogólnie sprawy w Stockton mają się tak, że rok 2012 będzie rekordowym w historii miasta pod względem liczby zabitych [link] / [link 2]. Ja stawiam na negrów jako głównych prowodyrów i agresorów, ale nie znalazłem żadnych danych, które mogłyby to potwierdzić. Stockton to jedno z tych spowitych mgłą tajemnicy miast w USA, gdzie trudno o jakiekolwiek informacje choćby sugerujące, kto tam robi rozpierdol i podgrzewa atmosferę. Na stronie tamtejszego departamentu policji nie ma dosłownie nic, pod względem statystyk dotyczących przestepczości to najbardziej wyposzczona policyjna baza danych, jaką widziałem --> [link]. Za to na mieście wiszą fajne banery, zachęcające do osiedlania się:
Z innych ciekawostek: Stockton zbankrutowało, to już fakt dokonany --> Stockton Bankruptcy May Force 'Mass Exodus' Of Police During Crime Wave / California’s Greece.
 

Norden

Well-Known Member
721
863
Kawador, spróbuj zrobić demotywator np. statystyki 10 najniebezpieczniejszych miast wraz z danymi dot. przekroju etnicznego społeczeństwa + ironiczny komentarz i źródło do tego wątku. Rozreklamujesz forum i temat :)
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Izrael zdołał zatamować napływ Murzynów na swoje terytorium. Przynajmniej tymczasowo. W tym celu wybudowali wysokie na 4 i pół metra stalowe ogrodzenie wzdłuż granicy z Egiptem:Liczba czarnych przekraczających granice spadła drastycznie w roku 2012:

W artykule jest mowa o tym, że od 2005 około sześćdziesiąty tysięcy czarnych przedostało się do Izraela, prowokując "gwałtowne reakcje" (violent backlash) miejscowych --> Israel’s crackdown on illegal African migrants draws critics
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
UPDATE --> Dystrykt Kolumbii [link]

While all U.S. cities are divided by race, the racial split in Washington DC is particularly remarkable -- Bill Rankin, "Business Insider"

Dwie mapy: pierwsza przedstawia rozmieszczenie rasy czarnej w mieście. Zwróćcie uwagę na miniaturę mapki w prawym dolnym narożniku - ukazuje tereny zajęte przez Latynosów. To ważne w kontekście następnej planszy, na której widać obszary z najwyższymi wskaźnikami przestepczości. Prawdziwy kocioł ma miejsce tam, gdzie występują obok siebie właśnie te dwie rasy: czarna i brązowa. Biali - wiadomo - północno-zachodnie rejony miasta. Od czarnych oddziela ich pas zieleni:
Fioletowe plamy na mapie to tereny zajmowane przez Latynosów i czarnych. Steve Sailer: Liczba czarnych i Latynosów zamieszkująca dany obszar to najlepszy wskaźnik mówiący o tym, jak niebezpieczna jest okolica. Tego rodzaju rasowy miks stanowi znacznie lepszy prognostyk występowania przestępczości niż pomiary biedy, bezrobocia i szacunki na temat liczby uczniów nieuczęszczających do szkół razem wzięte. --> [link]

 
OP
D

Deleted member 427

Guest
O Republice Południowej Afryki napisałem parę zdań na pierwszej stronie tego wątku --> [link]
A tutaj taxi-war --> [link]

Ale szczerze? Nie mam ochoty zagłębiać się w historie o tym, jak trzech czarnuchów włamało się do domu białego farmera i ugotowali mu żywcem dziecko w wannie wypełnionej wrzątkiem. Tam - oprócz typowych dla negrów aktów agresji skierowanych przeciwko własnej rasie - dochodzi do ludobójstwa na białych --> http://pl.wikipedia.org/wiki/Ataki_na_farmy_w_RPA

Farmerzy i opozycja oskarżają rząd Afrykańskiego Kongresu Narodowego o bezczynność i obojętność; niektórzy zarzucają nawet rządowi i rządzącej partii ciche popieranie ataków. Rząd pod kierunkiem Afrykańskiego Kongresu Narodowego nakazał (powołując się na walkę z pozostałościami apartheidu) w 2003 rozbrojenie prywatnych firm chroniących farmerów.

W październiku 2010 roku rząd Gruzji oficjalnie zaprosił wszystkich południowoafykańskich farmerów (łącznie 41 tys., z rodzinami ponad 150 tys.) do osiedlania się w Gruzji; Afrykanerzy żyjący w poczuciu ciągłego zagrożenia mogą dostać za darmo ziemię w Gruzji i odbudować tam wysokotowarowe rolnictwo zniszczone w czasach sowieckich.

Nie wiem, na co biali czekają, ja bym pierwszym lepszym samolotem wypierdolił z tego murzynowa, niech się negry kiszą we własnym gównie.
 

Hitch

3 150
4 556
Pewnie czekali, żeby zobaczyć ile się Sakasz na topie utrzyma. Teraz pewnie się cieszą, że jednak z zaproszenia nie skorzystali.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Niektórzy skorzystali: http://www.eurasianet.org/node/63647

68-year-old Piet Kemp likes to talk crops with the locals. But Kemp usually needs a Georgian translator to do his talking. A continent away from his native South Africa, Kemp now runs a corn business in the southern Georgian region of Kvemo-Kartli, not far from the Georgian capital, Tbilisi. (...) Kemp is one of the first in what the Georgian government hopes will be a long line of South African – primarily Boer -- farmers who will help revitalize Georgia’s sagging agricultural sector. But the official expectations go beyond simply planting crops.

Podobno setki farm i tysiące Afrykanerów jest zainteresowanych przeniesieniem się do Gruzji i zakupieniem tam ziemi --> http://theyounggeorgians.wordpress....vt-creates-a-website-for-south-african-boers/
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Chciałbym wam pokazać wzorcowo przygotowany raport policyjny --> 2009 Chicago Annual Report, Chicago Police Department. Gdyby wszystkie departamenty policji większych miast w USA publikowały swoje raporty w takiej formie jak robią to władze Chicago... pomarzyć można:Z kronikarskiego obowiązku pragnę przypomnieć, że czarni (którym powinniśmy współczuć, bo są biedni) oraz brązowi popełniają łącznie 97% wszystkich morderstw w Chicago [link]. Odpowiadają także za 92% napadów [link].
 

Hitch

3 150
4 556
Azjaci brylują. Poza paroma kradzieżami i włamaniami oraz pomniejszymi bitkami (geny ninja :D), cisza, spokój, cywilizowane maniery.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Hitch napisał:
Azjaci brylują.
Akurat w Chicago jest ich najmniej, więc w liczbach bezwzględnych wypadają lepiej - to normalne. W miastach, gdzie liczebność żółtej populacji przekracza 15%, dorównują białym, patrz Oakland --> [link]. W "Color of Crime" [link] znajdziesz szczegóły:


Blacks are seven times more likely than people of other races to commit murder, and eight times more likely to commit robbery. Hispanics commit violent crimes at roughly three times the white rate. Asians commit violent crimes at about one quarter the white rate.

Hispanics are 19 times more likely than whites to be members of youth gangs. Blacks are 15 times more likely, and Asians are nine times more likely.

Ale generalnie zasada dla USA jest taka, że biali + Azjaci = spokój i średnia przestępstw na poziomie Szanghaju/Wiednia. Niestety wystarczy tylko domieszka czarnego i już robi się Sajgon.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
San Francisco idzie w ślady Milwaukee i Detroit [link]: nie dość że fałszuje statystyki, to jeszcze wrzuca inne rasy do jednego worka razem z białymi, żeby zmniejszyć statystyczną przepaść dzielącą rasę białą od czarnej w policyjnych raportach --> [link]

San Francisco's police department has been underreporting the number of Latinos and Asian Americans who have been arrested for more than a decade by classifying them as members of other ethnic groups.

The city's police counted many Latinos that had been arrested as "white" and many of the Asian-Americans arrestees as "other", junking up the official stats. The city has been long criticized for racially profiling blacks, and the fake numbers make it appear that the disparity in arrest rates between blacks and whites less stark. The report said that while only 6% of the city's population was black, African Americans make up 40% of all arrests there.
 
Do góry Bottom